Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie z oferty banku BNP Paribas jest w nieustannej promocji. Zmieniają się tylko warunki uzyskania premii oraz jej wartość. Tym razem do zdobycia jest w sumie 350 zł w postaci voucherów do jednej z popularnych sieci handlowych. Fakt, że bonus będzie przekazywany w ratach, po zrealizowaniu warunków kolejnego etapu, z pewnością podnosi atrakcyjność tej propozycji.

Organizatorem promocji kont osobistych z oferty banku BNP Paribas jest niezmiennie spółka Ad Astra, która aktualnie zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Wybierz nagrodę”. Jej wartość to w sumie 350 zł (50 + 100 + 200 zł), przy czym uczestnik promocji może wybrać miejsce jej wykorzystania – stacje paliw Orlen, sklepy H&M lub Leroy Merlin albo też drogerie Rossmann.

Można kierować się własnymi upodobaniami, przyzwyczajeniami czy bliskością poszczególnych punktów lub też okresem ważności nagród. Decydując się na kartę paliwową Orlen lub e-kody do H&M bonus można będzie wykorzystać do 31 października 2022 r., karta podarunkowa do Rossmanna będzie ważna do 31 października 2021 r., a ta do Leroy Merlin przez 10 miesięcy od daty jej przekazania.

Promocja trwa do 4 października 2020 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku.

15 miesięcy karencji

Uczestnikami akcji mogą być osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta. Obowiązuje też zasada, że w dniu wnioskowania o rachunek nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Ponadto w okresie 15 miesięcy przed tą datą nie można było posiadać (także jako współposiadacz) konta osobistego w tym banku.

Na początek nieco formalności

Udział w niemal każdej promocji zaczyna się załatwienia kilku formalności. W tym przypadku, do 4 października 2020 r., trzeba zarejestrować swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Konieczna jest przy tym akceptacja regulaminu akcji i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Już na tym etapie trzeba wskazać, gdzie chcemy wykorzystać nagrodę.

Po otrzymaniu na podany adres e-mail specjalnego linka (będzie on widoczny także na ekranie komputera) należy z niego skorzystać i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą debetową. Podpisanie umowy nastąpi w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms. Ostateczny termin dopełnienia formalności oraz nadania kodu PIN do karty upływa 16 października 2020 r.

Najpierw spokojnie, potem bardzo aktywnie

Chcąc zdobyć całą nagrodę, czyli 350 zł, trzeba się przygotować na 3 miesiące aktywnego korzystania z rachunku. W pierwszym okresie wymagania są niewielkie, ale rosną z każdym miesiącem. Przyjrzyjmy się więc wymaganiom regulaminu i oceńmy skalę trudności.

Pierwsze działania, za które nagroda wynosi 50 zł, trzeba podjąć w październiku 2020 r. W tym miesiącu należy wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową oraz zrealizować choć jeden przelew w bankowości elektronicznej (nie ma znaczenia czy przez internet, czy w aplikacji mobilnej).

W listopadzie wymagania będą nieco większe, ale i premia okazalsza – 150 zł. W tym miesiącu konieczne jest zrealizowanie 6 transakcji bezgotówkowych „debetówką”, zapewnienie wpływu na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł a także choć jedno zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Największą aktywnością w korzystaniu z Konta Otwartego na Ciebie trzeba będzie się wykazać w grudniu. Na ten miesiąc regulamin przewiduje choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej, zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie aż 12 transakcji bezgotówkowych kartą.

Różny sposób przekazania nagród

Premie będą przekazywane w różny sposób, zależnie od wyboru dokonanego przez uczestnika promocji. Pierwszy e-kod do sklepów H&M (za aktywność w październiku) zostanie przesłany do końca grudnia 2020 r. na numer telefonu podany podczas rejestracji udziału w promocji. Nagrody za kolejne miesiące organizator przekaże do końca stycznia i lutego 2021 r.

W przypadku trzech pozostałych bonusów procedura jest nieco inna. Najpierw, do końca listopada, organizator prześle na podany w trakcie rejestracji adres e-mail informację o przyznaniu nagrody i poprosi o skorzystanie z załączonego linka, by do 15 grudnia 2020 r. wskazać adres, na który ma wysłać kartę paliwową lub podarunkową. Terminy wysyłki wszystkich trzech bonusów są identyczne z tymi obowiązującymi dla e-kodów do H&M.

Dodatkowe informacje

Znajomość ogólnych reguł może okazać się niewystarczająca, gdyż zadania postawione przed uczestnikami promocji mogą być zrealizowane w bardzo różny sposób. Warto więc bliżej przyjrzeć się zapisom regulaminu.

Zacznijmy od transakcji bezgotówkowych kartą. Mogą być one wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, także z wykorzystaniem Apple Pay czy Google Pay. Niedopuszczalne jest posłużenie się Blikiem, PayU, Przelewy24, DotPay, Blue Media oraz wykonanie transakcji w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zrealizowanie internetowych przekazów pieniężnych.

Odnośnie przelewów trzeba wiedzieć, że wymagania regulaminu spełnią transakcje wykonane w bankowości internetowej lub mobilnej, pod warunkiem, że nie będą to przelewy natychmiastowe ani zrealizowane z pomocą systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wymagania zawarte w regulaminie a dotyczące wpływów też nie są specjalnie rygorystyczne. Mogą to być dowolne przelewy przychodzące, o ile nie pochodzą z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) w BNP Paribas (dotyczy to także BGŻOptima) czy jego rachunków kredytowych w tym banku. Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe.

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze informacje

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Spośród propozycji innych banków wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najciekawiej prezentuje się Karta Otwarta na Dzisiaj. Co prawda bank przewiduje za korzystanie z niej prowizję w wysokości 3 zł/miesiąc, ale łatwo można jej uniknąć – wystarczy wykonać choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Takiej możliwości nie ma w przypadku dwóch pozostałych „plastików” – Karty Otwartej na eŚwiat (z ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”, ale i opłatą 6 zł/miesiąc) oraz Karty Otwartej na Świat (z ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”, która kosztuje 10 zł/miesiąc).

Naszym zdaniem

Uważamy, że „skala trudności” zadań postawionych przed uczestnikami promocji jest adekwatna do wartości nagrody. Co prawda nie jest nią gotówka, którą chyba wszyscy lubią najbardziej, ale różnorodność oferty punktów uczestniczących w tej akcji oraz długi okres ważności bonusów gwarantują, że każdy znajdzie możliwość wydania otrzymanej premii.

Nie należy przerażać się dużą liczbą transakcji bezgotówkowych do wykonania w listopadzie, a zwłaszcza w grudniu. Regulamin nie wymaga, by opiewały one na jakieś kwoty minimalne, więc nie ma więc przeszkód, by dzielić dokonywane zakupy na kilka transakcji jeśli jest tylko ku temu okazja.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments