Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Otwórz się na wysoki zysk – 2,30% z Kontem Indywidualnym BGŻOptima

W czasach, w których niełatwo znaleźć atrakcyjną lokatę bankową, wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe, stało się rozwiązaniem na wagę złota. Korzyści płynące ze stałego dostępu do środków finansowych, bez zagrożenia utraty odsetek, są niebagatelnym atutem, którego trudno szukać w aktualnej ofercie banków. Naprzeciw oczekiwaniom osób, ceniących sobie powyższe atrybuty, wyszedł bank BGŻOptima, oferując na swoim koncie oszczędnościowym 2,30% w skali roku. Atrakcyjność oferty potęguje fakt, że promocyjną stawką objęta jest kwota do 150.000 zł.  

Kto może skorzystać z promocji „Uruchom nowe zyski”?

 

Odpowiedź jest prosta i brzmi – każdy. O możliwości skorzystania z promocyjnej stawki decyduje fakt, czy wpłacimy na rachunek nowe środki, a te bank rozumie jako nadwyżkę ponad saldo wszystkich kont i lokat w banku z dnia 31 stycznia 2017 roku. Wynika z tego, że nowi klienci banku spełniają ten warunek automatycznie, a pozostali powinni zweryfikować stan swoich oszczędności i podjąć decyzję, czy i jaką kwotę ulokować na koncie oszczędnościowym. Maksymalna kwota objęta promocyjną stawką to 150.000 zł. Podwyższone oprocentowanie stosowane będzie do dnia 25 kwietnia 2017 roku.

Warto także wspomnieć, że BGŻOptima jest bankiem wirtualnym, nie posiadającym sieci stacjonarnych placówek. Wszystkie sprawy załatwimy więc w sieci, odwiedzając dedykowaną klientom stronę internetową. Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z oferty banku, pierwsze co musimy zrobić, to wypełnić zamieszczony na stronie wniosek. Aby uprościć cały proces do minimum przygotować należy skan dowodu osobistego, numer rachunku bankowego z którego dokonany zostanie inicjujący o przelew oraz dane adresowe (muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego).

Bank nie prowadzi klasycznych kont osobistych, stąd konieczność powiązania go z dotychczasowym rachunkiem bankowym. W ofercie nie znajdziecie również karty debetowej do rachunku. BGŻOptima z założenia jest instytucją nastawioną na pomnażanie oszczędności klientów, proponując wyłącznie konta oszczędnościowe, lokaty, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Prowadzenie rachunku zwolnione jest z opłat. Przelewy również są darmowe, ale wykonywać możemy je wyłącznie na wskazany we wniosku rachunek powiązany.

Aktualną tabelę orpocentowania dla rachunków w ramach kont BGŻOptima znajdziecie w tym miejscu.

Atrakcyjne lokaty BGŻOptima dla nowych klientów

 

Osoby, które nigdy wcześniej nie były klientami banku lub te które w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadały aktywnej umowy ramowej Konta Indywidualnego, skorzystać mogą również z oferty lokat terminowych przeznaczonych dla nowych klientów BGŻOptima. Otwierając konto oszczędnościowe, warto przyjrzeć się bliżej dwóm, trzymiesięcznym depozytom – Lokacie Bezkarnej i Lokacie Bezkompromisowej.

Lokata Bezkarna oferuje oprocentowanie 3% dla wsadu od 1.000 zł do 20.000 zł. Z kolei Lokata Bezkompromisowa cechuje się niższą, bo 2,5% stawką, jednak jej maksymalny limit to aż 100.000 zł. Istotną zaletą obu propozycji jest gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem. Pamiętać jednak należy, że korzystać można wyłącznie z jednego z powyższych rozwiązań. Daje to możliwość maksymalizacji zysków, poprzez skorzystanie zarówno wysoko oprocentowanej lokaty, jak i z promocyjnego konta oszczędnościowego.

Czy warto zdecydować się na nowe zyski z BGŻOptima

 

Promocja “Uruchom nowe zyski” zainteresować powinna w szczególności osoby posiadające status nowego klienta. Pozwoli to zwiększyć przyszłe zyski, poprzez możliwość jednoczesnego skorzystania z jednej z promocyjnych lokat. Oferta Konta Indywidualnego dla dotychczasowych klientów banku jest również propozycją wartą uwagi. Wysoka kwota objęta atrakcyjnym oprocentowaniem, połączona z elastycznym dostępem do oszczędności, jest aktualnie rzadko spotykanym zjawiskiem. Wszystkim osobom poszukującym najlepszych na rynku depozytów, polecamy także skorzystanie z naszej porównywarki lokat bankowych.  

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments