Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: w sumie nawet 1875 zł za iKonto Biznes i aktywność przez rok

Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zgarnąć atrakcyjną premię od Alior Banku. Tym razem czeka 250 zł na start plus nawet 1500 zł za aktywność na rachunku przez rok. Na dodatek można też dostać równowartość 125 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Maksymalna kwota, którą można zdobyć – 1875 zł – wygląda bardzo okazale, ale uczciwie musimy przyznać, że zadanie nie jest łatwe. W pełni realne jest zgromadzenie około tysiąca złotych. Popatrzmy więc jakie zadania stoją przed uczestnikami trwającej do 31 grudnia 2020 r. promocji „250 zł na start”, która może być wstępem do skorzystania z innych ofert promocyjnych Alior Banku.

Propozycja dla nowych klientów firmowych

Do udziału w akcji Alior Bank zaprasza osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które przed przystąpieniem do promocji nie posiadały żadnego produktu firmowego w Aliorze.

250 zł na początek

Wymieniona kwota, to niemal suma gwarantowana, bo warunki jakie trzeba spełnić, by ją otrzymać są bardzo proste. Po pierwsze do 31 grudnia 2020 r. należy złożyć wniosek o iKonto Biznes na stronie promocji i w ciągu 30 dni kalendarzowych od tego kroku podpisać z Alior Bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

Później, w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku, konieczne jest wykonanie co najmniej jednego przelewu wychodzącego na kwotę min. 300 zł (nie może to być transfer do ZUS czy US) oraz zapewnienie wpływów od kontrahentów w łącznej wysokości min. 500 zł.

Regulamin wymaga także zrealizowania kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 250 zł oraz zarejestrowania „plastiku” w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Premia 250 zł w gotówce zostanie wypłacona przez bank do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały wszystkie wymagania.

125 zł w punktach

Ta kwota też jest łatwa do zdobycia. Skoro i tak trzeba zarejestrować otrzymaną kartę w programie Bezcenne Chwile, to czemu by się nie postarać o kolejną premię? Trzeba się tylko pospieszyć i dokonać rejestracji do 31 grudnia 2020 r., po czym w ciągu 30 dni od tego faktu zapłacić „plastikiem” choć raz bezgotówkowo.

Dzięki temu na konto w Bezcennych Chwilach trafi 8350 punktów, czyli równowartość 125 zł. Szczegóły tej oferty są zawarte w regulaminie „Punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów biznesowych”.

Gwoli wyjaśnienia – program Mastercard Bezcenne Chwile (d. Priceless Specials) polega na zbieraniu punktów przy okazji dokonywania codziennych zakupów. Po zgromadzeniu odpowiedniej ich ilości, można je wymienić na nagrody z katalogu.

Klienci Alior Banku jako jedyni mają dostęp do specjalnego zestawu bonusów przygotowanego dla posiadaczy firmowych kart płatniczych. Wśród dedykowanych nagród są m.in. vouchery na wypożyczenie samochodu w firmie Panek czy prenumerata Pulsu Biznesu.

1500 zł za aktywność przez rok

Czas przejść do informacji dotyczących gromadzenia nagród za aktywne korzystanie z rachunku firmowego. Chodzi o, że różne ich rodzaje mają odpowiednią wartość opisaną w regulaminie akcji „1500 zł dla firm”.

Część z nich jest bardzo łatwa do zdobycia, np. 20 zł za przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub do US na kwotę min. 500 zł albo 25 zł za wykonanie kartą transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. Inne zgarnąć trudniej, bo wiążą się z dokonywaniem przelewów zagranicznych lub operacji walutowych, czy też utrzymywaniem odpowiedniego średniomiesięcznego salda na rachunku. Zdobyta co miesiąc kwota zależy więc od aktywności przedsiębiorcy, od tego do czego wykorzystuje iKonto Biznes.

Ważne informacje

Transakcje bezgotówkowe kartą wymagane w promocji z premią na start muszą być nie tylko wykonane, ale i rozliczone w podanym przedziale czasowym. Można je zrealizować w punktach na terenie Polski z wyłączeniem miejsc, które posiadają kody identyfikacyjne (tzw. kody MCC) wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o instytucje finansowe i brokerów ubezpieczeniowych. Przypominamy, że premie zdobyte w promocjach wiążących się z prowadzoną działalnością gospodarczą są przychodem firmy i trzeba je wykazać w rozliczeniach z fiskusem.

Kilka słów o iKoncie Biznes

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Karta standardowo kosztuje 8 zł, ale opłaty można uniknąć wykonując w miesiącu min. 4 transakcje bezgotówkowe. Prowizje za wypłaty z bankomatów uzależnione są od wybranej przez przedsiębiorcę karty płatniczej. Warto wiedzieć, że pierwszy przelew natychmiastowy Express Elixir w miesiącu jest darmowy, a każdy kolejny kosztuje 10 zł. Koszt przelewu SWIFT wynosi 20 zł.

Naszym zdaniem

Propozycję Alior Banku zdecydowanie warto rozważyć nie tylko ze względu na atrakcyjną premię, ale także z powodu warunków prowadzenia iKonta Biznes na co dzień. Nad tą ofertą winni się pochylić szczególnie przedsiębiorcy posiadający rozległe kontakty z zagranicznymi kontrahentami, gdyż Alior Bank ma im wiele ciekawego do zaoferowania w ramach Kantoru Walutowego.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments