Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: do 600 zł za założenie Konta Citi Priority

Ruszyła druga edycja promocji, w której można zyskać do 600 zł zwrotu za założenie Konta Citi Priority. Chcąc z niej skorzystać trzeba się spieszyć, bo wnioski o założenie konta przyjmowane są tylko do końca kwietnia, a do dyspozycji jest pula 1.000 nagród.

 

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Citibanku. Pod tym pojęciem rozumiane są osoby, które po 31 października 2016 r. nie posiadały w tym banku żadnego produktu. Z udziału w promocji wykluczeni są nawet ci, którzy w okresie karencji byli współposiadaczami konta, czy choćby pełnomocnikami do jakiegokolwiek rachunku.

Przystąp do promocji

Spełniające powyższe kryteria i chcąc przystąpić do promocji, należy zalogować się na specjalnej stronie i wypełnić wniosek o założenie Konta Citi Priority. Konsultant skontaktuje się z wnioskodawcą i pomoże mu przejść przez proces zakładania rachunku. Warunkiem udziału w promocji jest oczywiście wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Kolejne kroki

Po pomyślnym założeniu konta osobistego należy spełnić łącznie poniższe warunki:

  • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub bankowości mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie Konta Citi Priority,
  • zapewnić, najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia rachunku, saldo dzienne w wysokości minimum 5.000 zł,
  • aktywne korzystać z karty płatniczej w punktach handlowo-usługowych (sugeruje to, że „niedozwolone” są transakcje przez internet) lub w Google Pay.

Nagrody

Spełnienie wszystkich wymienionych warunków daje prawo do otrzymania od banku nagrody w postaci zwrotu 5% wartości transakcji dokonanych kartą płatniczą w danym miesiącu. Pieniądze zostaną przekazane na konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Nagrody będą wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy, przy czym ich maksymalna wysokość miesięczna to 50 zł, co w sumie daje równe 600 zł. Brak transakcji kartą płatniczą uprawniających do moneybacku, w którymś miesiącu oznacza, że za ten miesiąc bank nie wypłaci nagrody.

ZAŁÓŻ KONTO CITI PRIORITY

Konto Citi Priority

Warunkiem bezpłatnego prowadzenia przez bank Konta Citi Priority jest zasilanie go w każdym miesiącu wpływem wynagrodzenia lub przelewem/przelewami z innych źródeł na kwotę minimum 5.000 zł, albo utrzymanie średniego salda środków w Citibanku (na koncie osobistym lub oszczędnościowym, na lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) na poziomie 30.000 zł.

Dodatkowo należy posiadać minimum jeden produkt kredytowy – kartę kredytową, pożyczkę gotówkową, linię kredytową lub kredyt hipoteczny. W przypadku, gdy nie spełnimy warunków uprawniających do bezpłatnego prowadzenia konta, bank pobierze opłatę w wysokości 30 zł.

Naszym zdaniem

Moneyback w ujęciu kwotowym jest bardzo atrakcyjny. Trzeba sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, czy będziemy pamiętali o wykonaniu w każdym miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę 1.000 zł, by uzyskać maksymalny zwrot w wysokości 50 zł oraz czy spełnimy dosyć wyśrubowane warunki niezbędne do tego, by Konto Citi Priority było prowadzone za darmo.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit na nowe środki

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 150 zł do Biedronki + 300 zł w promocji „Mobilna Premia 2”

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments