Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Citi Handlowy: 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity

Ta promocja chyba zawsze będzie się cieszyła zainteresowaniem. Co prawda do zdobycia jest bon o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro, a nie gotówka, ale wybór towarów w tym serwisie jest tak duży, że z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wielokrotnie zwracaliśmy uwagę, że najbardziej atrakcyjne są premie gotówkowe, ale bony do sklepów z szerokim asortymentem nie powinny wywoływać grymasu niezadowolenia. Zwłaszcza, gdy vouchery można wykorzystać podczas kilku zakupów, a tak właśnie jest na Allegro od pewnego czasu.

Po zmianie regulaminu nie ma już konieczności wydawania całej kwoty bonu jednorazowo, można zapłacić mniej i otrzymać różnicę w postaci nowego vouchera.

Kto ma szansę na bon na Allegro?

W trwającej do 14 czerwca 2021 r. promocji „kredytówki” Citi Simplicity z oferty banku Citi Handlowy mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej.

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć ze zbadaniem przez Citibank zdolności kredytowej. Wykaz dokumentów potwierdzających otrzymywane wynagrodzenie, które trzeba dostarczyć do banku po złożeniu wniosku o kartę kredytową, znajduje się w regulaminie.

Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity, by zdobyć 400 zł na Allegro

Wymagania wobec osoby fizycznej i przedsiębiorcy są różne

Generalna zasada jest taka, że od osób pracujących w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną bank wymaga miesięcznych dochodów nie mniejszych niż 1200 zł „do ręki” i zatrudnienia w obecnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy.

Wobec przedsiębiorców wymagania są wyższe – minimalne dochody na poziomie 2500 zł netto i istnienie firmy od przynajmniej 2 lat.

Wydaj kartą 1000 zł w 3 miesiące

W ten sposób w najkrótszy sposób można podsumować wymagania opisane w regulaminie. Zacznijmy jednak od początku, od złożenia wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity.

Należy to zrobić na stronie promocji do 14 czerwca 2021 r. Po zawarciu umowy o tę „kredytówkę” trzeba w ciągu 10 dni przekazać do banku dokumenty potwierdzające dochody oraz aktywować kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile (inny sposób aktywacji pozbawia prawa do otrzymania bonusu).

Realizacja tego drugiego warunku pozwoli wypełnić inny wymóg regulaminu, który mówi, by do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do podpisania umowy o kartę, choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Później można się już skupić na wydatkach. Do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę trzeba wydać „kredytówką” min. 1000 zł. Warunków promocji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), a także przelewy z rachunku karty oraz wypłaty nią z bankomatów.

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym uczestnik promocji wyda swoją kartą min. 1000 zł bank poinformuje go o tym fakcie w bankowości internetowej i w ciągu 60 dni od przekazania tej wiadomości prześle voucher do wykorzystania na Allegro. Będzie on ważny przez 12 miesięcy od jego przesłania w bankowości internetowej.

Karta kredytowa Citi Simplicity – łatwiejsze warunki uniknięcia opłat

Dodatkową nagrodą w tej akcji jest możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity. Standardowo wynosi ona 12 zł/miesiąc, chyba że jej posiadacz wyda „kredytówką” min. 1000 zł. Uczestnik promocji przez kolejnych 12 okresów rozliczeniowych po podpisaniu umowy o „kredytówkę” nie będzie płacił prowizji, o ile zrealizuje swoją kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.

Jak już jesteśmy przy opłatach, to warto wiedzieć, że wypłata z bankomatu kartą Citi Simplicity kosztuje 10% wypłacanej kwoty, min. 20 zł.

Naszym zdaniem

Jak wspomnieliśmy na wstępie, ta promocja chyba zawsze będzie się cieszyła zainteresowaniem. Wydanie 1000 zł w ciągu 3 miesięcy nie powinno być trudne. Trzeba po prostu pamiętać, by w tym okresie korzystać właśnie z Citi Simplicity, nawet kosztem zapłacenia opłaty miesięcznej za inny z posiadanych „plastików”.

Warto sobie uświadomić, że trzy miesięczne opłaty w innym banku to, powiedzmy 30 zł, a tu gra toczy się o zgarnięcie 400 zł premii. Rachunek zysków i start wypada zdecydowanie na rzecz transakcji kartą kredytową Citi Simplicity uczestniczącą w promocji.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments