Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 300 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty Simplicity

Citibank skutecznie poszerza pulę promocji związanych z koniecznością założenia karty kredytowej. Aktualnie za wyrobienie plastiku, zalogowanie się do bankowości internetowej i 10 płatności bezgotówkowych zgarnąć można bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Warunki uczestnictwa

Warunki przystąpienia do promocji związanych z kartami kredytowymi Citibanku są od dłuższego czasu takie same. Z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej sygnowanej logiem organizatora promocji. Do tego dochodzi zestaw klasycznych już warunków:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1 200 zł,
  • aktualne zatrudnienie – minimum 3 miesiące.

Z promocji skorzystać mogą także osoby prowadzące działalność gospodarczą. Spełnić muszą one jednak nieco inne oczekiwania. Przedsiębiorca powinien mieć co najmniej 25 lat i prowadzić firmę od minimum 2 lat. Jeśli wpisujecie się w te kryteria, to bez obaw możecie przejść do dalszej części tekstu.

Karta Simplicity

Kolejnym etapem w drodze do nagrody jest wyrobienie karty kredytowej Citibanku. W tym celu musicie wypełnić i przesłać formularz znajdujący się na promocyjnej stronie internetowej. Macie na to czas do 05 lutego 2018 roku. Następnie skontaktuje się z wami konsultant banku. Podczas rozmowy złóżcie wniosek o kartę kredytową oraz zawrzyjcie stosowną umowę. Z oferty najlepiej wybrać plastik Simplicity, gdyż po wyłączeniu dodatkowych usług jest on rozwiązaniem całkowicie bezpłatnym. Oczywiście możecie wybrać bardziej prestiżową kartę, jednak wiąże się to z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o kratę wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank oraz otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących oferty banków oraz podmiotów współpracujących.

Bon za spełnienie prostych warunków

Kiedy weryfikacja waszych dokumentów zakończy się sukcesem i bank zgodzi się na zawarcie z wami umowy o kartę kredytową, pozostaje tylko wywiązać się z dosyć prostych warunków. Oto one:

  • przynajmniej 1 raz zalogujcie do swojej bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Musicie zrobić to nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
  • dokonajcie przez okres 2 kolejnych miesięcy, co najmniej 5 transakcji kartą miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Operacje bezgotówkowe spełniać muszą ściśle określone kryteria. Bank nie zaliczy w poczet wymaganych transakcji przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych. Pamiętajcie żeby unikać płatności kartą na końcu miesiąca, gdyż mogą one zostać rozliczone dopiero w kolejnym okresie, przez co nie wywiążecie się z warunków promocji.

ZAŁÓŻ KARTĘ KREDYTOWĄ SIMPLICITY

Przekazanie nagród

Informacja o przyznaniu nagrody wysyłana będzie za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki promocji. Organizator akcji nie wprowadził limitu nagród. Każdy z uczestników uprawniony jest do otrzymania tylko jednego vouchera. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Ubiegły rok zdominowany został przez promocje związane z kartami kredytowymi Citibanku. Ich duża popularność wynika zapewne z wysokiej kwoty premii, stosunkowo prostych warunków oraz różnorodnych partnerów akcji. Aktualna oferta niemal doskonale wpisuje się w ten trend. Niepokoi tylko kwota nagrody. Citibank na przestrzeni ostatnich miesięcy przyzwyczaił nas do premii na poziomie 400 zł. Mamy nadzieję, że ten lekki spadek formy to kwestia pojedynczej oferty, a nie początek bardzo niechcianego trendu.

 

Czytaj też: Karta kredytowa – działanie i wpływ na otyłość
Czytaj też: BZ WBK: nawet 150 zł na zakupy w Biedronce za założenie konta osobistego

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments