Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 400 zł w zamian za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W zeszłym tygodniu opisywaliśmy najnowszą promocję BGŻ BNP Paribas, gdzie bank w zamian za założenie darmowego konta osobistego oferował 300 zł w postaci moneyback. Aktualnie zgarnąć można dodatkowe 100 zł, decydując się na udział w akcji o zachęcającym tytule – „premia dla ciebie”. Spieszymy z wyjaśnieniem, jak za jednym zamachem założyć Konto Optymalne i zgarnąć cenne trofea. Zapraszamy do lektury.

Dla kogo 100 zł premii?

Po 100 zł premii sięgnąć mogą wyłącznie osoby, które od dnia 26 listopada 2016 roku do 25 maja 2017 roku nie posiadały lub współposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wynika z tego jasno, że z promocji skorzystać mogą wyłącznie klienci nowi. Zwracamy szczególną uwagę na atrakcyjny okres karencji, wynoszący zaledwie 6 miesięcy. To warunek niemal niespotykany na rynku promocji bankowych.

Jeśli znaleźliśmy się w grupie szczęśliwców, posiadających status nowego klienta i w dalszym ciągu zainteresowani jesteśmy zgarnięciem 100 zł premii, to musimy spełnić jeszcze wszystkie poniższe warunki:

  • do 19 czerwca 2017 roku wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na dedykowanej promocji stronie oraz wyrazić wszystkie wymagane przez organizatora zgody (łącznie trzy),
  • do 19 czerwca 2017 roku złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą wykorzystując w tym celu link dostarczony przez organizatora,
  • do 30 czerwca 2017 roku zawrzeć umowę ramową i otworzyć konto wraz z kartą, podpisując wszystkie dokumenty za pośrednictwem kuriera,
  • dokonać w lipcu transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 300 zł oraz zapewnić w tym samym miesiącu wpływy na konto osobiste w kwocie minimum 1 000 zł.

Pula nagród ograniczona do 1000 sztuk

Informację o przyznaniu nagrody przesłana zostanie do uczestników do końca sierpnia 2017 roku. Należy pamiętać, aby najpóźniej do 17 września 2017 roku zalogować się na stronie wskazanej w wiadomości od organizatora i przekazać numer konta osobistego, na które wpłynie przedmiotowa nagroda. Premie wypłacane będą do 19 września 2017 roku.

Przyroda kocha równowagę, dlatego bardzo przystępny okres karencji równoważy ograniczona pula nagród. Niestety limitowane bonusy to już wyraźnie zarysowany trend w obszarze promocji bankowych. Po 100 zł premii sięgnie zatem 1000 pierwszych osób, które zarejestrują się na stronie i spełnią stawiane przez organizatora warunki. Każdy z uczestników zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Dodatkowe 300 zł w formie zwrotu za zakupy

Jak się zapewne spodziewaliście, 100 zł premii to jedynie przystanek w drodze do pełnokrwistego bonusu. Osoby gotowe na założenie Konta Optymalnego, skorzystać mogą równolegle z promocji “Konto z Money Back” i sięgnąć po dodatkowe korzyści. Dzięki praktycznej usłudze moneyback, otrzymać można łącznie do 300 zł zwrotu za zakupy (25 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy). Tak się składa, że kilka dni temu opisywaliśmy dokładnie warunki tej promocji, zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty.

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I SIĘGNIJ PO 300 ZŁ MONEYBACK

Bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne

Skoro prześwietlamy już ofertę związaną z założeniem konkretnego konta osobistego, wypadałoby bliżej przyjrzeć się opłatom towarzyszącym proponowanemu rozwiązaniu. Bez obaw – wszystko wskazuje na to, że Konto Optymalne to bardzo przyzwoita propozycja. Zresztą zobaczcie sami, jak prezentują się podstawowe koszty związane z korzystaniem z rachunku:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • 0 zł – za wydanie karty debetowej MasterCard Debit,
  • 0 zł – miesięczna obsługa karty debetowej,
  • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
  • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash,  
  • 0 zł – za zagraniczne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Naszym zdaniem

Kilka dni temu oceniliśmy promocję BGŻ BNP Paribas jako ofertę godną uwagi, chociaż pod lupą znalazł się wyłącznie praktyczny moneyback. Dokładając do tego 100 zł premii otrzymujemy jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Warto jedynie przypomnieć, że maksymalny zwrot za zakupy otrzymamy dokonując transakcji bezgotówkowych na kwotę 1 250 zł miesięcznie. Na szczęście mamy tu pełną dowolność i nie musimy sięgać po moneyback w pełnej kwocie.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew Lankosz
Zbigniew Lankosz
7 lat temu

już nie ma promocji