Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Podwójny bilet do kina Helios z kontem osobistym Nest Banku

Nest Bank jest jest stosunkowo młodym graczem, który z impetem wszedł w rynek usług bankowych. Lokata Witaj oprocentowana stawką 4% w skali roku niepodzielnie rządzi w rankingach depozytów kwartalnych, podobnie jak bezwarunkowo bezpłatne Nest Konto. Najwyraźniej bank postanowił przypomnieć klientom o swojej ofercie, dorzucając do rachunku osobistego podwójny bilet do kina. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty.

Bilety do kina tylko dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Polski. Do akcji przystąpić mogą wyłącznie osoby, które na dzień złożenia wniosku nie posiadały lub współposiadały rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego Nest Banku (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie są aktualnie w trakcie rozpatrywania wniosku o konto.

Wynika z tego jasno, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy nie posiadali rachunku zarówno w Nest Banku, jak i w Banku Smart (Nest Bank powstał w wyniku połączenia Banku Smart i BIZ Banku). Kiedy jesteśmy pewni, że spełniamy kryteria nowego klienta, musimy wywiązać się z poniższych warunków:

  • zarejestrować się na stronie promocji przy pomocy adresu e-mail,
  • złożyć poprzez tę samą stronę wniosek o Nest Konto – mamy na to czas do 28.04.2017 r. (wnioski złożone w inny sposób nie będą brane pod uwagę przez organizatora promocji),
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na wysyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną.

Dokonaj transakcji na 150 zł

Kiedy posiadamy już rachunek osobisty, pozostaje do spełnienia ostatni, niezwykle prosty warunek. Otóż należy w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku, dokonać transakcji kartą na kwotę co najmniej 150 zł. Honorowana jest zarówno płatność pojedyncza lub suma mniejszych operacji, zamykająca się w wymaganej kwocie. Po spełnieniu warunku, nagroda w postaci vouchera o wartości do 50 zł, obejmującego dwa pojedyncze zaproszenia do kina Helios, jest wasza.

Czynnikiem mobilizującym do udziału w akcji, jest pula voucherów ograniczona do 500 sztuk. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich promocji Nest Banku, jesteśmy niemal pewni, że akcja zakończy się przed czasem. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród do 700 sztuk. Informacja taka znajdzie się na stronie promocyjnej z 3 dniowym wyprzedzeniem.  

 

Źródło obrazka: strona Nest Banku

Nagroda zostanie wysłana na wskazany adres poczty elektronicznej najpóźniej do dnia 18.07.2017 roku Termin ważności vouchera to 6 miesięcy. W przypadku odstąpienia od umowy w okresie trwania promocji, uczestnik traci prawo wskazanej nagrody. Jeden uczestnik skorzystać może wyłącznie z jednej nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto sięgnąć po podwójny bilet do kina Helios? 

Osoby noszące się z zamiarem zmiany lub założeniem nowego konta osobistego, powinny bliżej przyjrzeć się ofercie Nest Banku. Jak wspominaliśmy we wstępie, Nest Konto niezmiennie okupuje najwyższe miejsca rankingów kont osobistych. I nie jest to ocena na wyrost. Założenie i prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. Podobnie jak korzystanie z karty debetowej i wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowo osoby poszukujące bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności, skorzystać mogą z trzymiesięcznej Lokaty Witaj, oferującej stopę zwrotu w wysokości 4% w skali roku. Warta uwagi jest także lokata 2 i 24 miesięczna kusząca oprocentowaniem w wysokości 2,6%. Jak widać wachlarz rozwiązań jest szeroki, dlaczego więc nie założyć konta, zdeponować oszczędności, a wieczorem oddać się magii wielkiego ekranu?

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments