Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł za założenie i 50 zł za polecenie konta w PKO BP – VI edycja “Mam PKO”

PKO BP powraca na łamy naszego serwisu z nową propozycją, a jeśli o tym już wspominamy, to gra musi być warta świeczki. Tym razem za założenie konta osobistego otrzymać można 100 zł i 50 zł za jego polecenie. O popularności oferty niech świadczy fakt, że do czynienia mamy już z szóstą odsłoną programu “Mam PKO”. Zdradzimy również, że promocję można połączyć z akcją “Kino za 0”, co skutecznie zwiększa wartość potencjalnego bonusu.

Kto może zgarnąć premię w nowym programie PKO BP?

Oferta skierowana jest do osób fizycznych (także tych prowadzących działalność gospodarczą i będących wspólnikami spółki cywilnej), które w dniu złożenia wniosku o Nowe konto lub Nowy pakiet PKO BP z wykorzystaniem kodu polecenia, nie posiadają żadnego konta lub pakietu oferowanego przez bank.

Z promocji skorzystać nie mogą osoby, które oczekują na rozpatrzenie wniosku, złożonego przed rozpoczęciem programu. Wykluczeni są również klienci, którzy w przeciągu ostatnich trzech lat posiadali konto w PKO BP. Udział w programie możliwy jest po dokonaniu rejestracji na stronie i akceptacji jego regulaminu.

Czy muszę spełnić dodatkowe warunki by sięgnąć po bonus?

Kiedy mamy już pewność, że oferta kierowana jest właśnie do nas, nie pozostaje nic innego jak złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego. Ważne jest, aby posiadać kod polecający, który wcześniej powinniśmy otrzymać od osoby korzystającej już z konta w PKO BP. To dzięki niemu będziemy mieli prawo do premii, a osoba polecająca wzbogaci się o 50 zł. Pamiętajcie, żeby w trakcie składania wniosku, wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych i zaakceptować regulamin programu.  

Następnie do 1.05.2017 roku musimy aktywować założone wcześniej konto w serwisie elektronicznym iPKO. Ostatnie warunki, na które mamy 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta, wydają się całkiem proste. To:

– wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej, w punktach usługowo-handlowych, o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej, wydanej do rachunku,

– wykonanie co najmniej jednej transakcji, w punktach usługowo-handlowych, przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK, o łącznej wartości minimum 10 zł.

Spełniłem wszystkie warunki – kiedy otrzymam premię?

Termin wypłaty premii, podzielony został na trzy, następujące po sobie, 30 dniowe etapy:

– 1 etap 01.02 – 02.03.2017 roku

– 2 etap 03.03 – 01.04.2017 roku

– 3 etap 02.04 – 01.05.2017 roku

Podział ten ma na celu wyznaczenie terminu, w którym bank wypłaci nam bonus. A ten niestety do najkrótszych nie należy. I tak bank ma 50 dni kalendarzowych, od zakończenia danego etapu, na sprawdzenie, czy faktycznie wywiązaliśmy się z warunków. Jeżeli zostaniemy zweryfikowani pozytywnie, bank ma kolejne 25 dni na wypłatę premii.

A co z osobami polecającymi konto? Jeśli posiadaliście wcześniej lub właśnie założyliście rachunek osobisty w PKO BP oraz zarejestrowaliście się programie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarabiać na skutecznym polecaniu konta. Jeżeli rekomendowana przez was osoba założy konto osobiste, spełniając przy tym warunki wymagane do otrzymania dodatkowych 100 zł, wy otrzymacie premię w wysokości 50 zł.

Bank nie przewidział limitu polecanych kont, także możemy skutecznie pomnażać wysokość należnej nam premii. Dodatkowo osoby, które dokonają największej liczby skutecznych poleceń, otrzymać mogą kolejny bonus. Organizator promocji przewidział dla pierwszej trójki najlepiej polecających nagrody pieniężne w wysokości 5.000 zł, 3.000 zł i 1.000 zł.

Czy warto zostać klientem PKO BP i zarabiać na polecaniu konta?

W naszej opinii niewygórowane warunki promocji w relacji do wartości bonusu, świadczą o dużej atrakcyjności oferty. Propozycji powinny przyjrzeć się szczególnie osoby zastanawiające się nad zmianą konta, ale nie tylko. Nie zapomniano również o aktualnych klientach banku, którzy poprzez skuteczne polecenia z powodzeniem sięgnąć mogą po dodatkowy bonus.

Same konta osobiste oferowane przez PKO BP są propozycją wartą uwagi. Prowadzenie Konta dla Młodych (18 – 26 lat) jest darmowe. Karta również zwolniona jest z opłat, jeśli wykonamy za jej pomocą minimum 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Starsi klienci śmiało wybrać mogą Konto za Zero. Za prowadzenie konta faktycznie nie zapłacimy nic, o ile zdecydujemy się na kartę debetową do rachunku. A ta będzie darmowa, jeśli wykonamy nią płatności na minimum 300 zł miesięcznie.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Opisywaną propozycję łączyć można z promocją “Kino za 0”, dzięki czemu otrzymamy dodatkowo 10 biletów do wykorzystania w sieciach kin Helios lub Cinema City. Jedyną przeszkodą, stojącą na drodze do premii wartej niemal 300 zł, jest nasz wiek (Konto dla Młodych dedykowane jest dla osób do 26 roku życia). W naszej opinii połączenie tych dwóch promocji jest doskonałą ofertą dla wszystkich, młodych kinomaniaków.    

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gaba
Gaba
7 lat temu

jeżeli ktoś by chciał mogę udostępnić kod promocyjny w każdej chwili, piszcie na maila : [email protected] DZIĘKUJE!