Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Szczęśliwych wakacji czas – 200 zł bonusu z Lokatą Happy od Idea Banku

Niedawno Idea Bank zapraszał nas do kina, a dzisiaj proponuje już prawdziwy spacer w chmurach. Tempo godne sprintera. Osoby, które zdecydują się na założenie Lokaty Happy sięgnąć mogą po bon wakacyjny do fly.pl. Jeżeli chcecie skutecznie pomnożyć swoje oszczędności i dorzucić do wakacyjnego budżetu dodatkowe dwieście złotych, to sprawdźcie najświeższą promocję Idea Banku. Zapraszamy do lektury!

„Happy Wakacje” nie dla wszystkich

Podobnie jak w promocji „Happy Seans”, uczestnikami akcji mogą zostać wyłącznie nowi klienci banku, czyli osoby które nigdy wcześniej nie korzystały z jakichkolwiek produktów czy usług świadczonych przez Idea Bank. Takie samo obostrzenie dotyczy osób powiązanych w jakikolwiek sposób z Lion’s Bankiem. Jeśli nie podejmowaliście nigdy próby współpracy z wymienionymi instytucjami, to w oczach organizatora jawicie się jako klient nowy i spokojnie możecie przejść do dalszej części tekstu.

Bon turystyczny w zamian za założenie lokaty

W drodze po bon turystyczny musimy spełnić łącznie kilka postawionych organizatora warunków, które w zasadzie sprowadzają się do standardowej procedury założenia lokaty terminowej. Aby sięgnąć po nagrodę wystarczy, że:

  • przystąpicie do promocji za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej,
  • wybierzecie wniosek o założenie Lokaty Happy,
  • opłacicie wniosek o lokatę we wskazanym terminie,
  • nie zerwiecie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego w którym nastąpiło jej założenie.

Nagrodę w postaci bonu wymienić można na usługi turystyczne i pakiety lotnicze, dostępne w ofercie fly.pl, które sprawdzić możecie pod tym adresem. Wartość pojedynczej nagrody wyceniona została na 200 zł brutto. Nagrodę wykorzystać można do 30 czerwca 2018 roku, więc równie dobrze możecie wykorzystać ją organizując zimowy wyjazd.

 

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ LOKATĘ HAPPY I ZGARNIJ BON O WARTOŚCI 200 ZŁ

Przekazanie nagród

Nagrody przekazane zostaną w postaci wiadomości SMS w ciągu 5 dni kalendarzowych, od dnia dokonania przez organizatora weryfikacji spełniania przez uczestników warunków promocji. Bony mają postać kodu alfanumerycznego. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie podlegają wymianie na bonus innego typu. Promocja nie łączy się z innym akcjami specjalnymi Idea Banku.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Lokata Happy w naszej opinii

W zasadzie nasza opinia jest tożsama, z poglądem na poprzednią promocję Idea Banku. Lokata Happy jest rozwiązaniem, które nieustannie okupuje czołowe miejsca rankingów lokat. Depozyt nie wymaga zakładania konta osobistego ani skorzystania z innych produktów powiązanych. Lokata występuje w trzech wariantach, oferujących odmienne oprocentowanie i horyzont czasowy:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesiące,
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy,
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąc.

Zakładając najbardziej dochodowy wariant lokaty oraz wpłacając na jej rachunek maksymalną kwotę wsadu, liczyć można na około 53 zł odsetek na rękę. Wariant jednomiesięczny zapewnia około 20 zł zysku, a opcja kwartalna daje niemal 70 zł dochodu. Bon turystyczny o wartości 200 zł dorzucony do wypłaconych odsetek, może skutecznie podkręcić wakacyjny wyjazd. Jedynym minusem oferty jest maksymalna kwota wsadu wynosząca 10 000 zł. Jednak Idea Bank pomyślał również o klientach z grubszym portfelem.

Zyskasz także z Lokatą Happy Pro i Happy Plus

Okazuje się, że Lokata Happy funkcjonuje także w bogatszych wersjach – Pro i Plus. Ta pierwsza pozwala na ulokowanie maksymalnie 25 000 zł przy oprocentowaniu równym 3% w skali roku. Daje to zysk netto na poziomie około 150 zł. Z kolei Lokata Happy Plus pozwala zdeponować aż 100 000 zł przy stawce równej 2,50% w skali roku. Przekłada się to na dochód sięgający niemal 500 zł. Obie lokaty założyć można wyłącznie na okres 3 miesięcy. To całkiem przyzwoity wynik patrząc na aktualną ofertę depozytową banków.

 

Załóż Lokatę Happy Pro i sięgnij po bon o wartości 200 zł do fly.pl

Załóż Lokatę Happy Plus i sięgnij po bon o wartości 200 zł do fly.pl

 

PORÓWNAJ LOKATY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments