Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Citi Handlowy: 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Kolejna okazja do zdobycia bonu zakupowego i zrobienia zakupów na koszt banku. Tym razem Citibanku, który za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity oferuje 300 zł premii do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Dodatkową zachętą do skorzystania z tej propozycji jest znaczące obniżenie na rok warunków aktywności zwalniających z comiesięcznej opłaty za tę „kredytówkę”.

Bank Citi Handlowy promuje swoją kartę kredytową Citi Simplicity różnymi akcjami specjalnymi, z których największą popularnością cieszą się te, w których można zdobyć vouchery na Allegro lub do Biedronki. Właśnie trwa kolejna odsłona promocji z nagrodą w postaci e-bonu o wartości 300 zł do wspomnianego dyskontu. Jej zakończenie zaplanowano dopiero na 14 stycznia 2022 r., więc jest dużo czasu na podjęcie decyzji, bo bank nie wprowadził limitu nagród.

Nie ma jednak co zwlekać – szybsze zrealizowanie warunków regulaminu oznacza wcześniejsze otrzymanie bonusu. Będąc już klientem Citibanku, można wziąć udział w programie poleceń kart kredytowych lub w jednej z promocji organizowanych co pewien czas przez bank dla posiadaczy „kredytówek” i zgarnąć dodatkowe bonusy.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać osoby, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to bank zbada zdolność kredytową wnioskującego o kartę i od jej wyników uzależnia decyzję o jej przyznaniu i wysokości limitu.

Podstawowe wymagania dla osób zatrudnionych, to pełna zdolność do czynności prawnych, minimalny dochód w wysokości 1200 zł netto i zatrudnienie w obecnym miejscu od przynajmniej 3 miesięcy. Wobec przedsiębiorców wymogi są surowsze – min. 2500 zł dochodu netto i funkcjonowanie firmy na rynku przynajmniej od 2 lat.

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki?

Warunki nie są skomplikowane. Do 14 stycznia 2022 r. na stronie internetowej promocji trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, po czym podpisać z bankiem umowę o tę „kredytówkę”. Regulamin wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć do banku dokumenty potwierdzające deklarowane dochody (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Kolejny krok to aktywowanie otrzymanej karty w aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zalogowanie się choć raz do apki do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarta została umowa o kartę.

Ostatni wymóg, to wykonanie „kredytówką” do końca trzeciego miesiąca po miesiącu nawiązania współpracy z bankiem transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie mogą to być płatności związane z grami hazardowymi, przelewy z karty czy doładowania portfeli elektronicznych.

Informacje o nagrodzie

Wiadomość o przyznaniu nagrody bank przekaże w bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostaną wymagania regulaminu. Od tego momentu Citibank daje sobie jeszcze 60 dni na przesłanie e-bonu (także w Citibank Online), z którym udamy się na zakupy. Będzie on ważny przez 6 miesięcy od daty przesłania. Można z niego korzystać wielokrotnie aż do wydania wszystkich środków, wystarczy podać kasjerowi ciąg cyfr składających się na e-kod.

Jak wspomnieliśmy, dodatkowym bonusem  w tej akcji jest obniżenie warunków aktywności zwalniających z comiesięcznej prowizji. Standardowo trzeba wydać Citi Simplicity w miesiącu min. 1000 zł, by bank nie pobrał 12 zł. W ramach promocji przez rok limit zwalniający z opłaty wynosi jedynie 300 zł.

Kilka słów o Citi Simplicity

Karta wydawana jest bezpłatnie. Korzystanie z niej może wiązać się ze wspomnianą wyżej opłatą jeśli nie zostaną spełnione podane warunki. Zdecydowanie nie opłaca się używać tej „kredytówki” do wypłacania pieniędzy z bankomatu. Każda taka operacja kosztuje 10% wypłacanej kwoty, min. 20 zł.

Dodajmy, że karta Citi Simplicity uprawnia do uzyskania rabatów w wielu sklepach, punktach usługowych i restauracjach. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie banku.

Naszym zdaniem

300 zł do Biedronki to niewątpliwie atrakcyjna nagroda. Jej zdobycie nie jest trudne, gdyż bank daje aż 3 miesiące na wydanie „kredytówką” tysiąca złotych. Od uczestnika promocji zależy, czy spełni ten warunek jedną transakcją, czy też kilkoma na mniejsze sumy. Trzeba jedynie pamiętać, by w każdym miesiącu wydawać min. 300 zł i w ten sposób uniknąć prowizji za korzystanie z karty.

Po roku, gdy wymóg aktywności będzie wyższy, przyjdzie czas na decyzję – zrezygnować z „kredytówki”, czy też dostosować się do wymogów banku, bowiem ponoszenie kosztów jej posiadania nie ma sensu.

Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku i ciesz się z 300 zł do Biedronki

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments