Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: 100 zł do Empiku za założenie Konta dla Młodych

Jesteś młody? Nie masz konta w PKO BP? Chciałbyś dostać 100 zł do Empiku? Ta promocja jest dla Ciebie! Niewiele musisz zrobić, aby zarobić. Zdradzamy, że ambitni mogą zawalczyć o znacznie więcej niż wspomniane 100 zł.

 

Mnożenie, często skomplikowanych warunków, zniechęca do skorzystania promocji bankowych. Dlatego bank PKO BP stworzył akcję, w której za samo założenie Konta dla Młodych można otrzymać 100 zł na zakupy w sklepie internetowym empik.com.

#Najłatwiejsza Decyzja na Świecie

W celu zainteresowania jak największej grupy potencjalnych klientów, warunki promocji są niezwykle czytelne i proste do spełnienia. Oto one:

  • nie można mieć ukończonych 26 lat,
  • nie było się klientem banku PKO BP (dotyczy także Inteligo) w okresie 1 stycznia 2017 r. – 31 marca 2018 r.,
  • należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR), czyli konta osobistego Konto dla Młodych wraz z kartą debetową.

Trzeba przy tym pamiętać, aby zgłosić chęć udziału na specjalnej stronie promocji, której szczegóły znajdują się w regulaminie.

Szybka nagroda

Spełnienie powyższych warunków do 18 maja bieżącego roku oznacza otrzymanie eKarty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania do 23 kwietnia 2019 r. w sklepie internetowym empik. Trzeba się jednak spieszyć, bo do rozdania jest tylko tysiąc nagród. Zwlekając z decyzją, przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta dla Młodych, trzeba będzie bliżej przyjrzeć się stronie promocji, by upewnić się, czy nie ma na niej informacji o wyczerpaniu puli nagród.

Załóż Konto dla Młodych

Dodatkowa kasa

Do 4 maja br. trwa kolejna edycja programu poleceń „Mam PKO”. Ci, którzy polecą komuś założenie konta w PKO BP i ta nowa osoba spełni warunki udziału w promocji (wydanie kartą debetową kwoty min. 200 zł oraz dokonanie transakcji BLIKIEM na 40 zł) otrzymają 100 zł nagrody. Co więcej, bank przewidział wysokie nagrody pieniężne dla tych, którzy pochwalą się największą liczbą skutecznych poleceń.

Można też skorzystać z otrzymanego od kogoś (np. znajomego posiadającego już konto w PKO BP) kodu polecającego i zgłosić przystąpienie do promocji jako „polecony”. Wówczas założenie Konta dla Młodych i spełnienie powyższych warunków zostanie nagrodzone nie tylko eKartą o wartości 100 zł do empik.com, ale i nagrodą w wysokości 50 zł za udział w promocji „Mam PKO”.

Regulamin promocji „Mam PKO” znajdziecie tutaj.

„Żebyś nie musiał się zastanawiać”

Tak bank PKO BP opisuje warunki prowadzenia Konta dla Młodych. Jest ono bezwarunkowo bezpłatne do ukończenia 26 roku życia. Bank nie pobiera żadnych opłat za jego prowadzenie, za wydaną do niego kartę debetową oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

PKO BP poleca też „IKO najlepszą aplikację mobilną na świecie, żebyś nie musiał się zastanawiać czy apka Ci się spodoba” oraz kusi loterią, w której, korzystając z karty Mastercard PKO Banku Polskiego można wygrać biletu na finał Ligi Mistrzów w Kijowie i inne nagrody.

Naszym zdaniem

Atrakcyjna i prosta promocja, która powinna się spodobać lubiącym tzw. „błyskawiczne akcje”. Najszybsi i najsprytniejsi zapewne wyciągną z niej więcej niż podstawowe 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik, bo wykorzystają możliwości, jakie otwiera program poleceń „Mam PKO”.

 

Czytaj też: Raiffeisen Polbank: 3% na Wymarzonej Lokacie

Czytaj też: Citibank: do 600 zł za założenie Konta Citi Priority

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments