Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: 2,70% w skali roku na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Kolejny instytucja finansowa postanowiła zachęcić posiadaczy gotówki do oszczędzania. Alior Bank proponuje przez 4 miesiące oprocentowanie 2,70% w skali roku dla nowych środków do kwoty 100.000 zł.

 

Oferta skierowana jest zarówno do dotychczasowych, jak i nowych klientów banku. Ważne jest tylko, by przekazywane na konto oszczędnościowe środki były “świeże”. Pod tym pojęciem bank rozumie nadwyżkę ponad to, co klient posiadał na rachunkach w Alior Banku w dniu 20 kwietnia 2018 r.

Warunki promocji

Konto Mocno Oszczędnościowe to następca wycofanego z oferty Konta Lokacyjnego. Wniosek o jego otwarcie można złożyć online lub odwiedzając dowolny oddział banku. Do tego, by uzyskać promocyjne oprocentowanie 2,70% w skali roku konieczne jest, by konto zostało założone w okresie promocji, czyli do 31 lipca 2018 r. i by właśnie w tym czasie wpłynęły na niego „nowe” środki”. Podwyższone oprocentowanie będzie liczone przez 4 miesiące od zaksięgowania „nowych” środków.

W regulaminie promocji bank zastrzega, że każdego dnia kalendarzowego będzie weryfikował kwotę „nowych” środków i stosownie do niej naliczał oprocentowanie. Gdyby okazało się, że łączne saldo środków spadnie poniżej kwoty z dnia 20 kwietnia 2018 r., to pieniądze będą oprocentowane „standardowo”, czyli tylko 0,89% w skali roku. Takie samo oprocentowanie będzie obowiązywało dla „nowych” środków powyżej kwoty 100.000 zł.

Uwaga – oprocentowanie „standardowe” jest zmienne i obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca.

Załóż Konto Mocno Oszczędnościowe

Naszym zdaniem

Ciekawa propozycja dla osób, które nie miały dotąd oszczędności w Alior Banku lub miały tam odłożoną niewielką sumę. W tej sytuacji bardzo łatwo ustalić wysokość „nowych” środków i zyskać maksimum korzyści. Warto wiedzieć, że nie ma limitu wypłat w miesiącu z Konta Mocno Oszczędnościowego na własny rachunek osobisty w Alior Banku. Można to robić wielokrotnie nie ponosząc żadnych opłat.W przypadku wypłaty w oddziale banku lub przelewu na rachunek w innym banku bezpłatna jest tylko pierwsza operacja. Każda kolejna to koszt 10 zł.

 

Czytaj też: Credit Agricole: do 350 zł za konto i wysoko oprocentowany rachunek

Czytaj też: PKO BP: 100 zł do Empiku za założenie Konta dla Młodych

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments