Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego

Wystarczy założyć Konto Optymalne, spełnić proste warunki i zgarnąć aż 6 biletów do Multikina. To godziny emocji przed wielkim ekranem i darmowy rachunek bankowy. Brzmi nieźle? Podpowiadamy co zrobić, by sięgnąć po bonus o wartości kilkudziesięciu złotych.

“Filmowe konto” niemal dla każdego

Zapewne spodziewacie się, że w tym akapicie odwołamy się do okresu karencji, który skutecznie ogranicza ilość potencjalnych uczestników promocji. I macie racje, jednak przyznać trzeba, że bank zastosował wyjątkowo łagodną barierę wejścia. Do akcji przystąpić mogą osoby, które w przeciągu ostatnich 6 miesięcy,  nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Jeżeli wpisujecie się w oczekiwania organizatora promocji to musicie najpóźniej  do 29 września 2017 r.:

  • wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie akcji,
  • wyrazić wymagane przez organizatora zgody m.in. na przetwarzanie danych osobowych,
  • przesłać wypełniony formularz klikając w przycisk “Zarejestruj się”.

Informację potwierdzającą udział w promocji otrzymacie na wskazany wcześniej adres e-mail. Istnieje realne ryzyko, że akcja skończy się przed terminem, gdyż pula nagród została ograniczona do 1000 sztuk. Działa tu prosta zasada – kto pierwszy, ten lepszy!

Proste warunki

Niestety nie ma nic za darmo i poza koniecznością założenia Konta Optymalnego musicie spełnić kolejne warunki przewidziane przez organizatora promocji. Na szczęście są one bardzo czytelne i proste. Bank przekazuje po 2 kody, wymienialne na bilety do kina, w każdym z trzech następujących po sobie miesiącach (październik, listopad, grudzień). Sięgniecie po nie jeśli:

  • zapewnicie wpływy na konto w wysokości minimum 1 000 zł,
  • dokonacie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł.

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I ZGARNIJ BILETY DO KINA

Przekazanie nagród

Nagrody przekazywane będą w formie wiadomości sms do 30 listopada 2017 r. oraz 5 stycznia 2018 r. Kody ważne są do 30 czerwca 2018 r. i uprawniają do wymiany na seanse wyświetlane wyłącznie w technologii 2D w sieci kin Multikino i Silver Screen. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Optymalne – koszty

Rozważając uczestnictwo w najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas, warto także przyjrzeć się kosztom związanym z obowiązkowym założeniem rachunku. Na szczęście Konto Optymalne jest rozwiązaniem pozytywnie wyróżniającym się na tle innych ofert. Z resztą zobaczcie sami, jak kształtują się podstawowe opłaty związane z prowadzeniem rachunku:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • 0 zł – miesięczna obsługa karty debetowej,
  • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
  • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash,  
  • 0 zł – za zagraniczne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Naszym zdaniem

W naszej ocenie promocja “Filmowe konto” jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla entuzjastów wielkiego ekranu, jak i dla osób sporadycznie odwiedzających kinowy zakątek. Sprzyja temu długi okres ważności kodów, sięgający połowy 2018 roku. Samo Konto Optymalne jest nowoczesnym rozwiązaniem, którego zalety docenią osoby poszukującego bezwarunkowej bezpłatności rachunku i wydanej do niego karty.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments