Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł na zakupy w empik.com z kontem Millenium Banku

W ostatnim czasie prześwietliliśmy kilka ciekawych propozycji, pozwalających sięgnąć po nowoczesny smartfon lub cieszyć się bonusem w postaci zwrotu w postaci moneyback. Tym razem Bank Millennium przygotował wartą uwagi ofertę, pozwalającą zgarnąć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w internetowym sklepie empik.com. Aby sięgnąć po proponowany bonus, wystarczy założyć konto Konto 360° lub Konto 360° Student i aktywnie posługiwać się kartą płatniczą.

Kto może zostać uczestnikiem promocji Millennium Banku?

 

Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji mogą zostać jedynie osoby pełnoletnie, które nie posiadały i nie posiadają żadnego produktu w banku, ani nie są lub nie były po dniu 01.04.2015 roku uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku. Dotyczy to zarówno posiadaczy rachunku wspólnego, jak i pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów czy kuratorów posiadacza rachunku. Do promocji nie mogą przystąpić również użytkownicy jakiegokolwiek produktu banku, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz karty kredytowej dodatkowej. Z uczestnictwa wykluczeni są także pracownicy banku.

Zgarnij bonus spełniając tylko kilka warunków

 

Kiedy jesteśmy pewni, że spełniamy kryteria uczestnictwa w promocji, nie pozostaje nic innego jak wykonać kilka nieskomplikowanych kroków, dzielących nas od 100 złotowej premii. Oto one:

do 28 lutego 2017 roku odwiedzamy dedykowaną promocji stronę i składamy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student,

do 6 marca 2017 roku zawieramy z bankiem umowę o konto oraz kartę debetową,

– przy okazji wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych z wykorzystaniem poczty tradycyjnej, telefonu oraz kanałów elektronicznych,

– od dnia zawarcia umowy konta do 31 marca 2017 roku na koncie muszą zostać zaksięgowane transakcje bezgotówkowe, dokonane w punktach handlowo-usługowych lub przez internet. Operacji dokonujemy za pomocą karty debetowej wydanej do rachunku lub usługi BLIK. Oczekiwana kwota transakcji to minimum 360 złotych.

Należy mieć na uwadze, że bank na poczet pożądanych transakcji nie zaliczy wypłat z bankomatów, przelewów oraz zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania akcji. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Spełniłem wszystkie warunki – kiedy spodziewać się nagrody?

 

Organizator promocji przewiduje, że wszystkie osoby, które we wskazanych terminach wywiązały się z postawionych warunków, otrzymają nagrodę w postaci karty podarunkowej, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2017 roku. Bon o wartości 100 zł przekazany zostanie w postaci elektronicznej na skrzynkę w systemie transakcyjnym banku lub w formie wiadomości SMS. Nagroda ważna jest przez 12 miesięcy i obejmuje wszystkie produkty oferowane przez partnera akcji. Zasady korzystania z karty podarunkowej znajdziecie na stronie sklepu internetowego empik.com.

Czy warto zawalczyć o kartę podarunkową do empik.com?

 

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie. Wiele zależy od tego, czy celujemy w asortyment oferowany przez sklep empik.com. Jeżeli tak, to dlaczego nie skorzystać z przedstawionej okazji? Z drugiej strony z nostalgią spoglądamy na historyczną propozycję banku, gdzie można było sięgnąć aż po 360 zł zwrotu tytułem transakcji moneyback. Oceniając jednak aktualne oferty specjalne, promocję Millennium Banku uznać można jako bardzo przyzwoitą.

Na koniec słów kilka o proponowanych rachunkach bankowych. Opłata z Konto 360° wynosi 8 zł miesięcznie, ale można jej uniknąć zapewniając min. wpływy na konto w wysokości 1.000 zł i jedną płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Z kolei Konto 360° Student prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. W obu przypadkach przewidziana jest opłata za kartę w wysokości 7 zł, ale jej również w prosty sposób można uniknąć. Ze szczegółami pierwszego rachunku można zapoznać się odwiedzając nasz ranking kont osobistych. Zachęcamy również do przeglądu pozostałych promocji bankowych.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments