Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Tablet Lenovo za kartę kredytową od T-Moblie Usługi Bankowe

Nastał ciekawy okres dla osób, które w promocyjnych ofertach banków poszukują bonusu w postaci technologicznego gadżetu. I tak w zamian za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej Citibank proponuje prezent w postaci smartfona LG K8 LTE, a mBank elektroniczną opaskę Goclever Smart Band. W opisywany trend doskonale wpisuje się należący do Alior Banku – T-mobile Usługi Bankowe, oferując w zamian za wyrobienie karty kredytowej tablet Lenovo Tab2 A7 o wartości 349 złotych.

Do kogo kierowana jest promocyjna oferta T-moblie?

 

Warunki stawiane przed potencjalnymi uczestnikami promocji zdają się całkiem proste. Propozycja skierowana jest do osób, które ukończyły 21 lat i nigdy wcześniej nie były posiadaczami lub współposiadaczami karty kredytowej oferowanej przez T-moblie Usługi Bankowe i Alior Sync. Osoby te nie mogą być również stronami umowy o kartę kredytową na dzień składania wniosku o zawarcie umowy w ramach promocji. Oznacza to, że z propozycji nie mogą skorzystać zarówno aktualni jak i byli posiadacze karty kredytowej oferowanej przez T-mobile Usługi Bankowe lub Alior Bank.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, kolejnym, wymaganym krokiem jest zakup groupona, którego dokonamy na dedykowanej promocji stronie. Mamy na to czas do 05.02.2017 roku lub do wyczerpania limitu 1 500 grouponów. Aktualnie sprzedano 470 kodów, także nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w promocji. Koszt kuponu w porównaniu do wartości bonusu zdaje się niewielki, gdyż wynosi jedynie 5 zł. Najpóźniej do 06.02.2017 roku powinniśmy dokonać zgłoszenia na stronie promocji banku, posługując się zakupionym kodem. Następnie pozostaje nam złożenie poprzez wskazaną stronę wniosku o kartę kredytową “Pomoc Mierzona Kilometrami”. Mamy na to czas do 07.02.2017 roku.

Na podstawie analizy przedstawionych przez nas informacji, bank oceni naszą zdolność kredytową. I tu jedna ważna uwaga. Zgodnie z regulaminem do promocji przystąpić mogą wyłącznie osoby z minimalnym limitem karty wynoszącym 4 200 złotych. Otrzymaną od banku kartę należy aktywować najpóźniej do dnia 28.02.2017 roku.

Bonus w zamian za aktywne korzystanie z karty

 

Kiedy karta kredytowa z wymaganym limitem wylądowała już w naszych portfelach, należy dokonać nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1 500 złotych, a dokładniej 750 złotych w marcu 2017 roku i 750 złotych w kwietniu 2017 roku. Należy pamiętać, że transakcje te muszą spełniać stawiane przez bank kryteria. I tak do transakcji kartą nie wliczane są operacje wykonane w punktach o poniższych kodach terminala:

– 7995 określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 4111 określający m.in. usługi transportowe,

– 6012 określający instytucje finansowe,

– 6211 określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051 określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829 określający internetowe przekazy pieniężne,

– 4900 określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

O przyznaniu nagrody każdy laureat poinformowany zostanie najpóźniej do 16.05.2017 roku za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail wskazany w formularzu informacyjnym. Sama nagroda przekazana zostanie przesyłką kurierską do dnia 30 maja 2017 roku.

Opłacalność oferty – ile kosztuje wymagana karta kredytowa?

 

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji wydanie karty Pomoc Mierzona Kilometrami jest bezpłatne. Miesięczna opłata za kartę wynosi 8 zł, ale możemy jej uniknąć dokonując każdego miesiąca minimum 4 transakcji bezgotówkowych. Istotnym kosztem jest opłata za wznowienie karty po roku od momentu jej wydania. Standardowo jest to 70 zł, ale jeśli rozliczymy kartą transakcje na kwotę minimum 7 500 zł, to opłata zredukowana zostanie do 35 zł. W przypadku realizacji transakcji na łączną kwotę 15 000 zł za wznowienie karty nie zapłacimy nic.

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich entuzjastów technologicznych bonusów. Warunki niezbędne do otrzymania nagrody nie należą do wygórowanych. Jeśli z jakiegoś powodu wolimy zamiast smartfonu oferowanego przez Citibank, stać się właścicielem tabletu Lenovo, to promocja warta jest uwagi. Zachęcamy również do zapoznania się z propozycją lokat terminowych oferowanych przez bank spod znaku różowego T.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments