Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 250 zł w promocji Konta Otwartego na Ciebie pod hasłem „Radosne konto”

Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas jest bardzo często promowane i dostarcza wielu powodów do radości. Doczekaliśmy się więc akcji specjalnej, która wprost nawiązuje do jego walorów. Promocja „Radosne konto” daje możliwość zdobycia 250 zł za naprawdę niewielką aktywność w ciągu trzech miesięcy.

Od kilku lat chyba nie było chwili, gdy nie trwałaby choć jedna akcja dotycząca rachunku osobistego BNP Paribas. Bank, jak i spółka Ad Astra, która organizuje działania promocyjne dotyczące jego produktów, nie dają zapomnieć o Koncie Otwartym na Ciebie i związanych z nim kartach debetowych. Najnowsza propozycja będzie aktualna do 5 lipca 2020 r., ale trzeba pamiętać, że przyjętych zostanie tylko 3000 rejestracji udziału w promocji.

Uczestnicy promocji

Na nagrodę mają szansę osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polski dowód osobisty (jest on niezbędny do zawarcia umowy z bankiem), które składając wniosek o Konto Otwarte na Ciebie nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Dodatkowe obostrzenie mówi, że w promocji nie mogą wziąć udziału także ci, którzy byli (współ)posiadaczami konta w BNP w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wymagana aktywność od lipca do września

Podstawowa rzecz, to oczywiście założenie Konta Otwartego na Ciebie. W tym celu należy zarejestrować do 5 lipca 2020 r. swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Następnie konieczne jest użycie linka, który pojawi się na monitorze (zostanie on także przesłany w wiadomości e-mail na podany podczas rejestracji adres) i do wspomnianej daty złożyć wniosek o wymienione wyżej konto, wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Zawarcie umowy musi nastąpić do 19 lipca 2020 r. Odbywa się to w systemie Autenti, z wykorzystaniem unikalnego kodu z wiadomości sms. Nie trzeba iść do placówki czy spotykać się z kurierem. Zetknięcie się z nim jest konieczne jedynie podczas odbioru „debetówki”, która musi być aktywowana do 19 lipca 2020 r.

Wymagana aktywność sprowadza się do dokonania kilku operacji na rachunku od lipca do września. W lipcu konieczne jest zrealizowanie min. 3 transakcji Blikiem i przynajmniej 3 przelewów w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Na sierpień i wrzesień regulamin przewiduje nieco inne zadania. Tym razem niezbędne jest wykonanie 3 przelewów w bankowości elektronicznej (tak, jak w lipcu) oraz zapewnienie w każdym miesiącu łącznych wpływów na ROR w wysokości min. 1000 zł.

Sposób przekazania nagrody

Premie pieniężne – 100 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie i aktywność w lipcu oraz 150 zł za działania w sierpniu i we wrześniu, zostaną przekazane na nowo otwarty rachunek, o ile uczestnik promocji poinformuje jej organizatora o numerze swojego konta. Należy to zrobić w odpowiedzi na wiadomość, która zostanie wysłana do osób, które spełniły wymagania regulaminu, do 20 sierpnia 2020 r. Uczulamy, że ostateczny termin przesłania informacji mija 27 sierpnia 2020 r.

Pieniądze zostaną wypłacone do końca sierpnia (za lipiec) i do końca października (za pozostałe dwa miesiące).

Kilka uwag dodatkowych

W ramach promocji konieczne jest wykonanie 3 różnych operacji. Warto więc spojrzeć, jak są one zdefiniowane w regulaminie. Transakcja Blikiem musi być płatnością za towary lub usługi; wypłaty z bankomatów czy przelewy nie zostaną uwzględnione.

Wpływ nie może być wpłatą gotówkową ani pochodzić z rachunków uczestnika promocji (także tych, których jest współwłaścicielem) prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima. Najrozsądniejsze rozwiązanie, to wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Podkreślamy, że 1000 zł nie musi wpłynąć jednorazowo. Mogą to być te same pieniądze przelewane kilka razy, ważne by suma wpływów wyniosła minimum tysiąc.

Co do przelewów, to regulamin precyzuje, że nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz transakcje za pośrednictwem usług typu DotPay, Przelewy24, Blue Media, Blik itp.

Oferta banku BNP Paribas

Rachunek otwierany jest i prowadzony za darmo. Wyróżnia go możliwość wyboru jednego z 3 „plastików” – Karty Otwartej na Dzisiaj (opłaty 3 zł/miesiąc można uniknąć wykonując min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu), Karty Otwartej na eŚwiat (6 zł/miesiąc, bez możliwości jej uniknięcia) oraz Karty Otwartej na Świat (10 zł/miesiąc, brak możliwości jej ominięcia).

Korzystanie z bankomatów własnych banku i Planet Cash jest bezpłatne, a każda wypłata w innym urządzeniu kosztuje 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób, które nie ukończyły 26 r.ż.)

Nasza opinia

Promocje produktów BNP Paribas niezmiennie charakteryzują się przejrzystymi regułami i łatwymi do zrealizowania warunkami aktywności. Dlatego zachęcamy, by korzystał z nich kto tylko może.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments