Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Łatwa premia w Toyota Bank – zgarnij nawet 100 zł!

Jeśli bacznie śledzicie opisywane przez nas promocje, zapewne wiecie że Toyota Bank cyklicznie oferuje swoim klientom bonusy finansowe za otwarcie konta i lokaty. Co ciekawe, szansę na darmową gotówkę, mają zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Sprawdźmy zatem, co przygotował on dla nas tym razem.

Lokatę Plan Depozytowy w Toyota Bank zna już chyba każdy. Jest to sztandarowy produkt tego banku, z którym najczęściej wiążą się akcje promocyjne. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Toyota Bank nagradza bowiem premią finansową każdego nowego, jak obecnego klienta, który zdecyduje się tę lokatę uruchomić.

Oczywiście, nowi klienci jak zwykle mają lepiej: premia, którą mogą oni zdobyć wynosi aż 100 zł. Osoby, które już korzystają z rachunku w tej instytucji, będą musiały zadowolić się nieco niższym bonusem – im bank wypłaci maksymalnie 50 zł. Przejdźmy zatem do szczegółów.

Jak zdobyć 100 zł premii – instrukcja dla nowych klientów Toyota Bank

Na początku wyjaśnimy kim w rozumieniu banku jest nowy klient. Otóż, jest to osoba, która w okresie od 1.01.2016 r. nie posiadała rachunku o nazwie Konto Jedyne w Toyota Bank. Jeżeli więc, nigdy wcześniej nie korzystaliście z takiego produktu lub zrezygnowaliście z niego przed 2016 rokiem, możecie czuć się nowymi klientami tej instytucji.

W takim wypadku należy przejść na dedykowaną stronę promocji i dokonać rejestracji podając swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora promocji oraz akceptacja regulaminu. Inne zgody możemy bez konsekwencji pominąć.

Na etapie rejestracji musimy także zaznaczyć opcję “Nie mam konta Jedynego”. Warunkiem uruchomienia lokaty jest bowiem konieczność posiadania rachunku w Toyota Bank. System przeniesie nas zatem do wniosku o otwarcie Konta Jedynego, gdzie oprócz standardowych informacji osobowych wymagana będzie również zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowych.

Jeśli chodzi o formalności związane z otwarciem Konta Jedynego – można powiedzieć, że to tyle. Po przesłaniu wniosku możemy spodziewać się kuriera, który dostarczy nam umowę do podpisu, a potem odwiezie ją do banku. Oczywiście, bank wcześniej skontaktuje się z nami i ustali dogodny dla nas termin jego wizyty.

Kiedy nasze Konto Jedyne zostanie uruchomione, z poziomu bankowości elektronicznej musimy otworzyć lokatę Plan Depozytowy. Depozyt ten uruchamiany jest na 160 dni, ale już po 90 dniach możemy go zlikwidować nie tracąc jednocześnie zdobytej premii. Zważywszy na oprocentowanie w skali 2,25% polecamy jednak wytrwać do dnia zapadalności lokaty. Pamiętajmy też, że minimalna kwota tego depozytu musi wynosić 5 000 zł, a na wykonanie powyższych czynności mamy czas do 3.08.2017.

Jeśli myśleliście, że to już wszystkie wymagania – jesteście w błędzie! Choć większość promocyjnych warunków w Toyota Bank kończyła się właśnie w tym miejscu, tym razem został jeszcze jeden obowiązek, który należy spełnić. Otóż, każdy, kto chce zdobyć tytułową premię musi zarejestrować się w Klubie Korzyści Toyota Bank (więcej o tej akcji piszemy w artykule:”Sięgnij nawet po 10 000 zł z Klubem Korzyści Toyota Bank”). Link do rejestracji bank wysyła mailem.

Zgarnij 100 zł do Toyota Bank

Jak zdobyć 50 zł premii – instrukcja dla stałych klientów

Stali klienci muszą przejść podobny proces jak osoby korzystające z usług banku po raz pierwszy. W takim wypadku również wymagana jest rejestracja na stronie promocji – tym razem jednak zaznaczamy opcję “Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Zamiast wniosku o rachunek będziemy natomiast musieli wyrazić potrzebne zgody marketingowe (jeśli nie wyraziliśmy ich wcześniej) oraz zgodzić się na udostępnienie przez Toyota Bank danych objętych tajemnicą bankową. Następnie do 3.08.2017 trzeba zwiększyć saldo posiadanych przez nas środków o co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy.

Innymi słowy, jeśli suma wszystkich naszych środków zgromadzonych w Toyota Bank wynosi 5 000 zł i zwiększymy saldo o kolejne 5 000 zł (środki wymagane w Lokacie Plan Depozytowy), stan naszych finansów wyniesie 10 000 zł. Aby otrzymać premię, ów stan należy utrzymać przez min. 30 dni. Jeżeli nie spełnimy tego warunku, darmowe 50 zł przejdzie nam koło nosa.

Tak samo jak w przypadku nowych klientów, także i tutaj konieczne będzie także zarejestrowanie się w Klubie Korzyści. To tyle. Więcej warunków dla stałych klientów regulamin promocji nie przewiduje.

Zgarnij 50 zł do Toyota Bank

Jak odebrać premię?

O przyznaniu gratisowej gotówki bank poinformuje szczęśliwców do 20.11.2017 za pomocą maila. Sama premia będzie natomiast świetnym prezentem mikołajkowym – zostanie ona bowiem przelana na posiadane Konto Jedyne do 6.12.2017

Konto Jedyne – najsłabszy punkt promocji?

Im więcej promocji związanych z lokatą Plan Depozytowy organizuje Toyota Bank, tym donioślejsze stają się głosy mówiące, że “wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to konto”. Niestety, Konto Jedyne wiąże się z opłatą za jego prowadzenie. Co prawda, nie jest to duża kwota – zaledwie 2,49 zł, ale w czasach kiedy rachunki zwykle są darmowe, nie lubimy takich warunków. Oczywiście, opłaty tej można bardzo łatwo się pozbyć – o ile wydajemy miesięcznie kartą min. 400 zł.

Naszym zdaniem

Promocja Toyota Bank skierowana jest bez wątpienia do klientów z nieco grubszym portfelem. Nie każdy jest bowiem w stanie wyłożyć lekką ręką 5 000 zł i zrezygnować z tej kwoty na całe pięć miesięcy. Minimalna kwota tego depozytu nie jest więc naszym faworytem. Płakać jednak nie będziemy, gdyż na rynku bankowym my jeszcze mnóstwo innych lokat, gdzie bez obaw możemy zdeponować mniejsze środki i przy okazji załapać się na ciekawe promocje. Jeśli więc potrzebujecie czegoś innego, koniecznie sprawdźcie nasze ostatnie promocje:

325 zł za polecenie Nest Konta

3% na lokacie w Deutsche Bank

4% na Nest Lokacie Witaj

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments