Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BZ WBK: 40 zł zwrotu za zakup biletu na wydarzenie kulturalne

Użytkownicy aplikacji mobilnej BZWBK24 otrzymać mogą nawet 40 zł zwrotu za zakup biletu na dowolne wydarzenie kulturalne. To doskonała wiadomość, gdyż najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem wchodzącego na ekrany kin “Łowcy androidów”. Prześwietlamy.

Kultura się opłaca

Z promocji skorzystać mogą wyłącznie użytkownicy aplikacji mobilnej BZWBK24, którzy dokonają zakupu biletu na dowolne wydarzenie kulturalne. Aby sięgnąć po tytułowy zwrot, płatność musi zostać zrealizowana przy pomocy dyspozycji Przelew24. Do promocji przystąpić możecie najpóźniej do 31 października 2017 roku, chyba że wyczerpie się pula nagród, którą organizator wyceniona na 20 000 zł. Jak łatwo policzyć, jedynie 500 osób sięgnie po ten kulturalny bonus.

Darmowe doznania lub tańszy bilet

Proponowany mechanizm zwrotu jest bardzo prosty. Każdy bilet o wartości poniżej 40 zł możecie potraktować jako darmowy. W przypadku droższej wejściówki nadwyżkę dorzucicie z własnej kieszeni. Nagrody w postaci przelewu przekazywane będą na konta uczestników promocji do 15 listopada 2017 roku, a ich wartość zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Każda osoba może otrzymać tylko jeden bonus. To wszystko.

Regulamin promocji znajduje się w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Oceniając najnowszą akcję BZ WBK chciałoby się ze spokojem rzec – pełna kulturka. Zwielokrotnienie wartości bonusu spowodowałoby, że zaczęlibyśmy krzyczeć i podrygiwać w biurowych fotelach. Zejdźmy jednak na ziemię. 40 zł zwrotu w zamian za zakup biletu przy pomocy aplikacji mobilnej to bardzo uczciwy układ. Wygląda na to, że początek jesieni upłynąć może pod znakiem kulturalnych iluminacji i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie miłośników wyczekiwanego “Łowcy androidów”.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 25 zł kieszonkowego przez 6 miesięcy

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments