Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w akcji „Złap premię”

Założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas i zrealizowanie prostych aktywności na rachunku tylko w czerwcu i lipcu wystarczy, by zdobyć 250 zł premii. Rzadko się zdarza, by w promocjach bankowych trzeba było zrobić tak niewiele, w tak krótkim czasie, i zostać za to nagrodzonym atrakcyjną premią.

Promocje Konta Otwartego na Ciebie od dłuższego czasu organizuje spółka Hagen. Wszystkie akcje charakteryzują się przejrzystymi zasadami, premie wypłacane są na ogół po realizacji zadań przypisanych do konkretnego etapu akcji.

W najnowszej promocji pod hasłem „Złap premię” wypłata bonusu będzie jednak jednorazowa, gdyż wymagania rozpisane są jedynie na dwa miesiące i na dodatek w każdym z nich są identyczne.

Kto może złapać premię?

Podstawowy warunek uczestnictwa to brak podpisanej umowy ramowej o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BNP Paribas. Wymagane też jest, by uczestnik promocji nie był posiadaczem ROR-u (także jako współposiadacz) w tym banku w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji.

Oczywiście konieczne też jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz ważnego dowodu osobistego, który jest niezbędny do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Przystąpienie do promocji możliwe jest do 6 czerwca 2021 r., przy czym obowiązuje limit 3000 promocyjnych wniosków, po przyjęciu których akcja zostanie zakończona.

Krok pierwszy – założenie konta

Chęć zdobycia nagrody należy zgłosić do 6 czerwca 2021 r. wypełniając formularz rejestracyjny na stronie akcji. Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie jej regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Po wysłaniu zgłoszenia na ekranie pojawi się link (zostanie on także wysłany na podany adres e-mail) pozwalający na przejście na stronę z wnioskiem o założenie Konta Otwartego na Ciebie, wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Zawarcie umowy o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem specjalnego kodu sms) musi nastąpić do 20 czerwca 2021 r. To także data graniczna dla aktywowania karty debetowej.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i złap 250 zł premii

Krok drugi – działania w czerwcu i w lipcu

Regulamin wymienia trzy rodzaje aktywności, które trzeba zrealizować zarówno w czerwcu, jak i w lipcu. Są to: zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonanie przynajmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz zrealizowanie choćby 1 przelewu w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Zadania są łatwe do spełnienia, trzeba jedynie wiedzieć, jak organizator definiuje poszczególne pojęcia.

Otóż, wpływem może być dowolne zasilenie rachunku, o ile nie będzie pochodziło z konta, którego właścicielem jest uczestnik promocji (także jako współposiadacz) w BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też rachunków prowadzonych pod marką GOoptrima, wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas.

Transakcje bezgotówkowe można wykonać kartą, także z użyciem Google Pay i Apple Pay. Niedozwolone są transakcje Blikiem, z wykorzystaniem systemów PayU, Przelewy24 i im podobnych oraz w miejscach identyfikowanych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Głównie chodzi o transakcje związane z grami hazardowymi i przekazami pieniężnymi.

Przelew może być wykonany na dowolny rachunek, przy czym nie może to być przelew natychmiastowy. Wykluczone są też przelewy Blikiem oraz z użyciem wymienionych wyżej systemów płatności internetowych.

Krok trzeci – odbiór nagrody

Po zrealizowaniu wymagań regulaminu uczestnicy promocji otrzymają do 20 sierpnia 2021 r. od organizatora e-maila z linkiem do formularza z miejscem na podanie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana nagroda. Trzeba to zrobić do 26 sierpnia, wówczas premia znajdzie się na rachunku do 31 sierpnia 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo bezpłatnie. Jego posiadacz może wybrać wedle własnego uznania i potrzeb jedną z trzech kart debetowych. Karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 3 zł/miesiąc, chyba że zostanie wykonana w miesiącu choć jedną transakcja bezgotówkowa.

Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash są bezpłatne, skorzystanie z innych urządzeń oznacza pobranie prowizji 5 zł. Opłat za Kartę Otwartą na eŚwiat (6 zł/miesiąc) i Kartę Otwartą na Świat (10 zł) nie da się uniknąć, ale z tymi „plastikami” związane są specjalne ubezpieczenia i wypłaty nimi z bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Naszym zdaniem

Hasło opisywanej promocji – Złap premię – dobrze oddaje jej charakter: proste warunki, krótki czas aktywności, atrakcyjna nagroda. Po zdobyciu bonusu przyjdzie czas na rozważania, na co wydać pieniądze i co zrobić z rachunkiem – zamknąć go, czy zostać klientem banku na dłużej i korzystać z innych akcji specjalnych przygotowywanych przez BNP Paribas dla swoich klientów.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments