Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 300 zł do sklepów morele.net za kartę Citi Simplicity

300 zł to już poważna suma i warto dobrze się zastanowić, jak ją rozsądnie wydać. W swojej najnowszej promocji Citibank proponuje wykorzystanie jej na zakupy w jednym z 10 sklepów Grupy morele.net, które oferują łącznie 918.000 produktów.

Banki coraz częściej prześcigają się w promocjach, w których można zdobyć kilkaset złotych. Niestety często można je wydać jedynie w „niszowych” sklepach, z bardzo unikatową ofertą skierowaną do wąskiego grona odbiorców. Dlatego Citibankowi należą się słowa uznania za propozycję, w której pieniądze można wydać aż w 10 sklepach, w których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Załóż kartę kredytową – odbierz voucher

Przystąpienie do promocji wymaga wykonania łącznie kilku prostych działań. Zaliczamy do nich:

  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego na specjalnej stronie promocji. Dzięki niemu doradca Citibanku nawiąże kontakt z wnioskodawcą i pomoże złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity,
  • w trakcie spisywania wniosku należy wyrazić zgody marketingowe,
  • po otrzymaniu karty kredytowej Citi Simplicity najlepiej niezwłocznie zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania wniosku o kartę kredytową.

Wykonaj 10 transakcji

W pierwszym i w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę kredytową Citi Simplicity należy wykonać nią minimum po 5 transakcji bezgotówkowych. Na wszelki wypadek lepiej nie zwlekać z tym do ostatnich dni miesiąca, by przypadkiem transakcja nie została rozliczona już w następnym miesiącu, co mogłoby oznaczać niespełnienie warunku promocji.

Po wypełnieniu tych wszystkich warunków, w trzecim miesiącu bank przekaże poprzez bankowość elektroniczną Citibank Online, e-kartę o wartości 300 zł do wykorzystania (do 31 marca 2019 r.) w sklepach Grupy morele.net.

Dodatkowe warunki

Niestety organizator wprowadził też warunki ograniczające grono osób mogących wziąć udziału w promocji:

  • po pierwsze akcja specjalna adresowana jest tylko do nowych posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity. W myśl regulaminu, pod tym pojęciem rozumiane są osoby, które nie posiadały jej po 1 stycznia 2015 r.,
  • po drugie, na etapie składania wniosku o wydanie karty, doradca zweryfikuje wiek wnioskodawcy (min. 21 lat), jego dochody (min. 1.200 zł „na rękę”) oraz okres zatrudnienia (w przypadku pracy w firmie min. okres zatrudnienia wynosi 3 miesiące, a dla prowadzących działalność gospodarczą min. 2 lata),
  • po trzecie, trzeba pamiętać, że wnioski o przystąpienie do promocji można składać tylko do 4 lipca 2018 r.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji, posiadacze karty kredytowej Citi Simplicity nie poniosą opłaty rocznej za jej posiadanie oraz nie będą płacili za powiadomienia sms w ramach usługi Citi Alerts (dzięki niej, posiadacz karty wie, jakie transakcje wykonał i jaki jest stan jego zadłużenia). Nie będą też im naliczane opłaty za przypomnienie o braku spłaty karty.

Złóż wniosek o kartę Citi Simplicity

Naszym zdaniem

Bardzo ciekawa promocja, która daje jej uczestnikom niemal pełną swobodę w wykorzystaniu otrzymanej nagrody. Oferta sklepów Grupy morele.net jest tak szeroka, że każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie. Istotnym minusem jest niestety konieczność realizacji vouchera podczas jednej transakcji (jeśli będzie ona opiewała na wyższą kwotę, to można dopłacić w dowolny sposób dopuszczalny w sklepach Grupy morele.net).

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: trenuj za darmo przez 12 miesięcy z karnetem OK System

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: 200 zł do Rossmann za założenie Konta Optymalnego

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments