Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij do 500 zł z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas z impetem powrócił do gry, w której stawką jest najlepsze na rynku konto osobiste. Wszystko wskazuje na to, że bezwarunkowa bezpłatność rachunku to nie wszystko i bank nie zawaha się użyć innych argumentów, by zbliżyć się do upragnionego celu. Tym razem decydując się na Konto Optymalne sięgnąć możemy po bony o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 300 zł zwrotu za transakcje wykonane kartą. 

 

Dla kogo promocja BGŻ BNP Paribas?

Musimy oswoić się z myślą, że akcje tego formatu kierowane są głównie do nowych klientów banków. Różnią się od siebie tylko proponowanym okresem karencji, a ten w przypadku oferty BGŻ BNP Paribas jest bardzo korzystny i wynosi zaledwie 6 miesięcy. Jeżeli więc zamknęliście konto początkiem bieżącego roku, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć je ponownie i zawalczyć o dodatkowe profity. Ograniczenie  dotyczy także współposiadaczy konta.

Premia za wpływy na konto i transakcje kartą

Kiedy jesteśmy już pewni, że w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie byliśmy w żaden sposób powiązani z kontem osobistym BGŻ BNP Paribas, to musimy podwinąć rękawy spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki:

  • najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku dokonać zgłoszenia na stronie promocji, zaakceptować wyszczególnione zgody i regulamin promocji,
  • złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą oraz zawrzeć z umowę najpóźniej do 17 września 2017 roku,
  • zapewnić we wrześniu 2017 roku wpływy na konto w wysokości minimum 1 000 zł oraz dokonać w tym samym miesiącu transakcji kartą na kwotę nie mniejsza niż 300 zł.

Premia na 4 dzielona

Premia podzielona została na 4 nagrody o wartości 50 zł każda. Pierwsza z nich zostanie przekazana za sam fakt założenia konta. Kolejne 150 zł otrzymamy za spełnienie pozostałych warunków, czyli wpływów na konto i operacji kartą. Nagrody będą przekazywane za pośrednictwem wiadomości sms w poniższych terminach:

  • do 3 października 2017 roku w wariancie dotyczącym wyłącznie założenia konta (50 zł),
  • do 18 października 2017 roku w wariancie dotyczącym spełniania pozostałych warunków promocji (150 zł).

Ograniczona pula nagród

Warto zaznaczyć, że pula nagród została ograniczona do 1 000 sztuk. Jest więc bardzo prawdopodobne, że akcja zakończy się przed czasem. Bony mogą zostać wykorzystanie do 30 czerwca 2018 roku na stronie wakacje.pl lub w punkcie stacjonarnym serwisu. W przypadku zakupów o wartości niższej od wartości bonu, niewykorzystana wartość nagrody przepada. Szczegóły promocji znajdziecie w tym miejscu.

Darmowe konto + moneyback

Wprowadzone w maju bieżącego roku Konto Optymalne z marszu znalazło się w czołówkach rankingów, dołączając do elitarnego klubu rachunków bezwarunkowo bezpłatnych. Krótki rzut oka na podstawowe kategorie kosztów pozwala sądzić, że mamy do czynienia z rozwiązaniem wartym przynajmniej głębszego zastanowienia:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • 0 zł – miesięczna obsługa karty debetowej,
  • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
  • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash,  
  • 0 zł – za zagraniczne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Jakby było mało w dalszym ciągu skorzystać możemy z promocji związanej z usługą moneyback. I tak zakładając konto i dokonując transakcji bezgotówkowych kartą, możemy wzbogacić się o kolejne 300 zł tytułem zwrotu za zakupy. Promocja trwa 12 miesięcy od momentu otwarcia rachunku, a maksymalny, miesięczny moneyback to 25 zł. Szczegóły oferty znajdziecie we wpisie BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne + 300 zł moneyback.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja BGŻ BNP Paribas utwierdza nas w przekonaniu, że bank nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w dalszym ciągu zabiegać będzie o tytuł najlepszego konta osobistego na rynku. Biorąc pod uwagę politykę cenową, zmyśloną kampanię reklamową oraz coraz wyższe premie, niewykluczone że cel zostanie niebawem osiągnięty. Z drugiej strony trudno spodziewać się, że konkurencja odda pole bez walki. W tym wszystkim jedno jest pewne – skorzysta klient.  

 

SPRAWDŹ RANKING NAJLEPSZYCH KONT OSOBISTYCH NA RYNKU

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments