Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

O szczególną uwagę prosimy osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia, bo to właśnie one sięgnąć mogą po 200 zł premii w zamian za założenie darmowego 1 Konta. Proponowany rachunek to także zniżki w Klubie Rabatowym obejmującym ponad 10 000 znanych sieci oraz lokalnych sklepów i restauracji. Prześwietlamy promocję „Twoje mobilne konto”.

 

Dla kogo najnowsza promocja Credit Agricole?

Na wstępie pozbawimy nadziei aktualnych klientów banku, gdyż do udziału w promocji zaproszone są wyłącznie osoby fizyczne, które w okresie do jednego roku przed datą zawarcia umowy konta nie były posiadaczami lub współposiadaczami indywidualnego lub wspólnego rachunku w Credit Agricole. Jeśli wpisujecie się w przedstawione kryteria i jesteście zdecydowani na uczestnictwo w akcji, musicie spełnić łącznie poniższe warunki:

 • zawrzeć umowę bankowości elektronicznej CA24,
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną – wymagane przekazanie numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

20 zł premii przez 10 miesięcy

Kiedy proces zakładania konta, według zaprezentowanych powyżej wytycznych, zakończył się sukcesem, należy skupić się na właściwych warunkach akcji. Aby sięgnąć po dodatkową premię należy najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku:

 • każdego miesiąca zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 500 zł,
 • wykonać w danym miesiącu minimum 3 przelewy za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile.

Zwracamy uwagę, że bank nie zaliczy w poczet wymaganych operacji:

 • przelewów realizowanych na Wasze rachunki w banku (nawet jeśli jesteście tylko pełnomocnikami),
 • przelewów na doładowanie telefonu,
 • przelewów na spłatę rat od zobowiązań zaciągniętych w Credit Agricole.

Premia w kwocie 20 zł wypłacana jest przez 10 miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. W dniu wypłaty nagrody musicie być posiadaczami Konta 1 oraz wydanej do niego karty. W przeciwnym wypadku bank nie wypłaci Wam premii miesięcznej. To wszystko!

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

1 Konto – koszty

O ostatecznej opłacalności promocji decydują często koszty związane ze skorzystaniem z konkretnego produktu lub usługi. W tym przypadku sprawa jest bardzo klarowna, gdyż prowadzenie 1 Konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Należy pamiętać tylko, aby spełnić warunek bezpłatności karty debetowej, który na szczęście jest wyjątkowo niewymagający. Z resztą zobaczcie sami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę Visa 1 Konto – jeśli zrobisz nią min. 1 transakcję miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty kartą w PLN z krajowych bankomatów Credit Agricole, BZ WBK oraz Euronet.

1 Konto to także niezliczone zniżki na zakupy u partnerów Klubu Rabatowego Credit Agricole. Bank zachęca dostępem do rabatów sięgających nawet 40%, a ponad 10 000 miejsc honorujących program pozwala zaoszczędzić nawet na codziennych zakupach. Informacje o interesujących zniżkach możecie otrzymywać na bieżąco korzystając z aplikacji mobilnej CA24.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja Credit Agricole to przyzwoita propozycja szczególnie dla osób szukających pierwszego konta osobistego oraz dla entuzjastów okazji wszelakich (nie tylko bankowych). Premia pieniężna i bezwarunkowo bezpłatne konto to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w akcji. Warto także podkreślić, że promocja łączy się z programem poleceń, gdzie sięgnąć można po dodatkowe 500 zł bonusu. Szczegóły znajdziecie w tekście – Do 250 zł za założenie konta w Credit Agricole + premia dla polecających. Powodzenia!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments