Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 300 zł w bonach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie

Trzeba przyznać, że hasło najnowszej promocji rachunku osobistego w BNP Paribas – „Piękna premia” – doskonale pasuje do proponowanej nagrody. Otóż, za każdy z trzech miesięcy aktywności na koncie można zdobyć e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Spółka Ad Astra, organizator akcji specjalnych dotyczących Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas, przyzwyczaił nas do oryginalnych tytułów promocji i atrakcyjnych premii. Nie inaczej jest tym razem, szkoda tylko, że trzeba skorzystać z konkretnej – niestety płatnej – karty debetowej. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji, bo czasu jest już niewiele – akcja trwa tylko do 26 maja 2020 r., – a na dodatek obowiązuje limit 3500 rejestracji.

Adresaci promocji

Tradycyjnie obowiązuje zasada, że w promocji mogą wziąć udział tylko nowi klienci, czyli osoby, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto nie były posiadaczem (lub współposiadaczem) rachunku w tym banku.

3 bony po 100 zł

Pierwszy krok to zarejestrowanie do 26 maja 2020 r. swego udziału w akcji na specjalnej stronie internetowej. Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Następnie trzeba kliknąć w link, który ukaże się na ekranie (będzie on także przesłany na podany adres e-mail) i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat. Czas na zawarcie umowy i aktywację „debetówki” dostarczonej przez kuriera upłynie 16 czerwca 2020 r.

Po dopełnieniu formalności trzeba się będzie wykazać aktywnością w korzystaniu z konta i karty. W czerwcu należy wykonać min. 3 transakcje Blikiem oraz min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Za te działania uczestnik promocji otrzyma pierwszy z voucherów o wartości 100 zł.

Kolejny trafi do tych, którzy w lipcu zapewnią łączny wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonają przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą. Ostatnia nagroda zostanie przyznana za zrealizowanie w sierpniu tych samych aktywności co w czerwcu – czyli wykonanie min. 3 transakcji Blikiem oraz min. 3 przelewów w bankowości elektronicznej.

Każdy z bonusów będzie przekazywany w formie sms-a na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji i składania wniosku o rachunek, do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały zrealizowane wymagane przez regulamin zadania.

Szczegóły, które trzeba znać

Starając się o nagrodę, trzeba wykonać kilka różnych operacji, które są dokładnie opisane w regulaminie promocji „Piękna premia”. Spójrzmy więc na przygotowane wytyczne. Transakcja Blik jest określona po prostu jako płatność z wykorzystaniem usługi Blik. Najprościej więc będzie po prostu zapłacić Blikiem w sklepie.

Wymagania dotyczące wpływu na konto spełni każdy przelew przychodzący, o ile nie będzie wpłatą gotówkową, wpływem z rachunku uczestnika promocji prowadzonym w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima lub w związku z obsługą produktów kredytowych. Najprostsze rozwiązanie, by go zrealizować – przelać pieniądze z własnego rachunku w innym banku.

Transakcja bezgotówkowa może być dokonana w sklepach stacjonarnych lub internetowych i dotyczyć płatności za towary lub usługi. Niedozwolone jest skorzystanie z pośredników typu Blik, DotPay czy PayU, ale można płacić Google Pay lub Apple Pay.

Nie ma znaczenia, czy obowiązkowe przelewy zostaną wykonane w bankowości internetowej GOonline czy w aplikacji mobilne GOmobile. Ważne, by nie był to przelew natychmiastowy ani płatność przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Przelewy 24, DotPay czy Blue Media.

Konto i karta BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Spośród innych rachunków bankowych wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. W ramach tej promocji trzeba jednak sięgnąć po Kartę Otwartą na eŚwiat.

Miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi 6 zł i nie ma możliwości jej uniknięcia. W jej ramach można za to wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i korzystać z ubezpieczenia „Cyber pomoc” (chroni w przypadku „kradzieży tożsamości”, otrzymania wadliwego towaru zakupionego w sieci czy w razie awarii komputera).

Naprawdę piękna premia

Co prawda bony, to nie to samo co gotówka, ale w przypadku voucherów do Allegro nie ma co narzekać, bo wybór towarów jest tam tak wielki, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zanim nadejdzie radość z otrzymania nagrody, trzeba zachować spokój i metodycznie realizować zadania przypisane do danego miesiąca.

Uczulamy na dokładne zaznajomienie się z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych transakcji, by jakiś drobny błąd nie spowodował utraty nagrody. Całe szczęście, że w razie pomyłki przepadnie tylko bonus za dany miesiąc.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments