Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł premii za założenie konta Citi Priority

Wystartowała druga edycja akcji, gdzie w zamian za założenie konta Citi Priority otrzymać można nagrodę o wartości 400 zł. To doskonałe uzupełnienie innej promocji, związanej z kartą kredytową Citibanku, oferującej bon o wartości 400 zł do morele.net. Wystarczy dodać do tego system poleceń konta osobistego, aby kwota bonusu przekroczyła magiczną barierę 1 000 zł.

 

Dla kogo promocja Citibanku?

W kolejnej edycji akcji zachęcającej do założenia konta osobistego Citi Priority udział wziąć mogą wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • do 31 października 2017 r. wypełnią i prześlą formularz znajdujący się na stronie internetowej promocji,
 • do 30 listopada 2017 r. zawrą z bankiem umowę i aktywują konto Citi Priority.

Niestety promocja Citibanku posiada konkretne ograniczenia i nie każdy będzie mógł sięgnąć po 400 zł bonusu. Z udziału w akcji wyłączone są m.in. osoby, które:

 • po dniu 30 czerwca 2016 r. posiadały, współposidały lub były pełnomocnikami konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego Citibanku,
 • są pracownikami banku lub współpracują z nim na podstawie umów cywilnoprawnych,
 • były bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie oferty.

ZAŁÓŻ KONTO CITI PRIORITY I SIĘGNIJ PO 400 ZŁ PREMII

100 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta

Jeśli wpisujecie się w powyższe kryteria i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić swój udział w promocji, musicie przygotować się na spełnienie dodatkowych warunków. A te nie są skomplikowane, choć dla niektórych mogą być dość wymagające. Nagroda została podzielona na dwie części. 100 zł premii otrzymają osoby, które do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto rachunek, spełniły warunki bezpłatnego prowadzenia konta, tj.:

 • zgromadziły i utrzymały na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości nie mniejszej niż 30 000 zł, lub
 • otrzymały na konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł i na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadały aktywny jeden z produktów kredytowych np. kartę kredytową Citibanku.

300 zł w postaci moneyback

Lwia część nagrody oferowana jest w formie 6% moneyback za płatności dokonane kartą. Zwrot naliczany jest w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu w którym otwarto konto. Oczywiście bank wprowadził miesięczny limit zwrotu, który wynosi 50 zł i jak łatwo policzyć, maksymalna kwota nagrody zamyka się w kwocie 300 zł. Premia naliczana jest od łącznej kwoty transakcji w danym miesiącu kalendarzowym, które:

 • były operacjami bezgotówkowymi, dokonanymi w punktach handlowo – usługowych lub przez Internet,
 • zostały zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym,
 • nie były transakcjami zwróconymi.

400 ZŁ DO MORELE.NET Z KARTĄ KREDYTOWĄ CITIBANKU

Przyznanie nagród

Nagroda w kwocie 100 zł wypłacona zostanie do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie wymaganych warunków bezpłatności konta. Moneyback rozliczany będzie na tych samych zasadach w każdym z miesięcy objętych promocyjną usługą. Informację o spełnieniu warunków organizator przekazywać będzie za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Zamknięcie lub wypowiedzenie umowy rachunku w okresie trwania promocji skutkuje niewypłaceniem nagród.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Nawet 500 zł premii w programie poleceń konta

Przypominamy o trwającym programie poleceń kont Citi Priority, gdzie sięgnąć można po dodatkowe profity proponując rachunek swoim znajomym. Możecie zachęcić do korzystania z usług Citibanku aż 5 osób i za każdą z nich otrzymać 100 zł premii. Pamiętajcie jednak, że nagroda zostanie Wam przyznana wyłącznie w przypadku spełnienia przez osobę poleconą jednego z dwóch warunków bezpłatności konta oraz dokonania transakcji na łączna kwotę minimum 300 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta.

Regulamin programu poleceń znajdziecie w tym miejscu.

City Priority – koszty

Koszt prowadzenia konta Citi Priority bank wycenił na zaporowe 30 zł miesięcznie. Na szczęście po spełnieniu określonych warunków za prowadzenie rachunku nie zapłacicie nic. Wystarczy utrzymywać na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub zapewnić wpływy w wysokości 5 000 zł i posiadać jakikolwiek produkt kredytowy. Zobaczcie jak prezentują się pozostałe opłaty związane z korzystaniem z konta Citi Priority:

 • 0 zł – za korzystanie z karty debetowej Master Card,
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
 • 0 zł – za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą.

Tabelę opłat i prowizji dla klientów indywidualnych znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Druga edycja promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” jest ofertą wartą uwagi szczególnie dla osób, które zamierzają równolegle złożyć wniosek o kartę kredytową Citibanku. Zakładając, że uczestnik spełni wszystkie stawiane przez organizatora warunki, wartość połączonego bonusu sięgnąć może nawet 800 zł. Dodatkowo dysponując kartą kredytową, automatycznie spełniamy warunek posiadania produktu kredytowego, co zwalnia nas z konieczności zapewniania salda w kwocie 30 000 zł – wystarczą tylko wpływy w wysokości 5 000 zł.

Dodatkowo osoby posiadające dar przekonywania przystąpić mogą do programu poleceń kont Citi Priority i sięgnąć po kolejne profity. Bardzo ważna jest jednak relacja pomiędzy polecającym a polecanym, gdyż kluczem do otrzymania premii jest spełnienie dodatkowych warunków przez tego drugiego. W tym wszystkim należy pamiętać, że konto Citi Priority może słono kosztować. Wskazane jest zatem baczne monitorowanie warunków bezpłatności rachunku.  

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments