Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100.000 zł przez 4 miesiące

Alior Bank ponownie proponuje nowym i obecnym klientom 2,7% w skali roku na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało dla nowych środków przez 4 miesiące dla kwoty do 100.000 zł.

 

Bardzo dużym atutem propozycji Alior Banku jest fakt, że nie wymaga ona, by korzystanie z Konta Mocno Oszczędnościowego i radość z wysokiego oprocentowania, była związana z koniecznością zakładania konta osobistego. Samo posiadanie Konta Mocno Oszczędnościowego wystarcza, by brać udział w kolejnych edycjach promocji.

„Nowe” środki – co to znaczy?

Zgodnie z regulaminem, „nowymi” środkami są pieniądze wpłacone na Konto Mocno Oszczędnościowe w okresie trwania promocji, będące nadwyżką nad łącznym saldem na wszystkich rachunkach uczestnika promocji, w tym walutowych i na lokatach, także tych współdzielonych z innymi osobami, prowadzonych w Alior Banku, na dzień 15 listopada 2018 r.

„Nowe” środki można wpłacać do 22 stycznia 2019 r. Podwyższone oprocentowanie – 2,7% w skali roku – będzie naliczane przez 4 miesiące, licząc od dnia pierwszego wpływu, ale tylko do kwoty 100.000 zł. „Stare środki” oraz cała kwota na Koncie Mocno Oszczędnościowym po zakończeniu okresu promocyjnego będą oprocentowane w oparciu o współczynniku WIBID 1M – 0,55p.p. Obecnie oznacza to 0,89%.

 

ZAŁÓŻ KONTO MOCNO OSZCZĘDNOŚCIOWE

To trzeba wiedzieć

Korzystając z dobrodziejstw opisywanej edycji promocji nie można przystąpić do innych akcji tego typu. Pierwsza wypłata z Konta Mocno Oszczędnościowego w miesiącu jest bezpłatna. Każda kolejna kosztuje 5 zł, chyba, że jest realizowana w bankowości internetowej i dotyczy przelewu na własny rachunek osobisty w Alior Bank. Wówczas też jest darmowa.

Naszym zdaniem

Niewątpliwym atutem oferty Alior Banku jest brak warunku zakładania konta osobistego. Proponowane oprocentowanie należy do jednych z wyższych na rynku i obowiązuje przez 4 miesiące. Tym samym można dłużej odpocząć od konieczności poszukiwania atrakcyjnego miejsca na zdeponowanie swoich oszczędności.

 

Sprawdź też: Ranking lokat bankowych

Sprawdź też: Ranking kredytów gotówkowych

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments