Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 250 zł premii za Konto 360°

Każda pora roku jest dobra, by promować swoje produkty, więc nie dziwi nas, że Bank Millennium ruszył z „Jesienną promocją Konta 360°”. Po spełnieniu prostych warunków, które sprowadzają się do wykonania transakcji bezgotówkowej i zapewnienia określonych wpływów w kilku kolejnych miesiącach, można zyskać w sumie 250 zł. Pierwsza część premii – 100 zł – zostanie wypłacona jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Bank Millennium regularnie zachęca do skorzystania z jego sztandarowego rachunku, czyli Konta 360°, także w wersji Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Do niedawna obowiązywała zasada, że bonus można było zdobyć tylko raz w życiu. Na szczęście bank zmienił nastawienia i wprowadził, wzorem konkurencji, okresy karencji. W obecnej akcji, która trwa do 8 listopada 2021 r., mogą wziąć udział osoby, które nie uczestniczyły w promocji rachunku osobistego z oferty Banku Millennium po 1 stycznia 2017 r.

Dodatkowe wymagania

Niestety nie są to jedynie obostrzenia dotyczące uczestników obecnej akcji specjalnej. Nadal obowiązuje zasada, że o nagrodę nie mogą się starać osoby, które w dniu rozpoczęcia promocji (10 września 2021 r.) posiadały w Banku Millennium jakikolwiek produkt lub były stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem. Taki zapis w regulaminie wyklucza więc również współposiadaczy rachunków, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów prawnych i kuratorów właściciela konta. Z oferty nie mogą skorzystać także posiadacze kart przedpłaconych pre-paid, dodatkowych kart kredytowych oraz poręczyciele kredytów.

Założenie konta przepustką do nagrody

Udział w promocji rozpoczynamy od założenia Konta 360° (lub jego wersji Student) na stronie promocji. We wniosku trzeba zaznaczyć chęć skorzystania z karty debetowej i bankowości elektronicznej. Należy przy tym zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku. Wykonanie do 30 listopada 2021 r. choć jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem oraz aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium oznacza zasłużenie na pierwszą część nagrody, czyli 100 zł. Bank przekaże ją na nowo otwarty rachunek do 23 grudnia 2021 r.

Kolejne aktywności trzeba zrealizować w grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r. W każdym z tych miesięcy należy zrealizować przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem oraz zapewnić wpływy na Konto 360° w łącznej wysokości min. 1000 zł (w przypadku Konta 360° Student wymagany jest łączny wpływ w wysokości tylko 500 zł).

Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki regulaminu, bank przyzna uczestnikowi premię cząstkową w wysokości 50 zł i przekaże ją łącznie z bonusami za pozostałe miesiące do 31 marca 2022 r. Tak więc maksymalna premia za aktywność może wynieść 150 zł.

Otwórz Konto

Ważne szczegóły

Osoby, które założą rachunek metodą „na selfie” muszą do 28 lutego 2022 r. udać się do dowolnej placówki Banku Millennium, by okazać dowód tożsamości i złożyć wzór podpisu. Niedopełnienie tego obowiązku będzie oznaczało utratę premii.

Wpływy na konto nie mogą pochodzić z rachunków własnych uczestnika promocji prowadzonych w Banku Millennium. Z kolei warunku transakcji kartą nie spełnią operacje niebędące płatnością za towary czy usługi lub związane z grami hazardowymi., a także te, które zostaną zwrócone przed przyznaniem bonusów.

Do momentu wypłaty ostatniej części nagrody nie można wypowiedzieć umowy konta ani odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konto 360°

Zapewnienie w każdym miesiącu wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie choć jednej transakcji bezgotówkowej kartą (w tym Google Pay i Apple Pay) lub Blikiem zwalnia z prowizji za prowadzenie konta (8 zł) i karty (7 zł) oraz pozwala na darmowe korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bez realizacji wspomnianych warunków każda wypłata z obcego bankomatu kosztuje 5 zł.

Konto 360° Student prowadzone jest bezwarunkowo za darmo (przypominamy, że w ramach promocji trzeba zapewnić wpływy w łącznej wysokości min 500 zł), natomiast z opłaty za kartę (4 zł), zwalnia wykonanie nią lub Blikiem min. jednej transakcji bezgotówkowej.

Otwórz Konto

Naszym zdaniem

Zdobycie premii w tej akcji nie wymaga wielkiego wysiłku. Zapewnienie wpływów można zrealizować ustawiając zlecenie stałe ze swojego rachunku w innym banku, natomiast transakcję bezgotówkową wykonać w dowolnym momencie miesiąca. Na szczęście nie ma konieczności pilnowania liczby płatności lub ich łącznej kwoty.

Dodajmy, że klienci Banku Millennium mogą rekomendować jego produkty innym i zgarniać premie w programie poleceń, a także sięgnąć po bonusy za kartę kredytową czy otwarcie Konta 360° Junior dla dziecka. Co pewien czas pojawiają się też inne akcje specjalne z atrakcyjnymi bonusami. Tak więc 250 zł w „Jesiennej promocji Konta 360°” może być jednym z wielu bonusów od banku.

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments