Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

140 zł za założenie lokat i premia za ich polecenie tylko w Toyota Bank!

Dobra lokata bankowa w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Dlatego ta oferta z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy chcą pomnażać oszczędności właśnie w ten sposób. W Toyota Bank zyskasz na lokatach odpowiednio 2,5% oraz 2,3%, a także premie za ich otwarcie i polecenie. Sprawdź szczegóły!

Osoby, które uważnie śledzą zmiany w obszarze depozytów bankowych, z pewnością dobrze już znają ofertę Planu Depozytowego w Toyota Bank. Tym razem taką lokatę można otworzyć na 160 dni, a jej oprocentowanie wyniesie 2,5% w skali roku. Jeśli jednak dodatkowo zdecydujesz się skorzystać z innego produktu depozytowego w tym banku – lokaty Depozyt Plus na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,3%, Toyota Bank nagrodzi cię premią w wysokości 140 zł (w przypadku nowych klientów) lub 70 zł (jeżeli jesteś stałym klientem banku). Dodatkowo, każda osoba zostanie także zwolniona z opłat za prowadzenie rachunku i może zyskać dodatkową premię (aż do 250 zł) za polecenie oferty.

Jak zdobyć premię 140 zł od Toyota Bank? Promocja dla nowych klientów

Regulamin Toyota Bank bardzo precyzyjnie określa, kim w rozumieniu tej instytucji jest nowy klient. Otóż, do tego grona może zaliczyć się każda osoba, która w okresie od 1.01.2016 do 14.02.2017 roku nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Bank.

Na podanej stronie internetowej znajdziesz formularz rejestracyjny, będący jednocześnie zgłoszeniem twojej chęci udziału w promocji Toyota Bank. W formularzu tym musisz podać swoje dane osobowe oraz adres mailowy. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora promocji.

Po rejestracji i aktywacji dostępu do twojego osobistego profilu dostaniesz możliwość otworzenia rachunku w Toyota Bank. Wystarczy kliknąć w przycisk “Nie mam Konta Jedynego”. Warto wspomnieć, że uruchomienie tego rachunku jest konieczne w przypadku chęci otwarcia lokaty Plan Depozytowy. Nie możesz więc pominąć tego kroku.

Po wypełnieniu wniosku o konto i akceptacji wymaganych zgód, twój formularz trafi do rozpatrzenia. Następnie w ciągu kilku dni skontaktuje się z tobą konsultant banku, z którym ustalisz szczegóły zawarcia umowy.

Kiedy twoje Konto Jedyne stanie się aktywne, będziesz mógł otworzyć lokatę Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,5%. Aby ubiegać się o premię, musisz jeszcze przelać na nią min. 5 000 zł. Dodatkowo, konieczne będzie także uruchomienie lokaty Depozyt Plus z oprocentowaniem 2,3% na 12 miesięcy. Na nią także trzeba będzie dokonać wpłaty min. 5 000 zł. Na powyższe działania masz czas do 15.04.2017.

Jak zdobyć premię 70 zł od Toyota Bank? Promocja dla stałych klientów

Dotychczasowi klienci Toyota Bank, którzy już posiadają Konto Jedyne, również mogą wziąć udział w promocji, pod warunkiem że swój rachunek otwarli w ramach jednej z akcji organizowanej przez Agorę.

Po wypełnieniu zamieszczonego na stronie promocji formularza i podaniu swoich danych, system utworzy specjalny profil uczestnika promocji. W panelu tym będzie trzeba następnie kliknąć przycisk “Mam Konto Jedyne” i wyrazić wymagane przez bank zgody.

Aby zdobyć premię, obecni klienci Toyota Bank muszą zwiększyć saldo depozytów posiadanych w tym banku o 10 000 zł do 15.04.2017. W związku z tym, kolejne kroki do otrzymania finansowego bonusu polegają na otwarciu lokaty Plan Depozytowy oraz Depozyt Plus oraz wpłaceniu na każdą z nich po 5 000 zł. Saldo musi być zwiększone przez 30 dni, dlatego warto pilnować terminów zapadalności innych produktów, które już posiadasz w tym banku.

Wypłata premii od Toyota Bank

Aby premia mogła zostać przyznana, obie lokaty musisz utrzymywać przez co najmniej 90 dni, a Konto Jedyne musi pozostać aktywne do 25.08.2017. O przyznaniu premii organizator powiadomi cię mailowo do 31.07.2017. Po otrzymaniu takiej informacji, będziesz miał 10 dni na ponowne zalogowanie się do swojego profilu na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty przyznanych pieniędzy. Premia zostanie przelana na podane przez ciebie konto do 25.08.2017.

Dodatkowa premia za polecenie oferty i zwrot kosztów prowadzenia rachunku

W ramach promocji Toyota Bank możesz także liczyć na zwrot opłat związanych z prowadzeniem Konta Jedynego. Taka opłata wynosi obecnie 2,49 zł miesięcznie.  Aby zyskać zwrot kosztów za użytkowanie rachunku musisz mieć aktywne lokaty Plan Depozytowy oraz Depozyt Plus. W związku z tym zwrot kosztów może nastąpić dopiero po wygaśnięciu tych produktów. Przelew zwróconych środków nastąpi natomiast do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.

Korzystając z opisywanej promocji możesz także zyskać 50 zł za polecenie ofert znajomemu. Po rejestracji na stronie promocji wystarczy wygenerować specjalny kod, który następnie polecona przez ciebie osoba wpisze w swoim formularzu rejestracyjnym Maksymalna premia do zdobycia w ten sposób nie może być jednak większa niż 250 zł, dlatego możesz polecić ofertę w Toyota Bank jedynie pięciu osobom.

Promocja w Toyota Bank – czy to się opłaca?

Lokaty oferowane przez Toyota Bank to bardzo atrakcyjne depozyty. W przypadku lokaty Plan Depozytowy klient może otworzyć ich aż 10, a wpłacone na nie oszczędności muszą mieścić się w przedziale od 3 000 do 13 000 zł. Sam produkt depozytowy daje więc już spore zyski. A gdy dołożysz do tego środki uzyskane z premii za otwarcie lokaty czy jej polecenie, możesz liczyć na naprawdę pokaźną sumę. Jeśli więc masz jakieś oszczędności do zainwestowania, warto rozważyć ulokowanie ich właśnie w Toyota Bank. A jeśli już skorzystałeś z oferty Toyota Bank, przejdź do naszego rankingu lokat i wybierz kolejny, najlepszy dla siebie produkt!(ks)

Zobacz, która lokata da ci największe zyski!

PORÓWNAJ LOKATY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments