Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bon 20 zł za doładowanie telefonu w Orange przez bzwbk24

Jeśli jesteś klientem BZWBK i dodatkowo posiadasz telefon na kartę w sieci Orange, możesz zyskać zwrot za doładowanie swojego konta przez bankowość elektroniczną.  Przekonaj się, jak to zrobić w kilku prostych krokach.

Organizatorem promocji jest Bank Zachodni WBK. Jej uczestnikiem może być natomiast każda pełnoletnia osoba, która posiada konto w tymże banku, prowadzone w polskiej walucie. Dodatkowo, wymagany jest dostęp do tego rachunku za pomocą bankowości elektronicznej.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w BZWBK, a chcesz skorzystać z tej promocji, kliknij w link poniżej i otwórz Konto Godne Polecenia:

Przejdź na stronę banku i złóż wniosek o otwarcie konta

Jak zdobyć 20 zł za doładowanie telefonu?

Kiedy staniesz się już posiadaczem rachunku w Banku Zachodnim WBK, musisz jeszcze wypełnić specjalny formularz promocyjny. W dokumencie tym należy podać swoje dane kontaktowe oraz numer telefonu. Po wypełnieniu formularza, będziesz musiał zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i doładować konto przypisane do podanego numeru telefonu. Minimalna kwota takiego doładowania powinna natomiast wynieść min. 50 zł.

20 zł w formie bonu Sodexo

Premia przewidziana jest jedynie dla pierwszych 2 000 osób, które doładują swój telefon w Orange za pomocą bzwbk24. Według regulaminu banku, jej wypłata nastąpi maksymalnie do 14.04.2017. Każdy nagrodzony otrzyma 20 zł w formie bonu Sodexo. Bon ten zostanie z kolei przesłany na adres, który podaliśmy w formularzu promocyjnym.

Sprawdź szczegółowy regulamin promocji

Konto Godne Polecenia w BZWBK – ile kosztuje?

Wybierając Konto Godne Polecenia nie zapłacimy ani grosza za jego prowadzenia oraz internetowe przelewy Elixir. Za darmo wypłacimy też pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce. Niewielkie koszty odczujemy jednak w przypadku zwykłych przelewów internetowych. Pierwsze pięć kodów potrzebnych do autoryzacji takich transakcji dostaniemy za darmo. Kolejne będą nas już kosztować 20 groszy za sztukę.

Największych opłat możemy się natomiast spodziewać w przypadku karty debetowej. Wybierając kartę MasterCard Omni, za jej użytkowanie musimy zapłacić aż 7 zł. Karta Visa Sol będzie darmowa, ale tylko wtedy gdy zrealizujemy nią przynajmniej pięć transakcji w miesiącu. Wybierając ten drugi rodzaj karty, za darmo będziemy mogli jednak wypłacać gotówkę jedynie w bankomatach oznaczonych logiem BZWBK.
Jeżeli jednak otwieramy Konto Godne Polecenia jedynie na potrzeby przedstawionej tu promocji, możemy zdecydować się na wariant rachunku bez elektronicznego środka płatniczego. Gdy postanowimy zostać przy tym rachunku na dłużej, wniosek o kartę debetową będziemy mogli złożyć w każdym momencie trwania umowy.

Przejdź na stronę banku i złóż wniosek o otwarcie konta

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments