Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie

To jedna z promocji, która niezmiennie cieszy i przyciąga wielu chętnych. Mowa o akcji promującej Konto Otwarte na Ciebie z oferty banku BNP Paribas, w której po spełnieniu dość prostych warunków aktywności do zdobycia jest 350 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Organizatorem akcji pod hasłem „Premia na zakupy” jest spółka Hagen, która dopuści do udziału w niej tylko 3000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Patrząc na atrakcyjność nagrody i proste wymagania zapisane w regulaminie, można przypuszczać, że promocja zakończy się wcześniej niż 10 marca 2021 r.

Uczestnicy promocji

Od wielu miesięcy w akcjach dotyczących produktów z oferty BNP Paribas obowiązują te same wykluczenia. Nie mogą w nich brać udziału osoby, które w dniu składania wniosku o rachunek są stroną umowy ramowej o ROR, kartę i Elektroniczne Kanały Dostępu w BNP Paribas oraz posiadały w tym banku konto (także jako współposiadacz) w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Uczestnik promocji musi być też osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać polski dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia rachunku.

Na początek formalności

Czas przedstawić działania, które należy wykonać, by zdobyć 3 e-bony do Biedronki o łącznej wartości 350 zł. Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się do udziału w promocji na specjalnej stronie internetowej. Trzeba to zrobić do 10 marca 2021 r., akceptując przy tym regulamin akcji oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnych do przeprowadzenia akcji.

W następnym kroku należy skorzystać z linka, który wyświetli się na ekranie (organizator prześle go także na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail) i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej. Termin wykonania tych działań także upływa 10 marca 2021 r.

Z kolei 24 marca to ostateczna data zawarcia umowy o wspomniane produkty. Proces przebiega zdalnie, odbywa się w systemie Autenti, podpisanie następuje za pomocą unikalnego kodu sms. Regulamin daje możliwość wyboru sposobu potwierdzenia tożsamości – wideoweryfikacja lub spotkanie z kurierem. 24 marca 2021 r. to także ostateczny termin nadania kodu PIN do karty.

Przelewy, transakcje i wpływy

Po dopełnieniu wszystkich formalności pora na działania. W marcu ograniczą się one do wykonania przynajmniej jednego przelewu w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nagrodą będzie kod o wartości 50 zł do sklepów Biedronka, który organizator prześle na numer telefonu podany przez uczestnika promocji do końca kwietnia.

Zadania na kwiecień i maj są identyczne. W każdym z tych miesięcy należy wykonać przynajmniej jeden przelew w bankowości elektronicznej, minimum 4 płatności Blikiem i zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł. Taka aktywność zostanie nagrodzona bonem o wartości 150 zł, który będzie przekazany do końca maja (za aktywność w kwietniu) oraz czerwca (za działania w maju).

Dla uniknięcia nieporozumień

Warto spojrzeć na zapisy regulaminu dotyczące charakterystyki poszczególnych wymaganych aktywności. Transakcja Blik to każda płatność z wykorzystaniem tej usługi i generowanych w niej kodów Blik, przy czym niedozwolone są wypłaty i przelewy Blikiem.

Warunki przelewu spełni przesłanie pieniędzy na inny rachunek w bankowości internetowej GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile, o ile operacja nie będzie przelewem natychmiastowym i nie zostanie wykonana przy pomocy systemów płatności internetowych typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media.

Odnośnie wpływu regulamin mówi, że nie może to być wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku uczestnika promocji (także takiego, którego jest on współposiadaczem) prowadzonego w BNP Paribas ani wpływ z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek zaciągniętych w tym banku.

Dodajmy, że e-kody do Biedronki, czyli ciąg cyfr, który należy podyktować kasjerowi w sklepie, będą ważne do 31 października 2021 r. Można z nich korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania zgromadzonej na nich puli środków.

Konto Otwarte na Ciebie – kilka ważnych informacji

Jak wspomnieliśmy Konto Otwarte na Ciebie otwierane i prowadzone jest za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Najkorzystniej wypada Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Z pozostałymi plastikami wiążą się opłaty 6 zł (za Kartę Otwartą na e-Świat) i 10 zł (Karta Otwarta na Świat), które są obowiązkowe. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash są bezpłatne, zaś za skorzystanie z innych urządzeń trzeba zapłacić każdorazowo 5 zł.

Naszym zdaniem

Opisana akcja ma wiele atutów – atrakcyjna nagroda, łatwe warunki do spełnienia, szeroka dostępność sklepów, w których można wykorzystać bonus. Dodając do tego jeszcze krótki okres karencji i fakt, że premie będą wypłacane sukcesywnie, po każdym miesiącu spełniania wymagań, można przypuszczać, że będzie wielu chętnych na zrobienie codziennych zakupów na koszt banku.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
Oceń tą stronę

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments