Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 200 zł do Rossmann za założenie Konta Optymalnego

Bank BGŻ BNP Paribas nie ustaje w poszukiwaniach nowych klientów. Tym razem za założenie Konta Optymalnego i spełnienie kilku prostych warunków oferuje dwa bony podarunkowe po 100 zł każdy, do wykorzystania w sklepach Rossmann.

 

Można powiedzieć, że bank BGŻ BNP Paribas stara się ściągnąć do siebie klientów o różnych gustach i upodobaniach. Po promocjach, w których można było zdobyć 150 zł w bonach towarowych do sklepów Biedronka czy karnety do klubów fitness przygotowano promocję dla pragnących zadbać o urodę.

Zadbaj o wygląd z Kontem Optymalnym

Podstawowy warunek udziału w promocji „Atrakcyjne Konto 2” to założenie Konta Optymalnego, z którego należy później aktywnie korzystać. Nowy klient, zgodnie z regulaminem promocji, to osoba która nie miała w banku BGŻ BNP Paribas (ani w żadnym z banków BGŻ i BNP Paribas przed ich połączeniem) konta osobistego, ani podpisanej umowy ramowej, w okresie ostatnich 36 miesięcy.

Jak zawalczyć o nagrody

Bon do drogerii Rossmann otrzymają wyłącznie osoby, które spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki. Oto one:

  • zarejestrować się na stronie promocji do 15 kwietnia 2018 r. (promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie wykorzystana cała pula – 1.000 sztuk – dostępnych rejestracji)
  • założyć Konto Optymalne wraz z kart debetową, podpisując umowę ramową do 30 kwietnia 2018 r.
  • aktywnie korzystać z konta i karty od maja do lipca 2018 r. W każdym miesiącu w tym okresie trzeba zapewnić min. 1.000 zł wpływu na konto, dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 200 zł, wykonać minimum 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej Go Mobile.

Już teraz załóż Konto Optymalne

Aktywne korzystanie z konta

Spełnienie wszystkich warunków daje prawo do otrzymania nagrody w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w drogeriach sieci Rossmann. Ci, którym to nie wystarczy, powinni dalej aktywnie korzystać z konta. Spełnienie identycznych warunków jak opisane wyżej w kolejnych trzech miesiącach, czyli w sierpniu, wrześniu i październiku, będzie oznaczało przekazanie przez bank kolejnej nagrody do wykorzystania w drogeriach Rossmann, także w wysokości 100 zł. Każda z nagród może być wykorzystywana wielokrotnie, aż do pełnego wyczerpania jej wartości. Ostateczny termin realizacji kart podarunkowych wyznaczono na 1 lipca 2019 r.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Zalety Konta Optymalnego

Bank BGŻ BNP Paribas przekonuje, że „w zmieniającym się świecie Twoje Konto Osobiste powinno być jak najtańsze”. Dlatego Konto Optymalne charakteryzują trzy zera – 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za kartę debetową wydaną do rachunku, 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów banku i z urządzeń sieci Planet Cash.

Naszym zdaniem

Warunki promocji są łatwe do spełnienia, a nagroda atrakcyjna. Wielu klientów pewnie będzie żałowało, że nie można wziąć udziału w promocji więcej razy. Trzeba jednak działać szybko, bo rozdanych zostanie tylko tysiąc nagród. Sugerujemy bankowi, by dla osób, które skorzystały z kart podarunkowych do Biedronki zaproponowano także promocję z karnetami do klubów fitness oraz z talonami do drogerii Rossmann. W ten sposób wszyscy klienci banku będą dobrze odżywieni, wysportowani i piękni.

 

Czytaj też: BGŻ BNP Paribas: trenuj za darmo przez 12 miesięcy z karnetem OK System

Czytaj też: Bank Millennium: 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit na nowe środki

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments