Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bon Sodexo o wartości 50 zł dla aktywnych z BZWBK24 mobile

Bank Zachodni WBK intensywnie promuje nowoczesne formy płatności. Po premii za 3 operacje BLIKIEM i bonusie za 4 płatności telefonem przyszedł czas na wariant mieszany, gdzie za 6 transakcji mobilnych otrzymać można bon Sodexo o wartości 50 zł. Oferty mają jeszcze jeden punkt wspólny – ograniczoną pulę nagród. Zainteresowanym zalecamy więc kontrolowany pośpiech, a sami zabieramy się za prześwietlenie najświeższej promocji BZ WBK.

Bon Sodexo za 6 transakcji mobilnych

Zgodnie z regulaminem w promocji może wziąć udział osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:

  • posiada konto osobiste w BZ WBK,
  • jest stroną umowy usług BZWBK24,
  • do 31 maja 2017 roku wypełni i wyśle formularz zgłoszeniowy dostępny na dedykowanej stronie internetowej.

Aby otrzymać nagrodę, uczestnik w każdym miesiącu trwania promocji (maj, czerwiec, lipiec) wykonać musi w aplikacji BZWBK24 minimum dwie różne transakcje z poniższej listy:

  • przelew na telefon,
  • wypłata BLIK,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM,
  • płatność BLIK.

Listę akceptowanych transakcji oraz uproszczony harmonogram ich realizacji, doskonale odzwierciedla dostarczona przez organizatora promocji infografika:

6operacji

Źródło obrazka: strona BZ WBK

Weryfikacja spełnienia warunków przez uczestników promocji nastąpi najpóźniej do dnia 18 sierpnia 2017 roku. Nagroda w postaci bonu Sodexo wysłana zostanie na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym do 31 sierpnia 2017 roku. Warto mieć na uwadze, że pula nagród jest ograniczona i wynosi 2 000 sztuk. Każdy z uczestników otrzymać może wyłącznie jeden bon. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Zmotywować nieprzekonanych

Wygląda na to, że banki zachęcając dodatkowym profitem, starają się przekonać klientów nowoczesnych form rozliczeń i płatności. Działanie to jest doskonale widoczne w obszarze lokat terminowych, gdzie depozyty mobilne oferują lepsze stawki, niż te zakładane w tradycyjny sposób. Proces oswajania ludności z bankowością mobilną wymaga czasu, jednak motywator w postaci bonusów i premii pieniężnych, może okazać się skutecznym katalizatorem zmian. Odnosimy czysto pragmatyczne wrażenie, że wraz ze wzrostem atrakcyjności ofert specjalnych, zwiększy się również popularność bankowości mobilnej.

A jakie jest wasze zdanie?

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments