Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 250 zł dla dorosłego za Konto 360° i 150 dla dziecka za Konto 360° Junior

Założenie Konta 360° i niewielka aktywność na nim przez 4 miesiące oznacza zdobycie 250 zł premii od Banku Millennium. Otwarcie także Konta 360° Junior dla pociechy, to szansa na dodatkowe 50, a nawet 150 zł. Wszystko zależy od warunków jakie zostaną spełnione przez uczestnika akcji.

Banki dostrzegły szerokie możliwości powiększenia grona swoich klientów poprzez przyciągnięcie dzieci i nastolatków. Stąd duży wysyp promocji adresowanych bezpośrednio do tych grup wiekowych, bądź kierowanych co prawda do dorosłych klientów, ale z opcją zdobycia dodatkowych bonusów za skorzystanie z produktów dla niepełnoletnich. W Banku Millennium obowiązuje drugi z tych modeli. Obecnie do zgarnięcia jest łącznie aż 400 zł.

Uczestnicy promocji

W tym przypadku mamy do czynienia z możliwością zdobycia premii w dwóch promocjach. Trzeba więc precyzyjnie rozgraniczyć zasady obowiązujące w każdej z nich.

Akcja „Premia z Kontem 360° i Kontem 360° Junior”, w której do zdobycia jest 250 zł za Konto 360° (także w wersji Student), trwa do 19 lipca 2021 r. i jest adresowana do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych, które 1 lipca br. nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu i nie były stroną umowy z bankiem. Istotnym ograniczeniem jest wykluczenie z grona uczestników tych, którzy w przeszłości otworzyli Konto 360° w dowolnej akcji promocyjnej.

Natomiast promocja „100 zł na dobry start z Kontem 360° Junior”, z premią 100 zł na eKarcie goodie, trwa do 16 sierpnia 2021 r. Mogą w niej brać udział klienci Banku Millennium z pełną zdolnością do czynności prawnych, korzystający z rachunku osobistego lub karty kredytowej i posiadający zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania kodów sms do autoryzacji transakcji. Ważne, by klient miał dziecko w wieku powyżej 7 r.ż. i nie brał wcześniej udziału w żadnej promocji Konta 360 Junior.

Otwórz Konto 360° z Kontem 360° Junior, by zdobyć nawet 400 zł premii dla rodziny

250 zł dla dorosłych

Starania o 250 zł premii należy rozpocząć od założenia Konta 360° (lub Konta 360° Student) oraz karty debetowej na stronie promocji. Konieczne jest przy tym wyrażenie zgody na otrzymywanie z Banku Millennium informacji handlowych i marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną.

Regulamin wymaga, by w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie zasilić nowo otwarte konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Oba warunki muszą być spełnione w każdym z wymienionych miesięcy. Dodatkowo, do 30 listopada 2021 r., należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Premia w wysokości 250 zł trafi na Konto 360° do 31 grudnia 2021 r.

Szczegóły decydujące o sukcesie

Regulamin dopuszcza możliwość założenia Konta 360° metodą na selfie. Decydując się na taki ruch trzeba pamiętać, by do 30 listopada udać się do placówki Banku Millennium, aby złożyć wzór podpisu i okazać dokument tożsamości. Niedopełnienie tego obowiązku oznacza utratę nagrody.

Warunku wpływu nie spełni przelew w ramach Banku Millennium między rachunkami uczestnika promocji. Z kolei transakcje bezgotówkowe nie mogą być wypłatą z bankomatu, płatnością nie będącą zapłatą za towary czy usługi (np. związaną z grami hazardowymi) ani operacją zwróconą przed momentem wypłaty premii.

150 zł dla małoletnich

Jak wspomnieliśmy, maksymalny bonus dla syna czy córki można zdobyć realizując warunki obu aktualnych promocji. 50 zł, w ramach akcji dla dorosłych, Bank Millennium przyzna za sam fakt założenia dziecku Konta 360° Junior w bankowości elektronicznej (w Millenecie lub w aplikacji mobilnej).

Trzeba to zrobić do 30 listopada 2021 r. Nagroda z tego tytułu zostanie przekazana wraz z premią dla pełnoletniego uczestnika promocji na jego konto.

Natomiast zdobycie 100 zł na eKarcie Goodie wymaga, oprócz założenia Konta 360° Junior, także złożenia do 31 sierpnia 2021 r. w Millenecie wniosku w programie Dobry Start 300+. Ponadto do 30 września 2021 r. trzeba zainstalować i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą wydaną do Konta 360° Junior lub Blikiem, ewentualnie zbliżeniowo telefonem.

Co prawda regulamin tej akcji mówi, że do 30 września 2021 r. na konto dziecka musi wpłynąć świadczenie Dobry Start, ale jest w nim też zastrzeżenie, że w przypadku opóźnień wypłat, bank może podjąć decyzje, że wpływ w terminie późniejszym też zostanie zaliczony.

Nagroda zostanie przekazana do 31 października 2021 r. sms-em na numer telefonu, na który są wysyłane uczestnikowi promocji kody do autoryzacji transakcji. Otrzymany kod trzeba aktywować w ciągu 60 dni w aplikacji Goodie. Środki można będzie wykorzystać w dowolnym sklepie dostępnym w goodie w ciągu 12 miesięcy od daty aktywacji.

Podkreślamy, że warunki aktywności dotyczące tej akcji wymagają szybszego założenia Konta 360° Junior, niż jest to konieczne w promocji dla dorosłych.

Oferta Banku Millennium

Konto 360° kosztuje 8 zł/miesiąc, a wydawana do niego karta 7 zł/miesiąc. Obu opłat można uniknąć wykonując w miesiącu choćby jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewniając wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł. Tego ostatniego warunku nie muszą spełniać osoby w wieku 18-26 lat. Zwracamy jednak uwagę, że choć na co dzień wpływy nie są obowiązkowe, to trzeba je wykonać, chcąc zgarnąć premię w promocji.

Korzystanie z bankomatów własnych Banku Millennium jest bezpłatne. Wypłaty z maszyn Santandera i Planet Cash kosztują 1 zł, a z pozostałych 5 zł. Z prowizji z tego tytułu zwalnia spełnienie warunków aktywności związanych z ROR i kartą.

Konto 360° Junior jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta jest bezpłatna dla dzieci w wieku 7-13 lat, nastolatkowie płacą za nią 4 zł/miesiąc, chyba, że zrealizują w miesiącu przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową.

Naszym zdaniem

Wielu rodziców zastanawia się czy rozmawiać z dzieckiem o finansach, a jeśli tak, to kiedy zacząć poruszać tego typu tematy? Odpowiedź na pierwszą część pytania jest oczywista: z dziećmi trzeba rozmawiać na temat nowoczesnej bankowości, pokazywać im zasady rządzące światem finansów.

Wybór momentu w dużej mierze uzależniony jest od rozwoju pociechy, jej możliwości percepcji trudniejszych tematów. Trwające akurat wakacje sprzyjają spokojnemu poznawaniu nowych zagadnień, a premie związane z Kontem 360° Junior mogą być doskonałą motywacją dla dziecka do odkrycia świata finansów.

Oczywiście pod warunkiem, że rodzic zatrzyma dla siebie tylko 250 zł związane ze swoim rachunkiem, a pozostałe bonusy, zdobyte po założeniu Konta 360° Junior, przekaże synowi czy córce.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments