Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 150 zł dla aktywnych z kontem osobistym BZ WBK

Początkiem tygodnia postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej najnowszej propozycji BZ WBK. Bank ten znany jest z regularnych promocji, pozwalających sięgać po dodatkowe profity. Tym razem decydując się na założenie konta osobistego i aktywne korzystanie z karty debetowej, sięgnąć można nawet po 150 zł premii. Na pierwszy rzut oka relacja warunków stawianych przed uczestnikiem promocji w stosunku do oferowanego bonusu, znajduje się na całkiem przyzwoitym poziomie. Wszystko to powoduje, że z przyjemnością prześwietlamy ofertę specjalną BZ WBK.

Do kogo kierowana jest oferta specjalna BZ WBK?

Zgodnie z panującym trendem oferta skierowana została wyłącznie do nowych klientów banku. Według organizatora są to osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, poprzedzających dzień otwarcia konta osobistego, nie posiadały lub współposiadały  rachunku w BZ WBK. Dodatkowo uczestnicy promocji muszą być osobami pełnoletnimi, posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych. Śmiało można stwierdzić, że wymagania są standardowe, a atrakcyjny okres karencji z pewnością przełoży się większe zainteresowanie akcją.

ZARABIAJ NA NAJLEPSZYCH LOKATACH BANKOWYCH

Zaledwie klika kroków do 150 zł premii

Kiedy jesteśmy pewni, że przez ostatni rok nie łączyła nas z bankiem umowa o prowadzenie konta osobistego, możemy zakasać rękawy i ruszyć w kierunku tytułowej premii. W tym celu należy:

  • najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku zawrzeć umowę o konto osobiste za pośrednictwem kuriera lub przy pomocy przelewu internetowego, zleconego z naszego konta prowadzonego w innym banku,
  • w miesiącu podpisania umowy o konto zawrzeć także umowę o kartę płatniczą – VISA SOL lub MasterCard Omni,
  • w miesiącu zawarcia umowy o konto, wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych oraz podać numer telefonu komórkowego,
  • zapewnić każdego miesiąca min. 1000 zł wpływu na konto tytułem wynagrodzenia,
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych lub płatności zbliżeniowych mobilną kartą debetową lub płatności BLIKIem. Bank nie zalicza w poczet transakcji bezgotówkowych o kodach MCC 7995 i 6540 (zakłady bukmacherskie i kasyna).

Warto zaznaczyć, że promocja nie obejmuje kont zakładanych za pośrednictwem BZWBK24. W związku z tym potencjalny uczestnik promocji musi wybierać pomiędzy Kontem Godnym Polecenia lub Kontem 1|2|3.

Wypłata premii przez 5 miesięcy

Zgodnie z regulaminem promocji bonus podzielony został na równe, 30 zł transze, które wypłacane będą przez okres 5 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o konto. Ważne, że w przypadku niespełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy, nie przekreślamy swojej szansy na otrzymanie premii w kolejnych okresach. W momencie wypłaty bonusu należy posiadać aktywne konto osobiste i kartę debetową. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Wartość nagrody a koszty prowadzenia rachunku – opłacalność oferty

Weryfikując regulamin promocji, nie natrafiliśmy na zapisy mogące budzić nasze wątpliwości. Zasady akcji są proste i bardzo czytelne. Tradycyjnie jednak pojawia się pytanie – ile kosztuje wymagane konto osobiste wraz z kartą debetową? W końcu potencjalne obciążenia mogą istotnie pomniejszyć kwotę spodziewanego bonusu. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest Konto Godne Polecenia, którego koszty usług podstawowych kształtują się następująco:

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 7 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Omni,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę VISA SOL pod warunkiem rozliczenia 5 transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym razie 4 zł),  
  • 0 zł za przelewy złożone w usługach BZWBK24 w systemie Elixir.

Prowadzenie Konta 1|2|3 może być również darmowe. Należy jednak zapewnić 2.000 zł miesięcznych wpływów na rachunek. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie konta wynosi aż 20 zł. Dodatkowym atutem Konta 1|2|3 jest zwrot za opłacone rachunki w następującej wysokości: 1% za gaz, 2% za prąd, 3% za internet/TV/telefon. Maksymalny, miesięczny moneyback z tego tytułu wynosi 25 zł.

Podsumowując, najświeższa promocja BZ WBK jest ofertą godną polecenia. Osoby poszukujące nowoczesnego konta osobistego, wzbogaconego o premię pieniężną, powinny przemyśleć udział w akcji banku. Dodatkowo wybór pomiędzy dwoma wariantami rachunku oraz dwoma kartami płatniczymi, pozwala lepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli jednak nie możecie skorzystać z propozycji banku, to zapraszamy do zapoznania się z innymi promocjami bankowymi, opisywanymi na łamach naszego serwisu. Powodzenia!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments