Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nowoczesny smartfon Nexus 6P lub karta podarunkowa Google Play od Alior Banku

Na horyzoncie pojawiła się właśnie ciekawa oferta, skierowana do entuzjastów elektronicznych gadżetów. Organizator promocji postanowił wynagrodzić osoby, które z zapałem korzystać będą z kart Alior Banku, podpiętych do aplikacji Android Pay. Najbardziej aktywni uczestnicy mają szansę zgarnąć nowoczesny smartfon Nexus 6P. Pozostałe osoby mogą powalczyć o karty podarunkowe do sklepu Google Play o wartości 50 zł każda.

W jaki sposób wziąć udział w konkursie Alior Banku?

 

Oferta skierowana jest do aktualnych klientów Alior Banku oraz osób, którzy w trakcie trwania konkursu zdecydują się na skorzystanie z usług banku. Potencjalny uczestnik promocji powinien aktywnie korzystać z karty wirtualnej “podpiętej” do aplikacji Android Pay. Kartą wirtualną może zostać karta debetowa, kredytowa lub karta kantoru walutowego. Wydawcą plastików musi być Alior Bank.

Okres trwania konkursu podzielony został na dwa etapy. Umożliwiać ma to udział w promocji osobom, które nie zostały jeszcze klientami banku. Konkurować o nagrody można w poniższych terminach:

– od 1 do 28 lutego 2017 roku

– od 1 do 31 marca 2017 roku

Na pulę nagród, przypadającą na każdy z etapów promocji, składa się 5 nowoczesnych smartfonów Nexus oraz 50 kart podarunkowych Google Play o wartości 50 zł każda. Do wygranej dodawany będzie bonus w wysokości 11,11% wartości nagrody, w celu pokrycia podatku dochodowego od osób fizycznych (podatek zostanie odprowadzony do Urzędu Skarbowego przez organizatora promocji) . Pamiętajmy, że w okresie trwania konkursu, każdy uczestnik może zostać nagrodzony tylko raz.

Kto ma największą szansę na zgarnięcie nagrody głównej?

 

Zasady konkursu są bardzo proste – wygrywa ta osoba, która we wskazanym okresie wykona najwięcej transakcji za pomocą wirtualnej karty. Za każdą operację, o wartości minimum 2 zł, uczestnik konkursu otrzymuje jeden punkt. Należy jednak uważać na transakcje, za które zgodnie z regulaminem nie otrzymamy żadnego punktu. Wystrzegajmy się więc zakupów w miejscach posiadających poniższe kody MCC:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

4111, określający m.in. usługi transportowe;

6012, określający instytucje finansowe;

6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;

6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;

4829, określający internetowe przekazy pieniężne;

4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Pierwsze 5 osób, które zdobędą w określonej turze konkursu najwięcej punktów, otrzyma nagrodę w postaci smartfona Nexus 6P. Kolejne 50 osób otrzyma nagrodę w postaci karty podarunkowej Google Play. W przypadku, kiedy uczestnicy zgromadzą identyczną ilość punktów, o zwycięstwie zadecyduje data ostatniej transakcji. Im wcześniej została zrealizowana, tym wyższe miejsce uczestnika w rankingu.

Rozliczenie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi nie później niż 10 dni roboczych po zakończeniu konkursu, to jest do 17.04.2017 roku. Szczęśliwcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą telefoniczną lub mailową. Kompletny regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto rywalizować o nagrody w konkursie Alior Banku?

 

Biorąc pod uwagę wartość nagrody głównej, którą bank wycenił na kwotę sięgającą niemal 1.900 zł, trudno nie zgodzić się z opinią, że jest o co walczyć. Szczególnie, że bank kieruje swoją ofertę zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Dodatkowym atutem promocji są wyjątkowo proste i czytelne zasady – wygrywa najlepszy. Do minusów zaliczyć można ograniczoną pulę nagród, co istotnie zmniejsza szansę na sięgnięcie po nowoczesnego smartfona.

Należy również pamiętać, że aplikacja Android Pay wymaga telefonu obsługującego technologię NFC, działającego pod system Android 4.4 lub nowszym. Wyklucza to niestety część uczestników, nie posiadających odpowiedniego urządzenia. Jeśli jednak spełniacie wymagania techniczne i doceniacie wygodę towarzyszącą płaceniu telefonem, to oferta idealnie skrojona dla waszych potrzeb. Przy okazji omawianej promocji warto sprawdzić również warunki konta osobistego oferowanego przez Alior Bank. Być może będzie to kolejny pretekst, aby wziąć udział w rywalizacji.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments