Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Krótka piłka: 30 zł zwrotu za 5 transakcji Android Pay w Orange Finanse

Po fali wysokokalorycznych ofert specjalnych zachęcających bonusem o sporej wartości, nadszedł czas na uspokojenie nastrojów i prezentację promocji w wersji light. Bez obaw – niskiej kwocie premii towarzyszą bardzo proste warunki, więc wzbogacenie się o 30 zł nie powinno być dla Was trudnym wyzwaniem. Prześwietlamy najnowszą promocję Orange Finanse.

Premia za transakcje Android Pay

Oferta Orange Finanse skierowana jest do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Aby sięgnąć po nagrodę należy:

Z przedstawionych warunków wynika jasno, że z oferty skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Nagrodę w postaci zwrotu na rachunek w kwocie nieprzekraczającej 30 zł otrzymamy za realizację 5 płatności bezgotówkowych Android Pay. Zasady działania elektronicznego portfela Google, opisywaliśmy już w jednym z naszych artykułów.  

Za pierwszą płatność bezgotówkową bank naliczy nam zwrot w wysokości 10 zł, a 4 kolejne wycenione zostały na 5 zł każda. Na wszystko to mamy czas do 6 lipca 2017 roku. Wypłata nagrody nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania wymaganej operacji. Uzyskany zwrot podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem od osób fizycznych.  

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Z najświeższej promocji Orange Finanse skorzystają zapewne dotychczasowi klienci banku lub osoby zakładające konto osobiste z zupełnie innych pobudek. Trudno wyobrazić sobie, aby 30 zł zwrotu było wystarczającym motywatorem do założenia konta. Jeśli jednak jesteście klientami Orange Finanse to warto zaakceptować regulamin, wpakować swoją kartę do wirtualnego portfela i przytulić dodatkową premię. Nawet jeśli ta jest tylko w wersji light.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szewcu
Szewcu
7 lat temu

Ale chyba 30 zł to nie wszystko. Oni dają jeszcze 120 zł na doładowanie do telefonu lub zwrot na faktury, jeżeli się dużo płaci w miesiącu 🙂

Adam
Adam
7 lat temu
Reply to  Szewcu

W tej konkretnej promocji nie wyciśniemy więcej niż 30 zł. A szkoda. 🙂