Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie

To jedna z promocji, która niezmiennie cieszy i przyciąga wielu chętnych. Mowa o akcji promującej Konto Otwarte na Ciebie z oferty banku BNP Paribas, w której po spełnieniu dość prostych warunków aktywności do zdobycia jest 350 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Organizatorem akcji pod hasłem „Premia na zakupy” jest spółka Hagen, która dopuści do udziału w niej tylko 3000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Patrząc na atrakcyjność nagrody i proste wymagania zapisane w regulaminie, można przypuszczać, że promocja zakończy się wcześniej niż 10 marca 2021 r.

Uczestnicy promocji

Od wielu miesięcy w akcjach dotyczących produktów z oferty BNP Paribas obowiązują te same wykluczenia. Nie mogą w nich brać udziału osoby, które w dniu składania wniosku o rachunek są stroną umowy ramowej o ROR, kartę i Elektroniczne Kanały Dostępu w BNP Paribas oraz posiadały w tym banku konto (także jako współposiadacz) w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Uczestnik promocji musi być też osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać polski dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia rachunku.

Na początek formalności

Czas przedstawić działania, które należy wykonać, by zdobyć 3 e-bony do Biedronki o łącznej wartości 350 zł. Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się do udziału w promocji na specjalnej stronie internetowej. Trzeba to zrobić do 10 marca 2021 r., akceptując przy tym regulamin akcji oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnych do przeprowadzenia akcji.

W następnym kroku należy skorzystać z linka, który wyświetli się na ekranie (organizator prześle go także na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail) i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej. Termin wykonania tych działań także upływa 10 marca 2021 r.

Z kolei 24 marca to ostateczna data zawarcia umowy o wspomniane produkty. Proces przebiega zdalnie, odbywa się w systemie Autenti, podpisanie następuje za pomocą unikalnego kodu sms. Regulamin daje możliwość wyboru sposobu potwierdzenia tożsamości – wideoweryfikacja lub spotkanie z kurierem. 24 marca 2021 r. to także ostateczny termin nadania kodu PIN do karty.

Przelewy, transakcje i wpływy

Po dopełnieniu wszystkich formalności pora na działania. W marcu ograniczą się one do wykonania przynajmniej jednego przelewu w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nagrodą będzie kod o wartości 50 zł do sklepów Biedronka, który organizator prześle na numer telefonu podany przez uczestnika promocji do końca kwietnia.

Zadania na kwiecień i maj są identyczne. W każdym z tych miesięcy należy wykonać przynajmniej jeden przelew w bankowości elektronicznej, minimum 4 płatności Blikiem i zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł. Taka aktywność zostanie nagrodzona bonem o wartości 150 zł, który będzie przekazany do końca maja (za aktywność w kwietniu) oraz czerwca (za działania w maju).

Dla uniknięcia nieporozumień

Warto spojrzeć na zapisy regulaminu dotyczące charakterystyki poszczególnych wymaganych aktywności. Transakcja Blik to każda płatność z wykorzystaniem tej usługi i generowanych w niej kodów Blik, przy czym niedozwolone są wypłaty i przelewy Blikiem.

Warunki przelewu spełni przesłanie pieniędzy na inny rachunek w bankowości internetowej GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile, o ile operacja nie będzie przelewem natychmiastowym i nie zostanie wykonana przy pomocy systemów płatności internetowych typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media.

Odnośnie wpływu regulamin mówi, że nie może to być wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku uczestnika promocji (także takiego, którego jest on współposiadaczem) prowadzonego w BNP Paribas ani wpływ z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek zaciągniętych w tym banku.

Dodajmy, że e-kody do Biedronki, czyli ciąg cyfr, który należy podyktować kasjerowi w sklepie, będą ważne do 31 października 2021 r. Można z nich korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania zgromadzonej na nich puli środków.

Konto Otwarte na Ciebie – kilka ważnych informacji

Jak wspomnieliśmy Konto Otwarte na Ciebie otwierane i prowadzone jest za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Najkorzystniej wypada Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Z pozostałymi plastikami wiążą się opłaty 6 zł (za Kartę Otwartą na e-Świat) i 10 zł (Karta Otwarta na Świat), które są obowiązkowe. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash są bezpłatne, zaś za skorzystanie z innych urządzeń trzeba zapłacić każdorazowo 5 zł.

Naszym zdaniem

Opisana akcja ma wiele atutów – atrakcyjna nagroda, łatwe warunki do spełnienia, szeroka dostępność sklepów, w których można wykorzystać bonus. Dodając do tego jeszcze krótki okres karencji i fakt, że premie będą wypłacane sukcesywnie, po każdym miesiącu spełniania wymagań, można przypuszczać, że będzie wielu chętnych na zrobienie codziennych zakupów na koszt banku.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments