Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł z kontem online + 20 zł na Pyszne.pl

Przyzwyczailiśmy się już, że otwarcie w promocji Konta 360° z oferty Banku Millennium pozwala zdobyć 200 zł premii gotówkowej. Tym razem za wyrażenie zgody na foto weryfikację bank oferuje dodatkową nagrodę – 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

 

Pandemia koronawirusa nie przeszkadza bankom w promowaniu swoich produktów. Opracowując regulaminy kolejnych akcji, zwracają uwagę na bezpieczeństwo uczestników promocji i tak określają warunki aktywności, by ich spełnienie nie nastręczało trudności w panujących realiach. Co więcej, starają się urozmaicić swoje działania, dorzucając dodatkowe bonusy. Najnowsza propozycja Banku Millennium pod hasłem „200 zł z kontem online” świetnie wpisuje się w ten trend, więc przypatrzmy się jej bliżej.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Bank Millennium jest konsekwentny nie tylko w zakresie wysokości oferowanej premii, ale także zasad uczestnictwa w organizowanych przez siebie działaniach. Tak więc w opisywanej promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w dniu rozpoczęcia akcji (czyli 7 kwietnia 2020 r.) nie posiadały w tej instytucji żadnego produktu ani nie były uprawnione (np. jako pełnomocnik, kurator) do składania jakichkolwiek dyspozycji.

Tradycyjnie wykluczeni są także ci, którzy w przeszłości otworzyli już Konto 360° (także w wersji Student) w ramach wcześniejszych promocji.

Wpływy i płatności warunkiem zdobycia nagrody

Wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student należy złożyć na stronie promocji do 27 kwietnia 2020 r. Można zdecydować się na „tradycyjną” procedurę (z podpisaniem umowy podczas spotkania z kurierem) lub foto weryfikację (z potwierdzeniem tożsamości zdjęciami dowodu osobistego i twarzy). Wybór drugiej opcji nagradzany jest e-kodem o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Umowa o rachunek oraz kartę debetową musi zostać podpisana do 30 kwietnia 2020 r.

Po dopełnieniu formalności należy wykazać się aktywnością w korzystaniu z konta przez 3 miesiące. Regulamin wymaga, by w maju, czerwcu i lipcu zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać choćby po jednej operacji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest jeszcze jeden wymóg – do 31 lipca 2020 r. należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Voucher o wartości 20 zł na Pyszne.pl bank przekaże do 20 maja 2020 r., natomiast 200 zł za spełnienie warunków aktywności trafi na rachunki uczestników promocji do 31 sierpnia 2020 r., o ile nie wypowiedzą oni wcześniej zawartej umowy.

To też trzeba wiedzieć

W trakcie składania wniosku w aplikacji mobilnej Banku Millennium lub w przeglądarce mobilnej z wykorzystaniem fotoweryfikacji, trzeba wykonać kilka zdjęć dowodu osobistego i twarzy. Zwracamy uwagę, że otwarty w ten sposób rachunek będzie miał niskie limity transakcji, maksymalnie 5000 zł/miesiąc. Chcąc je podnieść, trzeba udać się w ciągu 90 dni do placówki banku.

Transakcje kartą lub Blikiem mogą być zrealizowane w sklepach internetowych lub stacjonarnych, ale muszą dotyczyć płatności za towary lub usługi, niedopuszczalne są działania związane z grami hazardowymi, doładowania portfeli elektronicznych itp.

Odnośnie wpływów regulamin też nie stawia specjalnych obostrzeń. Zabronione są tylko przelewy między rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Tak więc spokojnie można spełnić ten warunek realizując nawet kilka mniejszych przelewów ze swoich kont w innym banku.

Dwie wersje Konta 360°

Opłata za Konto 360° wynosi 8 zł miesięcznie, a za wydaną do niego kartę debetową 7zł. Warunkiem ich uniknięcia jest zapewnienie w danym miesiącu wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji karta lub Blikiem na dowolną kwotę. Od razu rzuca się w oczy, że są to identyczne warunki z tymi, jakie obowiązują w opisywanej akcji.

Konto 360° Student dostępne jest dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. Na co dzień nie muszą one spełniać warunku wpływu 1000 zł w każdym miesiącu, ale uczestnicząc w promocji są zobowiązane do zrealizowania tego zadania. Opłata za kartę wynosi 4 zł/miesiąc. Można jej uniknąć choć raz płacąc kartą lub Blikiem.

Tradycyjna premia plus bonus

Tradycyjna premia przyznawana przez Bank Millennium za otwarcie Konta 360° sama w sobie jest atrakcyjna, bo dla zdobycia 200 zł nie trzeba się wcale wiele napracować. Dorzucenie do tego jeszcze 20 zł na Pyszne.pl oceniamy jednoznacznie pozytywnie.

Raz dlatego, że foto weryfikacja pozwala uniknąć potencjalnie niebezpiecznego spotkania z kurierem, a po drugie dlatego, że otrzymany voucher można uznać za formę wsparcia przeżywającej ciężkie chwile gastronomii. Tak więc korzyści odnoszą nie tylko uczestnicy promocji, ale i inni.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments