Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

20 zł za transakcje telefonem dla wszystkich klientów BZ WBK

Końcem kwietnia prześwietliliśmy promocję BZ WBK, gdzie w zamian za 3 transakcje BLIKIEM klient otrzymać mógł 20 zł premii. Kwota niewielka, ale i warunki proste. Niestety promocja skierowana była wyłącznie do osób, które otrzymały stosowne zaproszenie. Aktualnie bank poszerza grono potencjalnych odbiorców, kierując najnowszą promocję do wszystkich posiadaczy konta osobistego lub karty płatniczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

“Mobilny maj” dla wszystkich

Osoby które nie mogły skorzystać z poprzedniej promocji BZ WBK, zapewne ucieszą się, że tym razem przyłączą się do gry, bez konieczności przedstawienia odpowiedniego zaproszenia. Aby zostać uczestnikiem promocji należy:

  • posiadać konto w BZ WBK prowadzone w PLN lub dowolną kartę debetową czy kredytową,
  • przynajmniej raz w okresie trwania promocji zalogować się do systemu bankowości elektronicznej BZWBK24.

Wygląda na to, że osoby korzystające na co dzień z konta lub karty płatniczej nie będą miały żadnych problemów, aby sięgnąć po 20 zł premii. Z udziału w promocji wykluczone są wszystkie osoby zaangażowane w przygotowanie oferty.

Prosta droga do premii

Kiedy jesteśmy pewni, że nic nie stoi już na drodze do uczestnictwa w akcji wystarczy, że w okresie do 31 maja 2017 roku dokonamy 4 płatności telefonem na kwotę minimum 40 zł. Honorowane przez bank operacje to płatności za pomocą cyfrowego portfela Android Pay, płatności mobilną kartą, przelewy na telefon oraz transakcje BLIK. Warto przy okazji zaznaczyć, że promocja może zakończyć się przed terminem, gdyż organizator ograniczył pulę nagród do 7 500 sztuk.

Organizator akcji dokona weryfikacji spełnienia warunków najpóźniej do 9 czerwca 2017 roku, a sama premia zostanie przekazana na konto uczestnika do 16 czerwca 2017 roku. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie promocji.

Czy warto przystąpić do promocji?

Naszym zdaniem oferta skierowana jest głównie do dotychczasowych klientów BZ WBK, gdyż trudno wyobrazić sobie, aby 20 zł premii skłoniło kogokolwiek do zakładania konta i wywiązywania się z warunków akcji. No chyba, że planujemy połączyć “mobilny maj” z innymi promocjami banku, zwiększając tym samym kwotę ostatecznego bonusu. W dalszym ciągu zgarnąć można nawet 150 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z konta osobistego BZ WBK lub 200 zł za konto osobiste i płatności kartą. Po skumulowaniu korzyści może okazać się, że symboliczna kwota premii była wyłącznie przyczynkiem do szerszej współpracy z bankiem.

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments