Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank BNP Paribas: 320 zł do wybranego sklepu

Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas często zaskakują nagrodą lub wysokością premii. Akcję „Letni wybór” można zaliczyć do obu kategorii, bo jej uczestnik samodzielnie wybiera sklep, w którym chce wykorzystać dwa vouchery o łącznej wartości aż 300 zł. 20 zł do Costa Coffee to już „tylko” miły dodatek.

Akcje specjalne dotyczące rachunków osobistych BNP Paribas przygotowuje spółka Hagen; jej pracownicy dbają, by łowcy promocji bankowych nie narzekali na ich atrakcyjność. Czasem wywołają zdumienie samą nagroda (np. klocki Lego czy lampa bakteriobójcza UV), innym razem zaskoczą jej wysokością.

Tym razem zaskakujące są niewielkie wymagania w stosunku do wysokości premii, na dodatek można samodzielnie wybrać sklep, w którym zrealizuje się zdobyty voucher. Jako, że w promocji „Letni wybór” otwartych zostanie jedynie 3000 rachunków, to nie ma co czekać do ostatniego dnia jej trwania, czyli do 31 sierpnia 2021 r., bo akcja może się zakończyć przed podanym w regulaminie terminem.

Kto i co może zdobyć

Zacznijmy od ustalenia, co dokładnie jest do zdobycia oraz kto może się ubiegać o bonusy. Otóż, w puli są vouchery zakupowe 100 i 200 zł, czyli w sumie 300 zł, do wydania w jednym z poniższych miejsc:

  • w sklepie internetowym Answer.com (z terminem ważności 15 kwietnia 2022 r.),
  • w sieci Biedronka (termin ważności upłynie 1 października 2023 r.),
  • w punktach stacjonarnych i sklepie internetowym Decathlon (bony będą ważne do 1 października 2023 r.),
  • w sklepach stacjonarnych Leroy Merlin (karta podarunkowa może być wykorzystana do 31 października 2022 r.).

Ponadto do zgarnięcia jest 20 zł do wydania w Costa Coffee.

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polski dowód osobisty oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających moment złożenia wniosku o Konta Otwarte na Ciebie nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Regulamin wskazuje także, że w dniu rejestracji udziału w promocji nie można być stroną umowy ramowej z tym bankiem dotyczącej ROR-u.

20 zł do Costa Coffee na początek

Do 31 sierpnia 2021 r. należy zarejestrować swój udział w promocji korzystając z formularza na specjalnej stronie internetowej i zdecydować, w którym ze sklepów będzie się chciało wykorzystać nagrodę.

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem rejestracji, także do 31 sierpnia, trzeba skorzystać z zawartego w wiadomości linka (wyświetli się on także na ekranie komputera) i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Dopełnienie formalności (za pomocą specjalnego sms-a w systemie Autenti) oraz nadanie kodu PIN do karty musi nastąpić do 15 września 2021 r.

Zrealizowanie tych działań oznacza, że do końca września 2021 r. organizator prześle uczestnikowi promocji e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach sieci Costa Coffee.

300 zł do wybranego sklepu za aktywność

Bon zakupowy o wartości 100 zł otrzymają osoby, które we wrześniu 2021 r. wykonają choć jedną transakcję Google Pay lub Apple Pay oraz przynajmniej 2 przelewy w aplikacji mobilnej GOmobile lub bankowości internetowej GOonline.

Kwota transakcji bądź przelewu nie ma znaczenia. Trzeba tylko pamiętać, że płatności nie mogą być m.in. związane z grami hazardowymi, wykonane u brokerów ubezpieczeniowych czy w instytucjach finansowych. Szczegółowy wykaz „zakazanych” kodów MCC identyfikujących miejsce dokonania transakcji znajduje się w załączniku do regulaminu.

Co do przelewów – niedopuszczalne są przelewy Blikiem, natychmiastowe i z użyciem Dotpay, Przelewy24 itp.

Zdobycie kolejnych 200 zł wymaga nieco większego wysiłku. W październiku br. trzeba zrealizować identyczne działania jak we wrześniu (płatność mobilna oraz dwa przelewy) a także wykonać 4 transakcje bezgotówkowe oraz zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Obowiązkowe płatności można wykonać kartą debetową, jak i Google Pay lub Apple Pay. Niedozwolone są natomiast operacje Blikiem bądź z wykorzystaniem systemów PayU, Przelewy24 i im podobnych. Obowiązuje też identyczne obostrzenie dotyczące kodów MCC, jak w przypadku płatności mobilnych.

Wpływy nie mogą pochodzić z innych konta uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) w banku BNP Paribas oraz rachunków służących do spłaty kredytów zaciągniętych w tym banku. Warunków promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe.

Przekazanie nagród

Spełnienie wymagań regulaminu dotyczących aktywności we wrześniu sprawi, że do końca października uczestnik promocji otrzyma sms-a z e-kodem do wykorzystania w wybranym sklepie. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wybrany został voucher do Leroy Merlin.

W takim przypadku organizator prześle do uczestnika promocji maila z linkiem do formularza, w którym trzeba podać dane umożliwiające wysłanie karty podarunkowej do tej sieci sklepów. Trzeba to zrobić do 25 października 2021 r., a wysłanie nagrody nastąpi do końca miesiąca.

Bonusy za aktywność w październiku zostaną przekazane w identyczny sposób do końca listopada 2021 r.

Kilka informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Ten bezwarunkowo darmowy rachunek wyróżnia możliwość wybrania jednej z trzech kart debetowych. Największą popularnością cieszy się Karta Otwarta na Dzisiaj. Związanej z nią prowizji – 5 zł/miesiąc – można uniknąć wykonując „plastikiem” przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Wypłata z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash jest bezpłatna, za skorzystanie z innych maszyn bank pobiera 5 zł prowizji.

Naszym zdaniem

Proste warunki, krótki okres wymaganej aktywności, atrakcyjna nagroda i różnorodność asortymentu sklepów, w których można zrealizować bonus, to najważniejsze cechy opisywanej promocji. Jest to więc akcja, w której nie trzeba zbyt wiele myśleć – ani na etapie wyboru zakładania rachunku, ani w trakcie realizacji wymagań regulaminu. Krótko mówiąc, można ją polecić każdemu, kto ma ochotę na zgarnięcie bonusu od banku.

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments