Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Raiffeisen Polbank: 3% na Wymarzonej Lokacie

Raiffeisen Polbank proponuje otwarcie czteromiesięcznej Wymarzonej Lokaty oprocentowanej 3% w skali roku. Co więcej, można ją będzie przedłużyć na kolejne 4 miesiące, a następnie na kolejny 4 miesięczny okres. W sumie można założyć lokatę na rok i cieszyć się wysokim oprocentowaniem.

Oferta Specjalna „Wymarzona Lokata” skierowana jest do osób posiadających Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku i gotowych spełnić kilka warunków. Prostych, ale wymagających zdyscyplinowania i mądrego gospodarowania swoimi finansami.

Warunki podstawowe

Aby skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanej lokaty, konieczne jest dostosowanie się do poniższych warunków:

  • otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
  • wysyłanie informacji i inicjowanie połączeń przez bank w celu marketingu bezpośredniego,
  • otrzymywanie z banku korespondencji (wyciągi, harmonogramy, informacje o zmianach wzorów umów) w formie elektronicznej,
  • zawarcie z bankiem umowy o kartę debetową.

Spełnienie łącznie wszystkich tych warunków, najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji, daje prawo do otwarcia pierwszej z trzech dostępnych lokat.

Lokata nr 1

Można ją otworzyć mając do dyspozycji minimum 1.000 zł. Maksymalna kwota lokaty – 10.000 zł. Przy czym muszą to być nowe środki, czyli przewyższające nasze saldo na wszelkich rachunkach w banku w ostatnim dniu roboczym miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc otwarcia lokaty (przystępując do promocji w kwietniu trzeba sprawdzić stan środków w Raiffeisen Polbanku w dniu 30 marca br.). Oprocentowanie tej 4-miesięcznej lokaty będzie wynosiło 3% w skali roku.

Lokata nr 2

W ciągu miesiąca od chwili zakończenia lokaty nr 1, można założyć kolejną lokatę – na ten sam okres i tak samo oprocentowaną. Minimalna kwota lokaty nadal wynosi 1.000 zł, ale maksymalna kwota jaką można ulokować rośnie do 25.000 zł.

Pojawiają się też dodatkowe warunki, o których trzeba wiedzieć wcześniej, by się z nich wywiązać. Bank wymaga bowiem, by w czasie trwania lokaty nr 1, konto osobiste danego klienta było zasilone kwotą co najmniej 1.200 zł i by dokonał on kartą debetową wydaną do Wymarzonego Konta Osobistego transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 500 zł. Konieczne też jest wykonanie co najmniej jednego przelewu krajowego poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Lokata nr 3

Po zakończeniu lokaty nr 2, znów w ciągu miesiąca, można zawrzeć lokatę nr 3. Okres jej trwania, oprocentowanie i kwota minimalna nie ulegają zmianie. Maksymalna kwota lokaty rośnie do 50.000 zł.

Dodatkowe warunki do spełnienia są podobne jak przy lokacie nr 2, inne są tylko kwoty. Wymarzone Konto Osobiste w czasie trwania lokaty nr 2 musi być zasilone kwotą minimum 2.400 zł, wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową musi wynieść minimum 1.000 zł, no i trzeba wykonać minimum 2 transakcje w bankowości elektronicznej.

Regulamin Oferty Specjalnej Wymarzona Lokata

Naszym zdaniem

Ważne, że decyzja o skorzystaniu z tej oferty nie musi być pochopna, bo trwa ona do 31 maja. Można wszystko spokojnie przemyśleć i poukładać swoje plany finansowe tak, by „wycisnąć” maksimum korzyści, czyli 3% na każdej z trzech lokat. Zasada procentu składanego, pozwala nieco zminimalizować „straty” związane z podatkiem Belki i uzyskać atrakcyjny dochód. Szkoda tylko, że z promocji nie można skorzystać on-line.

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit na nowe środki

Czytaj też: BZ WBK: do 150 zł za udział w programie „Polecam mój bank”

PORÓWNAJ LOKATY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments