Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 250 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie i 20 zł na kawę

Premia pieniężna to dość oczywista nagroda w promocji rachunku bankowego. Akcja robi się niezwykła, gdy dodatkowo można zdobyć voucher na kawę. Właśnie taki zestaw bonusów – 250 zł w gotówce i 20 zł do Costa Coffee – jest do zdobycia za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i niewielką aktywność na rachunku.

Organizator tej akcji – spółka Ad Astra – nazwała ją „Kawa z bankiem” i przewidziała czas jej trwania do 24 lipca 2020 r. Możliwe jednak, że okazja, by napić się kawy na koszt banku zniknie wcześniej, bo przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o rejestrację w promocji. Tak więc szybko przechodzimy do opisania szczegółów tej propozycji.

Tradycyjne warunki wykluczenia

Promocja dostępna jest dla osób, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, polski dowód osobisty (jest on niezbędny do złożenia wniosku) i nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Tradycyjnie o nagrodę nie mogą się ubiegać także ci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku w tym banku.

Co zrobić, by napić się kawy?

Podstawowa rzecz to zarejestrowanie do 24 lipca 2020 r. udziału w promocji na specjalnej stronie internetowej oraz zaakceptowanie przy tym jej regulaminu. Następnie, korzystając z linka, który wyświetli się na ekranie (będzie on także przesłany na podany adres e-mail), należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Trzeba to wykonać do wspomnianej wyżej daty.

14 sierpnia 2020 r. to ostateczny termin na podpisanie z bankiem umowy o wspomniane wyżej produkty (dzieje się to w systemie Autenti z wykorzystaniem kodu sms) oraz aktywowanie karty debetowej, którą dostarcza kurier. Zrealizowanie tych działań oznacza otrzymanie bonu o wartości 20 zł do wykorzystania w Costa Coffee, który będzie przekazany w formie sms-a na podany numer telefonu do końca września 2020 r.

Premia pieniężna za aktywność

Do tego, by zdobyć premię pieniężną konieczne jest wykazanie się aktywności w korzystaniu z rachunku. W sierpniu należy wykonać kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Do uczestników promocji, którzy spełnią te warunki, organizator prześle do 22 września 2020 r. instrukcję dotyczącą podania numeru rachunku, na który ma zostać przelana pierwsza części premii, czyli 100 zł. Trzeba go podać do 27 września 2020 r., pieniądze zostaną przekazane do końca miesiąca.

Kolejną premię – 150 zł – organizator wypłaci do końca listopada za dokładnie takie same działania jak w sierpniu (transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł), ale zrealizowane we wrześniu i w październiku.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w tej akcji jest dobre zrozumienie zapisanych w regulaminie oczekiwań organizatora odnośnie wymaganej aktywności na rachunku osobistym.

Jak chodzi o transakcje bezgotówkowe, muszą to być płatności za towary lub usługi wykonane „debetówką” (możliwe jest wykorzystanie Google Pay lub Apple Pay) w punktach stacjonarnych lub podczas zakupów na odległość (online, telefonicznie). Nie można jednak korzystać z Blika, PayU, Przelewy24, Blue Media czy Dotpay oraz płacić w punktach, których kody MCC wymienione są w załączniku do regulaminu promocji. Chodzi m.in. o miejsca związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi, brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek nie mogą być wpłatami gotówkowymi ani pochodzić z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima. Dodajmy, że do chwili otrzymania ostatniej części nagrody nie można zrezygnować z konta, karty czy dostępu do bankowości elektronicznej. Zbytni pośpiech w tym względzie doprowadzi do utraty premii, która nie została jeszcze wypłacona.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć

Rachunek otwierany jest i prowadzony bezwarunkowo za darmo. Wyróżnia go fakt, że klient może wybrać jedną z trzech kart debetowych. Najkorzystniejsza wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, gdyż wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty można uniknąć wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat kosztują – odpowiednio – 6 i 10 zł/miesiąc i nie ma możliwości ich uniknięcia, ale za to można korzystać ze związanych z tymi „plastikami” ubezpieczeń.

Premia gotówkowa i kawa – ciekawe połączenie

Naszym zdaniem, dodanie do premii gotówkowej bonusu w postaci 20 zł do wykorzystania w Costa Coffee to ciekawy pomysł na wyróżnienie akcji spośród innych promocji produktów bankowych. Taki zestaw z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Tym bardziej, że warunki aktywności są naprawdę proste, a na dodatek nagrody będą przekazywane sukcesywnie, w miarę wypełniania zadań na kolejnych etapach promocji, co z pewnością będzie mobilizowało do dalszych działań.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments