Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Do 250 zł za założenie konta w Credit Agricole + premia dla polecających

To już niemal tradycja – kolejny raz zgarnąć możemy 200 zł premii w zamian za zamknięcie dotychczasowego konta i przeniesienie go do Credit Agricole. A jeśli zrobimy to korzystając z kodu polecającego, nasz stan posiadania spuchnie o kolejne 50 zł. Bank nie zapomniał także polecających konto, motywując ich wizją sowitej premii. Prześwietlamy!  

Wyłącznie dla nowych klientów Credit Agricole

Zupełnie jak w poprzedniej edycji oferta banku skierowana została wyłącznie do nowych klientów Credit Agricole. Wyodrębnieniu docelowej grupy uczestników służy okres karencji, wynoszący dokładnie jeden rok. Jeśli zatem w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie byliście posiadaczami lub współposiadaczami konta w Credit Agricole, to wystarczy, że:

 • zawrzecie umowę konta w jednym z wymaganych pakietów wraz z kartą debetową,
 • zawrzecie umowę Bankowości Elektronicznej CA24
 • wybierzecie wyciąg w formie elektronicznej,
 • złożycie wniosek o przeniesienie rachunku wraz z podpisanym pełnomocnictwem w celu realizacji czynności przeniesienia konta osobistego.

Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych znajdziecie w tym miejscu. Przy okazji zwracamy uwagę na fakt, że nie każde konto osobiste może zostać skutecznie przeniesione. Na tę ewentualność bank przygotował listę banków i oddziałów uczestniczących w procesie przenoszenia konta. Pełny wykaz honorowanych instytucji znajdziecie w tym miejscu.

W przypadku wątpliwości dobrze wesprzeć się pomocą doradcy bankowego, który z pewnością udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Ważne aby podpis złożony na pełnomocnictwie był zgodny ze wzorem podpisu funkcjonującym w dotychczasowym banku. W przeciwnym wypadku proces przenoszenia konta z pewnością nie dojdzie do skutku.

200 zł za stałe wpływy na konto

Oczywiście samo założenie konta osobistego, nie jest wystarczającym powodem dla którego bank miałby wypłacić Wam premię. Aby uzyskać prawo do 200 zł bonusu musicie:

 • wypełnić i podpisać “zlecenie przekazywania środków”,
 • wskazać we wniosku z pełnomocnictwem nazwę i adres pracodawcy wasze przekazującego wynagrodzenie,
 • w trzech następujących po sobie miesiącach kalendarzowych zapewnić wpływy na konto w kwocie nie mniejszej niż 3 000 zł.  

Pamiętajcie, że pierwsze zasilenie rachunku nastąpić musi najpóźniej do końca kolejnego miesiąca przypadającego po dniu otwarcia konta. Zatem jeżeli umowę podpiszemy w lipcu, to wymagane wpływy powinny zostać zrealizowane w sierpniu, wrześniu i październiku. Po spełnieniu tego warunku 200 zł jest Wasze.

Wypłata 200 zł premii

Tytułowa premia zasili wasze konta na koniec kolejnego miesiąca po spełnieniu stawianych przez organizatora warunków. W dniu wypłaty premii musimy być posiadaczami rachunku i wydanej do niego karty.  Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegółowe informacje  znajdziecie w regulaminie promocji.

50 zł dla poleconych…

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakładając konto w Credit Agricole skorzystać z kodu polecającego i zgarnąć dodatkowe 50 zł premii. W tym celu wymagane jest zaznaczenie opcji “otwieram konto z polecenia” podczas składania wniosku o konto. Musicie także wyrazić wymagane zgody oraz przekazać swój numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Następnie powinniście w każdym z trzech miesięcy następujących od daty założenia rachunku:

 • zapewnić wpływu na konto w kwocie min. 500 PLN w przypadku 1 Konta albo min. 1500 PLN w przypadku pozostałych pakietów kont, lub
 • dokonać transakcje główną kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 300 zł – operacje muszą być zaksięgowane.

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ DO 250 ZŁ PREMII

… i do 500 zł dla polecających

Osoby przystępujące do programu jako polecający muszą także spełnić szereg warunków. Warto jednak wspomnieć wcześniej o premii, która może wynosić nawet 500 zł. Każde skuteczne polecenie konta bank wycenił na kwotę 50 zł. Jeśli znajdziecie w sobie siły i zmobilizujecie 10 osób do założenia konta w Credit Agricole otrzymacie w zamian pół tysiąca złotych. Aby wcielić się w rolę polecającego należy:

 • przystąpić do programu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego,
 • zaakceptować wymagane przez organizatora promocji zgody,
 • przekazać bankowi aktualny numer telefonu komórkowego,
 • dysponować kodem polecania, który bank po przystąpieniu do programu przekazuje za pomocą wiadomości sms lub e-mail.

Przyznanie premii w dużej mierze zależy od postawy poleconego, dlatego w tej kwestii wskazana jest głęboka kooperacja. Po pierwsze polecony musi zawrzeć umowę konta do 30 dni kalendarzowych od złożenia wniosku o konto. Po drugie polecony i polecający nie mogą odstąpić, ani wypowiedzieć umowy konta przed wypłatą należnej premii dla polecającego. Program poleceń obowiązuje do 01 marca 2017 roku do odwołania.

Szczegóły akcji znajdziecie w tym miejscu.

Konto osobiste w Credit Agricole

Na koniec warto przyjrzeć się podstawowym opłatom związanym z posiadaniem i korzystaniem z konta wraz z kartą debetową. Rachunkiem bazowym ze stajni Credit Agricole jest Konto PROSTOoszczędzające i to ono w pierwszej kolejności trafi pod lupę. Decydując się na to rozwiązanie, możemy spodziewać się poniższych warunków cenowych:

 • 4,90 zł – opłata za prowadzenie konta, której nie można uniknąć,
 • 3,90 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty debetowej, której nie można uniknąć,
 • 0,00 zł  – za wypłaty gotówki z bankomatów własnych

Jak widać, konto w wariancie podstawowym nie rozpieszcza. Na szczęście skorzystać można także z Konta PROSTOoszczędzającego Plus, gdzie w zamian za 1 500 zł wpływów miesięcznie, bank nie pobierze opłaty za jego prowadzenie. Należy uważać tylko na kartę, gdyż jej koszt to 7,90 zł, jeśli nie dokonamy dodatkowo transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie. W najlepszej sytuacji znalazły się osoby poniżej 27 roku życia, które za 1Konto nie zapłacą nic, a opłatę za kartę zlikwiduje jedna transakcja bezgotówkowa.

Naszym zdaniem

Akcji “Polacy wybierają Credit Agricole” powinny przyjrzeć się osoby, które planują zmianę dotychczasowego konta osobistego lub klienci posiadający kilka rachunków bankowych. W końcu aby zgarnąć 200 zł premii, należy poświęcić jedno ze swoich kont. Relacja warunków promocji do kwoty bonusu znajduje się na przyzwoitym poziomie i w tej materii nie mamy żadnych uwag. Sam program poleceń jest dobrym rozwiązaniem dla osób o dużej sile przekonywania. Jeśli posiadacie ten dar, to dlaczego nie przekuć go na 500 zł w gotówce.   

 

Zobacz też: Łatwa premia w Toyota Bank – zgarnij nawet 100 zł!

Zobacz też: 2,5% na koncie oszczędnościowym w Millenium Bank

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments