Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BZ WBK: nawet 150 zł na zakupy w Biedronce za założenie konta osobistego

W Nowy Rok wchodzimy z promocją Banku Zachodniego WBK, dzięki której bez wysiłku zgarniecie premię w postaci elektronicznych voucherów do sklepów Biedronka. Wartość nagrody to 150 zł. Zachęcamy do szybkiego zapoznania się z warunkami akcji, gdyż liczba nagród ograniczona została do 1 000 sztuk.

Dla nowych i obecnych klientów

Biorąc na tapetę promocję „Mam Konto Jakie Chcę z premią” od razu w oczy rzuca się brak jakiegokolwiek okresu karencji, co oznacza że z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Duży plus dla organizatora promocji za wyraźny ukłon w stronę osób współpracujących do tej pory z bankiem. Standardowo do akcji mogą przystąpić wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Premia w dwóch częściach

Jeśli spełniacie te kryteria i w dalszym ciągu interesuje was tytułowy bonus to powinniście zawnioskować o konto osobiste korzystając z promocyjnego linka i najpóźniej do 02 lutego 2018 r. zawrzeć umowę rachunku. Można zrobić to na jeden z trzech poniższych sposobów:

  • za pośrednictwem przelewu internetowego z konta w innym banku – przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł służy potwierdzeniu waszej tożsamości. Pamiętajcie, że dane wskazane we wniosku muszą się zgadzać z danymi przelewu oraz informacjami z dowodu osobistego,
  • korzystając z weryfikacji podczas wideo rozmowy z doradcą bankowym – organizator zastrzega, że wymagana jest przeglądarka inna niż Internet Explorer,
  • podpisując umowę w obecności kuriera.

Aktywacja konta powinna zostać potwierdzona wiadomością sms lub e-mail. Za spełnienie powyższych warunków otrzymacie pierwszą cześć nagrody w postaci elektronicznego vouchera na zakupy do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł. Aby sięgnąć po kolejne 100 zł musicie najpóźniej do 02 marca 2018 roku wykonać transakcję kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 150 zł.

Przekazanie nagrody

Nagrody przekazywane będą w formie wiadomości e-mail najpóźniej do 31 marca 2018 roku. Vouchery wykorzystać można do końca 2018 roku. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Pamiętajcie również, że pula bonów jest ograniczona i prawdopodobnie promocja zakończy się przed czasem, który ustalono na ostatni dzień marca 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Konto Jakie Chcę – koszty

Wymagane w promocji konto osobiste znalazło się w ofercie BZ WBK zaledwie pół roku temu i prezentuje innowacyjne podejście do korzystania z rachunku bankowego. Użytkownik, w zależności od bieżących potrzeb, decyduje sam które usługi są mu aktualnie potrzebne. W tym celu włącza lub wyłącza przygotowane przez bank pakiety.  Podstawowe opłaty prezentują się następująco:

  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 3 zł – miesięczna opłata za kartę, której nie można uniknąć,
  • 5 zł – miesięczna opłata za kartę, której można uniknąć dokonując min. 5 transakcji bezgotówkowych,
  • 5 zł – miesięczna opłata za kartę, której można uniknąć dokonując transakcji na min. 500 zł,
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów BZ WBK,
  • 0 zł – za wypłaty z pozostałych krajowych bankomatów dla osób do 26. roku życia,
  • 5 zł – za wypłaty z pozostałych krajowych bankomatów dla osób powyżej 26. roku życia.

Powyższe zestawienie opłat za kartę debetową doskonale obrazuje w jaki sposób działa Konto Jakie Chcę. To klient decyduje, czy chce płacić za kartę 3 zł miesięcznie bez względu na okoliczności, czy spełniać dodatkowe warunki w drodze do darmowego korzystania z „plastiku”. Ryzyko niewywiązania się z umowy kosztuje już nie 3 zł a 5 zł.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja BZ WBK w przyjemny sposób wprowadza nas w 2018 rok. Nie jest to może wejście z futryną, ale relacja kwoty nagrody do stawianych przed uczestnikami warunków znajduje się na bardzo uczciwym poziomie. Do tego brak okresu karencji i dopuszczenie do promocji dotychczasowych klientów powoduje, że wystawiamy akcji „Konto Jakie Chcę z premią” zasłużoną piątkę z plusem.

 

Czytaj też: Rankomat poleca: najlepsze lokaty roczne – styczeń 2018
Czytaj też: Jak znaleźć konto osobiste dopasowane do twoich potrzeb?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments