Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: Kupuj z domu i zdobądź 210 zł premii

Zachęta Zostań w domu nadal jest aktualna, ale właśnie pojawiła się jej modyfikacja: Kupuj z domu. To hasło najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas. Za wykonanie kilku łatwych zadań czeka nagroda w łącznej wysokości 210 zł.

Wyjście na zakupy wiąże się aktualnie z kilkoma obostrzeniami, więc pomysł, by kupować siedząc spokojnie i bezpiecznie w domu wydaje się jak najbardziej trafiony. A jeśli na dodatek można za to otrzymać premię, to nic tylko się cieszyć. Zanim do tego dojdzie trzeba będzie się wykazać aktywnością w korzystaniu nowo otwartego rachunku. Wymagania są niewielkie i trzeba je spełniać tylko przez 2 miesiące.

Uczestnicy akcji

Zacznijmy od prezentacji warunków uczestnictwa. Promocja jest adresowana do osób pełnoletnich posiadających polski dowód osobisty, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas i w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto nie były (współ)posiadaczem jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Dwa miesiące aktywności

W przypadku promocji dotyczących Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas droga po nagrodę zawsze rozpoczyna się od zarejestrowania swojego udziału w akcji na specjalnej stronie promocji. Trzeba to zrobić do 30 kwietnia 2020 r., przy czym zwracamy uwagę, że przyjętych zostanie tylko 4000 zgłoszeń.

Kolejny ruch to użycie linka promocyjnego (zostanie on wyświetlony na ekranie komputera oraz wysłany na podany adres e-mail) i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie. Równocześnie należy zawnioskować o Kartę Otwartą na eŚwiat i dostęp do bankowości elektronicznej. Termin na wykonanie tych czynności także upływa ostatniego dnia kwietnia.

Do 22 maja 2020 r. trzeba dopełnić ostatnich formalności, czyli zawrzeć z BNP Paribas umowę o wymienione wyżej produkty. Jest to realizowane w systemie Autenti z wykorzystaniem specjalnego kodu sms. Jako, że 22 maja upływa także termin na aktywowanie karty, to sugerujemy realizację powyższych działań z wyprzedzeniem, by kurier zdążył dostarczyć „plastik”.

Warunki aktywności

Warunki aktywności sprowadzają się do wykonania w maju i czerwcu po 6 transakcji Blikiem (oczywiście można ich zrobić więcej) oraz zapewnienia wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy. Nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy przelew z własnego rachunku w innym banku.

Wpłata gotówkowa nie jest dozwolona, podobnie przelew z rachunków prowadzonych pod marką BGŻOptima.

Ci, którzy terminowo dopełnią formalności i zrealizują warunki aktywności w maju, do 19 czerwca 2020 r. otrzymają instrukcję przekazania numeru rachunku, który właśnie otworzyli, by organizator akcji, czyli spółka Ad Astra, mógł na niego przelać pierwszą część nagrody, czyli 100 zł. Spełnienie wymagań regulaminu akcji w czerwcu zaowocuje kolejnym przelewem (będzie on wykonany do końca lipca), tym razem w wysokości 110 zł.

Dodatkowe wyjaśnienia

Regulamin nie zawiera informacji o specjalnych wymaganiach dotyczących transakcji Blikiem. Podaje jedynie definicję operacji tego typu. Krótko mówiąc, jest to płatność z wykorzystaniem usługi Blik przy użyciu kodów Blik, które można wygenerować w aplikacji mobilnej Gomobile zainstalowanej na urządzeniu z oprogramowaniem Android (w wersji min. 5.0) lub iOS.

Zwracamy uwagę, że w formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek należy podać ten sam telefon i adres e-mail, a także to, że do chwili otrzymania ostatniej części premii uczestnik promocji nie może złożyć wypowiedzenia umowy ramowej.

Konto Otwarte na Ciebie

W prezentacji tego bezwarunkowo darmowego rachunku bank podkreśla, że jest on oferowany z aż 3 kartami debetowymi do wyboru. Uczestnicy promocji muszą jednak sięgnąć po Kartę Otwartą na eŚwiat. Wynoszącej 6 zł/miesiąc opłaty nie można uniknąć, ale dzięki niej „plastik” objęty jest ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”. Chroni ono posiadacza karty w przypadku kradzieży tożsamości, pozwala odzyskać środki skradzione z konta oraz obejmuje utratę danych z dysku komputera.

Zasady adekwatne do okoliczności

Warto podkreślić, że warunki aktywności można spełnić nie wychodząc z domu. Nie jest to jednak obowiązkowe, więc transakcje Blikiem mogą być również zrealizowane podczas codziennych zakupów. Krótko mówiąc, wymagania regulaminu dostosowane są do aktualnej sytuacji i ich spełnienie nie powinno nikomu sprawić trudności. Warto skorzystać z możliwości zdobycia 210 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments