Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: 250 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia

Wystartowała akcja dotycząca Konta Firmowego Godnego Polecenia z oferty Santander Bank Polska. Za spełnienie prostych warunków aktywności do zgarnięcia jest 250 zł w gotówce. Bank oferuje także zwolnienie z opłat na 2 lata oraz możliwość odzyskania nawet 900 zł za płatności kartą.

Nie tylko osoby indywidualne mogą się cieszyć z bonusów w promocjach bankowych. Od czasu do czasu są one dostępne także dla klientów firmowych. W promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM”, której organizatorem jest spółka Rankomat, wystarczy wykonanie 3 przelewów do innego banku i zalogowanie się do aplikacji mobilnej, by zgarnąć 250 zł premii.

Akcja potrwa do 31 sierpnia 2020 r., przy czym w regulaminie jest zapis o możliwości skrócenia lub wydłużenia czasu jej trwania.

Do kogo jest adresowana promocja?

Nagrodę mogą otrzymać przedsiębiorcy, czyli osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie Polski prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Z grona uczestników wyklucza posiadania rachunku firmowego w Santanderze od 1 lipca 2019 r. Korzystanie z konta osobistego w tym banku nie jest przeszkodą w ubieganiu się o premię.

Na początek nieco formalności

Można śmiało powiedzieć, że warunki promocji są bardzo proste, z łatwością spełni je każdy przedsiębiorca. Zanim jednak dojdzie do realizacji aktywności na rachunku, trzeba doprowadzić do jego otwarcia.

W tym celu do 31 sierpnia 2020 r. należy stworzyć swój profil na stronie promocji. Oczywiście konieczne jest zaakceptowanie regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na ujawnienie przez Santandera tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji akcji. Nie ma się czego obawiać – chodzi tylko o przekazanie przez bank organizatorowi akcji informacji, że uczestnik wywiązał się z obowiązków i zasłużył na nagrodę.

Kolejny krok, który także trzeba wykonać do 31 sierpnia 2020 r., to złożenie wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia z wykorzystaniem linka dostępnego w zakładce „Konto Bonus” w profilu stworzonym na stronie promocji. Zawarcie umowy o rachunek musi nastąpić do 15 września 2020 r.

Najpóźniej 30 września 2020 r. trzeba wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku w sprawie realizacji wniosku o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Udzielonych zgód nie można odwołać do dnia zakończenia akcji, czyli 31 października 2020 r.

Załóż Konto Godne Polecenia i zgarnij premię

… a następnie niewielka aktywność

Potem pozostaje już tylko wykonanie do 11 października 2020 r. 3 przelewów Elixir, Ekspress Elixir lub BlueCash na dowolną kwotę (za wyjątkiem przelewów do ZUS-u) na rachunki w innym banku oraz pobranie i zalogowanie się choć raz do aplikacji mobilnej.

Do 20 października 2020 r. organizator prześle do uczestników promocji wiadomość mailową o spełnieniu warunków regulaminu. Będzie w niej link, z którego trzeba skorzystać w ciągu 7 dni, by przejść do specjalnego formularza i podać w nim numer nowo otwartego rachunku. Nagroda, czyli 250 zł, zostanie przelana do 31 października 2020 r.

Zwracamy uwagę, że premia będzie związana z prowadzoną działalnością gospodarczą i należy ująć ją po stronie przychodów firmy.

Dodatkowe bonusy

Nie ma przeszkód, by nie poprzestać na wspomnianej premii, ale zawalczyć także o następne bonusy. Wystarczy w każdym miesiącu wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł i aktywnie korzystać z karty wydanej do rachunku firmowego. Bank będzie zwracał przez 6 miesięcy 3% każdej transakcji, maksymalnie 150 zł w miesiącu. Tak więc w sumie można odzyskać nawet 900 zł.

W tej sytuacji zwolnienie przez 2 lata z opłat za rachunek (m.in. za prowadzenie konta, korzystanie z karty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu), to już tylko skromny dodatek.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie „Promocji dla przedsiębiorców IV”.

Konto Firmowe Godne Polecenia – co trzeba wiedzieć?

Standardowo rachunek kosztuje 25 zł/miesiąc. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest wykonanie przelewu do ZUS na kwotę min. 200 zł. Z kolei z 7 zł/miesiąc za kartę zwalnia wykonanie nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 400 zł. Korzystanie z bankomatów własnych Santander Bank Polska jest bezpłatne. Za każdą operację w obcym urządzeniu bank pobiera prowizję – 3,5% wypłacanej kwoty, min. 5 zł.

Naszym zdaniem

Bardzo proste warunki aktywności i atrakcyjna premia, to podstawowe atuty opisywanej promocji. Na dodatek można odzyskać nawet 900 zł w trwającej równolegle drugiej akcji specjalnej. Nie bez znaczenia jest fakt, że również na co dzień Konto Firmowe Godne Polecenia jest przyjazne dla jego posiadaczy, nie generuje wielu kosztów.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments