Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł na zakupy w Decathlonie + piłka tenisowa za Konto Otwarte na Ciebie

Premie w promocjach bywają bardzo różne, ale piłki tenisowej chyba jeszcze nie było. A taką właśnie dodatkową nagrodę można zdobyć za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Podstawowy bonus to w sumie 350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu.

Trzeba przyznać, że bank BNP Paribas wykazał się refleksem odpalając promocję „Krótka piłka”, w której nawiązuje do sukcesu Igi Światek na kortach Rolanda Garrosa. Tego samego oczekuje od zainteresowanych udziałem w tej akcji, gdyż potrwa ona tylko do 28 października 2020 r., a na dodatek w puli jest jedynie 750 nagród. Przejdźmy więc błyskawicznie do opisu akcji, której formalnym organizatorem jest spółka Hagen.

Niezmienne warunki wykluczenia

Już od kilku promocji dotyczących Konta Otwartego na Ciebie warunki wykluczenia z udziału są niezmienne. W akcji nie mogą brać udziału osoby, które w dniu składania wniosku o ROR są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Niedozwolone jest również posiadanie konta w tym banku (także jako współposiadacz) w ciągu ostatnich 15 miesięcy.

Regulamin wymaga, by uczestnik promocji był pełnoletni, posiadał pełną zdolność do czynności prawnych oraz dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia rachunku.

Nieco formalności

Pierwszy krok to przystąpienie do promocji do 28 października 2020 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) na specjalnej stronie internetowej. Trzeba na niej wypełnić formularz z danymi osobowymi, zaakceptować regulamin akcji oraz zaznaczyć wymagane zgody.

Wysłanie zgłoszenia spowoduje, że na ekranie wyświetli się link (będzie on także przesłany na podany adres e-mail), z którego należy skorzystać, by złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Ten etap trzeba zakończyć także do 28 października 2020 r.

Kolejny ruch, to zawarcie umowy o wspomniane produkty do 13 listopada 2020 r. Odbywa się to w systemie Autenti za pomocą unikalnego kodu sms. Do tego dnia trzeba też aktywować kartę i nadać jej kod PIN.

3 miesiące aktywności

Po dopełnieniu formalności będzie czas na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z rachunku. Regulamin wymaga, by w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r. wykonać po min. 5 transakcji Blik oraz przynajmniej po 1 przelewie w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Za spełnienie tych zadań w listopadzie nagrodą jest 150 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu oraz wspomniana wcześniej piłka tenisowa. Aktywność w kolejnych 2 miesiącach będzie nagrodzona voucherami po 100 zł do wspomnianego sklepu.

Zaznaczmy, że bonusy za listopad i grudzień będą przekazane w styczniu, przy czym do 18. dnia tego miesiąca organizator prześle gratulacje za zdobycie nagród i poprosi o skorzystanie ze specjalnego linka i podanie do 24 stycznia 2021 r. adresu, na który ma zostać wysłana piłka tenisowa. Wszystkie 3 e-karty podarunkowe będą miały postać kodu przekazanego w formie sms na numer telefonu podany w formularzu przystąpienia do promocji.

Dodatkowe wyjaśnienia

Dla uniknięcia wątpliwości, doprecyzujmy rozumienie przez organizatora operacji, których wykonanie jest warunkiem zdobycia nagród. Transakcja Blik to nic innego jak płatność Blikiem w aplikacji mobilnej GOmobile.

Pod pojęciem przelew regulamin rozumie operację zleconą w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem pośredników, np. Blik, DotPay, Przelewy24 itp.

Konto Otwarte na Ciebie z 3 kartami do wyboru

Promowany rachunek jest otwierany i prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Opłaty wiążą się natomiast z „debetówkami” – Karta Otwarta na Ciebie kosztuje 3 zł (można jej uniknąć wykonując choć 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu), Karta Otwarta na e-Świat to koszt 6 zł/miesiąc (brak możliwości uniknięcia) a Karta Otwarta na Świat – 10 zł/miesiąc (też bez możliwości jej „ominięcia”). Niejako w zamian dwie ostatnie karty pozwalają na bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce.

Dodajmy, że posiadaczom Karty Otwartej na Ciebie bank oferuje za darmo bankomaty własne oraz należące do sieci Planet Cash. Za skorzystanie z innych maszyn trzeba każdorazowo zapłacić 5 zł.

Naszym zdaniem

Bank szybko zareagował na sukces polskiej tenisistki i błyskawicznie przygotował akcję z ciekawymi nagrodami i bardzo prostymi warunkami aktywności. Teraz czas, by podobnym refleksem wykazali się chętni do ich zdobycia. Przypominamy – w puli jest tylko 750 bonusów.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments