Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 20 zł za bankowość mobilną

Citibank przyzwyczaił nas już do bonusów dużego kalibru, dlatego nagroda w wysokości 20 zł może wydawać się mało atrakcyjna. Niemniej jednak, zawsze to dodatkowy grosz, który można przeznaczyć na przyjemności – zwłaszcza, że jego zdobycie to przysłowiowa “bułka z masłem”. Wystarczy, że macie smartfona.

Trudno nie odnieść wrażenia, że tytułowa promocja Citibanku to sprytna próba zachęcenia klientów do skorzystania z bankowości mobilnej. 20 zł może bowiem zdobyć osoba, która zaloguje się do swojego elektronicznego konta właśnie za pomocą smartfona bądź tabletu. Żeby jednak nie było tak pięknie, pula nagród jest ograniczona, a szansę na zdobycie gotówki mają jedynie ci klienci, którzy spełnią określone warunki.

20 zł od Citibank, czyli kto ma szansę na taki bonus?

Regulamin promocji bardzo dokładnie określa profil uczestnika  omawianej promocji. Z oferty tej może więc skorzystać wyłącznie osoba, która:

  • jest pełnoletnim posiadaczem Konta Osobistego Citibank lub karty kredytowej Citibank,
  • przez min. 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji (13.09.2017) nie korzystała z bankowości mobilnej Citibank Online,
  • zaloguje się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w okresie trwania promocji, korzystając w tym celu z przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym (Uwaga! Logowanie przez aplikację mobilną banku nie jest spełnieniem warunków promocji!)
  • kliknie w przycisk “Sprawdź”, umieszczony na banerze pojawiającym się po zalogowaniu do konta,
  • zapozna się z regulaminem promocji,
  • kliknie w przycisk “Chcę skorzystać z oferty”.

Spełnienie powyższych wymagań nie powinno dla klienta Citibanku stanowić żadnego problemu. Niestety, regulamin zaznacza również, że liczba możliwych do zdobycia bonusów została ograniczona do 500 sztuk. Co więcej, aby przystąpić do tej akcji, musimy być klientem, któremu ukaże się wspomniany w regulaminie promocyjny baner. Pytanie tylko, czy pojawia się on każdemu, czy wyłącznie wybranym osobom. Tej kwestii regulamin nie definiuje, musimy więc żywić nadzieję, że trafimy do szczęśliwego grona wybrańców.

Jako, że ilość nagród jest ściśle określona, warto czym prędzej zalogować się do swojej bankowości za pomocą mobile. W zdobyciu premii obowiązuje bowiem zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

Terminy, które trzeba znać

Na skorzystanie z promocji zostało już niewiele czasu. Według regulaminu kończy się ona bowiem 30.09.2017 r. Jeśli w tym czasie załapiemy się do grona 500 szczęśliwców, obiecaną gotówkę otrzymamy w ciągu dwóch tygodni – prawdopodobnie od momentu otrzymania informacji o jej przyznaniu. Tytułowe 20 zł wypłacane będzie natomiast w formie przelewu na nasz rachunek w Citibanku.

Naszym zdaniem

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, w porównaniu do innych akcji promocyjnych Citibanku, tym razem bank się raczej nie postarał. Choć dodatkowe 20 zł zapewne przyda się każdemu, po tej instytucji spodziewaliśmy się raczej czegoś bardziej wartościowego. Ci, którzy nie załapią się na tę promocję, raczej nie mają więc czego żałować. W zamian za to polecamy natomiast skorzystanie z innych promocji tego banku, gdzie zgarnąć możecie dużo lepsze bonusy. Oto one:

Citibank: 400 zł premii za założenie konta Citi Priority

Citibank: 400 zł do oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments