Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Pekao SA: 150 zł premii za Konto Przekorzystne + 2% na Koncie Oszczędnościowym

Propozycji banku Pekao SA należy przyjrzeć się przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na premię za otwarcie Konta Przekorzystnego i spełnienie niezbyt wygórowanych warunków aktywności – nawet 150 zł. Po drugie z powodu atrakcyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego – aż 2% w skali roku.

Bank Pekao SA konsekwentnie promuje swoje Konto Przekorzystne. Stara się przy tym zachęcić nowych klientów do skorzystania także z innych produktów. W efekcie niemal stale dostępny jest atrakcyjny pakiet promocyjny, do którego dostęp otwiera założenie rachunku osobistego. Aktualna oferta, w której do zdobycia jest 150 zł premii, trwa do 30 września 2020 r.

Niewielkie grono wykluczonych

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. nie posiadały w Pekao SA (także jako współposiadacz) rachunku osobistego w złotówkach ani lokaty terminowej.

Wystarczy niewielka aktywność

Pierwszy krok to oczywiście założenie Konta Przekorzystnego (ewentualnie Konta Świat Premium) metodą „na selfie” na specjalnej stronie internetowej. Trzeba to zrobić do 30 września 2020 r., wnioskując przy tym o kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej, w tym aplikacji PeoPay oraz akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Drugi krok to wykonanie do końca października min. 1 transakcji bezgotówkowej za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay (można to zrobić w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym), zapewnienie jednorazowego wpływu na rachunek w wysokości min. 500 zł oraz zalogowanie się choć raz w tym miesiącu do aplikacji mobilnej.

Wszystkie te czynności należy powtórzyć w trzech kolejnych miesiącach, czyli w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r. Premia, czyli 100 zł, zostanie przekazane przez bank na nowo otwarte konto do 28 lutego 2021 r.

Dwie ważne uwagi

Regulamin tej akcji zawiera zapis, że jako transakcje bezgotówkowe nie zostaną uznane płatności Blikiem!

Jak chodzi o wpływy na konto, to zwracamy uwagę, że 500 zł musi wpłynąć w każdym z miesięcy jednorazowo, nie może to być suma kilku przelewów. Niedopuszczalne są wpłaty gotówkowe ani polecenia przelewów wewnętrznych między rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Pekao czy też wpływy związane z rozliczeniami depozytów terminowych czy udzielonych kredytów.

Brakujące 50 zł

Uważni Czytelnicy z pewnością zastanawiają się, a gdzie brakujące 50 zł? Już wyjaśniamy. Można je otrzymać, a w zasadzie ich równowartość w postaci 3400 punktów, rejestrując otrzymaną kartę w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (1000 pkt) i choć raz logując się do aplikacji PeoPay do końca września 2020 r. (2400 pkt).

Zdobyty bonus można od razu wymienić na voucher o wartości 50 zł do jednego ze sklepów lub przytrzymać do chwili zgromadzenia większej liczby punktów, by wtedy odebrać wybraną przez siebie nagrodę z katalogu programu.

Konto Przekorzystne – tanie i proste w obsłudze

Konto Przekorzystne występuje w wersji „dla dorosłych” oraz „dla młodych” (dla osób w wieku poniżej 26 lat). Ci drudzy korzystają z niego bezwarunkowo za darmo, podobnie jak z wydanej do niego karty debetowej. Natomiast „dorośli” muszą się liczyć z miesięczną opłatą 6 zł za rachunek i 3 zł za kartę, chyba, że zapewnili w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości 500 zł i wykonali choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Promocja Konta Oszczędnościowego

Wspomnieliśmy na wstępie o atrakcyjnym oprocentowaniu Konta Oszczędnościowego. Czas więc przedstawić szczegóły. Bank proponuje nowym klientom 2% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 20 tys. zł. Okres promocyjnego oprocentowania biegnie od dnia podpisania umowy o Konto Oszczędnościowe.

Inne bonusy

To jeszcze nie wszystkie nagrody, jakie można zdobyć od Pekao. Każdą skuteczną rekomendację swoich rachunków bank nagradza premią w wysokości 100 zł (maksymalnie można zgarnąć 1500 zł). Ponadto trwa akcja, w której czeka 50 zł za założenie konta dla dziecka i skorzystanie z aplikacji PeoPay Kids. Dodatkiem do tej promocji jest promocyjne oprocentowanie rachunku Mój Skarb w wysokości 2%.

Komu mało opisanych bonusów, może się zainteresować akcją dla klientów firmowych (z premią nawet 1000 zł) czy (jeśli pozwala mu na to wiek poniżej 26 lat) możliwością uzyskania dostępu do platformy szkoleniowej OK, GO! W jej ramach można wybrać i zrealizować bezpłatnie 1 z 30 modułów szkoleniowych, a kolejne kupić z 75-procentowym rabatem.

Naszym zdaniem

Jak widać, do zdobycia jest bardzo wiele, ale wszystko zaczyna się od złożenia wniosku o Konto Przekorzystne. Lepiej nie zwlekać, bo taka okazja – szczególnie jeśli chodzi o Konto Oszczędnościowe – może się już nie powtórzyć.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments