Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka

Po kilku miesiącach przerwy wraca popularna nagroda za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas. Po raz kolejny za spełnienie umiarkowanie trudnych warunków aktywności na rachunku można otrzymać 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

To, że Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest w nieustannej promocji, to rzecz, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić, zmieniają się tylko zadania stawiane przed uczestnikami kolejnych akcji oraz nagrody jakie są do zdobycia.

Tym razem spółka Ad Astra, będąca formalnie organizatorem promocji, proponuje wypłacane w 3 ratach – 150, 100 i 50 zł – bony do Biedronki. Promocja pod hasłem „Premia na szybko” trwa do 23 sierpnia 2020 r., przy czym może to być naprawdę szybka akcja, bo przyjętych zostanie jedynie 3000 wniosków o rachunek.

12 miesięcy karencji

Od pewnego czasu warunki uczestnictwa w promocjach Konta Otwartego na Ciebie są niezmienne – po pierwsze w dniu wnioskowania o konto nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Po drugie, w okresie 12 miesięcy przed tą datą nie można było posiadać (także jako współposiadacz) konta osobistego w tym banku.

Oczywiście jest też wymóg pełnoletności, pełnej zdolności do czynności prawnych, a także posiadania dowodu osobistego, który jest niezbędny do założenia ROR-u.

Rejestracja w promocji i wniosek o konto

W pierwszym kroku, do 23 sierpnia 2020 r., należy zarejestrować swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej, akceptując przy tym regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Później trzeba skorzystać z linku przesłanego na podany adres e-mail (pokaże się on także na ekranie komputera) i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą debetową. Podpisanie umowy (dzieje się to w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms) i nadanie kodu PIN do karty musi nastąpić do 6 września 2020 r.

Nagroda za aktywność

Zgodnie z regulaminem, aktywności przewidziane na wrzesień to wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę oraz zapewnienie łącznych wpływów w wysokości min. 1000 zł. Uczestnicy promocji, którzy spełnią te warunki otrzymają do 25 października 2020 r. informację o przyznaniu im premii w wysokości 150 zł.

E-kod o podanej wartości na zakupy w Biedronce zostanie przekazany do końca tego miesiąca w wiadomości sms na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

W październiku należy wykonać 5 transakcji Blik oraz 3 przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej. 100 zł nagrody, także w wiadomości sms, organizator przekaże do końca listopada 2020 r. W listopadzie trzeba zrealizować jedynie 5 płatności Blikiem na dowolną kwotę, by do 31 grudnia 2020 r. otrzymać kolejną nagrodę – tym razem 50 zł.

Kilka ważnych informacji

Warunkiem zdobywania kolejnych bonusów jest zrealizowanie różnych operacji. Warto zwrócić uwagę na związane z nimi szczegóły, by nie popełnić żadnego błędu, który pozbawiłby prawa do premii.

Transakcje bezgotówkowe kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, dopuszczalne jest skorzystanie z Apple Pay czy Google Pay. Nie można za to posłużyć się Blikiem, PayU, Przelewy24, DotPay, Blue Media ani płacić w miejscach o „zakazanych” przez regulamin kodach MCC. Chodzi m.in. o kasyna, brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Warunki wpływu na rachunek spełnią wszelkie przelewy przychodzące, o ile nie pochodzą z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) w BNP Paribas (dotyczy to także BGŻOptima) czy jego rachunków kredytowych w tym banku. Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe.

Jako spełniające wymagania akcji uznane zostaną przelewy wykonane w bankowości internetowej lub mobilnej, pod warunkiem, że nie będą to przelewy natychmiastowe ani wykonane z pomocą systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych. Odnośnie płatności Blikiem regulamin nie pozwala, by były to wypłaty z bankomatów lub przelewy Blik.

Oferta BNP Paribas – ile zapłacisz za konto?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Dla osób zwracających uwagę na koszty najlepsza wydaje się Karta Otwarta na dzisiaj, gdyż wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty można uniknąć wykonując przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Takiej możliwości nie oferują związana z ubezpieczeniem „Cyber Pomoc” Karta Otwarta na eŚwiat (6 zł/miesiąc) oraz oferująca ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” Karta Otwarta na Świat (10 zł/miesiąc). Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash są bezpłatne, a korzystanie z innych urządzeń kosztuje 5 zł.

Naszym zdaniem

300 zł to bardzo solidna nagroda za spełnienie wymagań, których realizacja nie powinna nikomu sprawić większych trudności. Kłopotem może być jedynie zapamiętanie, co dokładnie należy zrobić w konkretnym miesiącu.

Warto więc posłużyć się naszym tekstem jako „ściągawką”, która pomoże uniknąć błędu i doprowadzi do osiągnięcia sukcesu. Ważnym czynnikiem motywującym do kolejnych działań jest z pewnością fakt, że premia będzie przekazywana „w ratach” za realizację zadań w kolejnych etapach.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments