Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BZ WBK: Sięgnij po 10 zł w zamian za doładowanie telefonu

Oto kolejna mini promocja BZ WBK, szybka jak poranna kawa na przydrożnej stacji paliw. Po premii za operacje BLIKIEM i po bonusie za transakcje telefonem, przyszedł czas na dodatkowe 10 zł w zamian za doładowanie telefonu przez BZWBK24. Będzie łatwo i przyjemnie, bez większych oczekiwań wobec potencjalnych uczestników promocji – to lubimy najbardziej. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty.

Doładuj telefon na kwotę 50 zł

Zgodnie z regulaminem z oferty skorzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne, posiadające zdolność do czynności prawnych, które korzystają z konta osobistego i z usług bankowości elektronicznej BZ WBK. Wynika z tego, że po bonus sięgnąć mogą wyłącznie obecni klienci banku. Aby na dobre zaprzyjaźnić się z Mieszkiem I, dumnie łypiącym z 10 zł banknotu, należy:

  • poprawnie wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na stronie promocji,
  • dokonać za pomocą systemu bankowości internetowej BZWBK24 przynajmniej jednego doładowania telefonu na kwotę minimum 50 zł.

Ograniczona pula nagród

Na spełnienie obu warunków mamy czas do 16 czerwca 2017 roku, chociaż może okazać się, że promocja skończy się przed czasem, gdyż pula nagród ograniczona została do 5 000 sztuk. O kolejności przyznawania premii zadecyduje wielokrotnie przetestowane prawidło – kto pierwszy ten lepszy. Każdy z uczestników otrzymać może wyłącznie jedną nagrodę, więc odradzamy wielokrotne doładowywanie swojego telefonu.

Weryfikacja prawidłowego spełnienia warunków promocji nastąpi do 23 czerwca 2017 roku, z kolei premia zasili konta osobiste najpóźniej do dnia 30 czerwca 2017 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie.

Naszym zdaniem

Co tu dużo pisać? Konstrukcja oferty nie daje nam przestrzeni do wieloaspektowego wywodu. Zasada jest prosta – niskim oczekiwaniom  towarzyszy równie niska, symboliczna wręcz premia. Jeśli jednak posiadasz konto w BZWBK, to dlaczego nie poświęcić chwili na zgarnięcie dodatkowych 10 zł. Dzięki temu kolejną kawę na stacji paliw zamówisz na koszt banku.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments